آمار .

.

هـــــــی روزگار...
خداحافظ رفیق !
تو کــاری با دلم کردی که فکرشم نمـی کردم
چه آسـون دل بریدی از دلی کــه پای تو گیـره
کـه از این بدترم باشی واسه تــو نفسش میــره

از این به بعد طرفدار تیم باشید نه شخص خاصی...به نفعتونه

 

مبلغ قرارداد فرهاد

کاپیتان پیشین تیم استقلال امروز با عقد قراردادی 4 ماهه به الغرافه قطر پیوست. این انتقال در حالی انجام شد که صحبت از حضور مجیدی در امارات بود اما این بازیکن را تیم قطری ترجیح داد. در این باره گفته می شود مجیدی به خاطر مبلغ پیشنهادی الغرافه، قطر را برای ادامه فوتبال انتخاب کرده که یک منبع موثق مبلغ قرارداد مجیدی با الغرافه را یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان برای 4 ماه عنوان کرد.

مجیدی دلیل جدایی اش را از استقلال تنهایی دخترش عنوان کرده بود که بر این اساس او می خواست در امارات بازی کند اما حضور وی در قطر همه معادلات را برهم ریخته و این سوال را به وجود آورده که قطر یا ایران چه تفاوتی برای تیام، فرزند مجیدی دارد؟

بــــــــــــله......

نوش جونت خوش بگذره داداش...

دارم آتیییییش میگیرم که تو سایت لنگیا بهش لقب بی غیرت و یا پولکی میدن....

مجیدی به الغرافه پیوست

به گزارش خبرگزاری فارس، فرهاد مجیدی با عقد قراردادی 4 ماهه به الغرافه قطر پیوست. مجیدی صبح امروز در این باشگاه تست پزشکی داد.

الغرافه یکی از تیم‌های هم گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است و به این ترتیب کاپیتان سابق استقلال در مسابقات آسیایی رو در روی پرسپولیس بازی خواهد کرد.
الغرافه خلعتبری را هم در اختیار دارد

داداش فرهاد رسمش نبود این...درضمن قطر به امارات چه؟!قطر و امارات و ایران رو هم مسافتشون با هواپیما 1ساعت نمیشه خب چه فرقی کرد؟باز تیام تنهاست که ! 1ماه نتونستی وایسی تا حذفی تموم شه بی معرفت

این بازیکنا به هیشکی وفا نمیکنن از من میشنوید به هیـــــــشکی دیگه وابسته نشید...

حال و روز اینارو...بیچاره ها هرجا میرن بازی کنن فرهاد هست تا 2تابذاره تو کاسشون !


خداحافظ داش فرهاد با غیرت ولی کمی بی معرفت...

* احتمال اینکه خلعتبری رو به جاش ازشون بگیریم زیاده...

 

سرنوشت فرزندانم مهم تر است...

*همه هواداران استقلال از رفتن تو می‌گویند.

چاره‌ای نداشتم و باید می‌رفتم. البته من عاشق هواداران استقلال هستم ولی شرایط به نحوی بود که باید می‌رفتم.

*بالاخره مشکل اصلی چه بود؟

مشکل خانوادگی بود و من باید می‌رفتم. در واقع دیگر نمی‌شد در تهران بمانم. البته من ماجرا را از یک ماه قبل به آقای فتح‌ا...زاده و مظلومی گفته بودم و این طور نبود که ناگهانی بروم و دست خالی آن‌ها را تنها بگذارم.

*یعنی از همان موقعی که بحث حضور عنایتی در استقلال داغ شد؟

از ماجرای عنایتی واقعا خبر ندارم ولی من بیش از یک ماه است که ماجرا را به باشگاه گفته‌ام.

*مقصدت مشخص شده؟

من فعلا درگیر انجام کارهای شخصی‌ام هستم و هنوز تیم آینده‌ام مشخص نیست.

*حتما می‌دانی که هواداران استقلال خیلی از جدایی‌ات ناراحتند.

من به آن‌ها حق می‌دهم ولی چاره‌ای نبود و باید جدا می‌شدم.

*حالا استقلال بدون تو می‌تواند به موفقیت‌هایش ادامه بدهد؟

چراکه نه؟ من مطمئن هستم که استقلال بدون فرهاد مجیدی هم قهرمان می‌شود.

*قهرمان چند جام؟

بنویسید استقلال قهرمان 2 جام می‌شود.

*سال گذشته یک‌بار به ما گفته بودی دوباره به پرسپولیس گل می‌زنم و از فوتبال خداحافظی می‌کنم اما...

خب الان هم این کار را کرده‌ام. یعنی به پرسپولیس دوباره گل زدم و از استقلال رفتم!

*امکان دارد روزی به استقلال برگردی؟

هر امکانی وجود دارد و شاید روزی دوباره برگردم ولی فعلا سرنوشت فرزندانم خیلی مهم‌تر است.

*می‌گویند یکی از تیم‌های عربی یک میلیارد و سیصد میلیون تومان علاوه بر یک BMV به تو می‌دهد.

اجازه بدهید بعدا در این مورد صحبت کنیم

من که سرگیجه گرفتم نمیدونم مصاحبه ش واقعیه یا نه...

فرزامی عضو هیات مدیره گفته تلاش میکنیم فرهاد را برای بازی در 2بازیه جام حذفی متقاعد کنیم ! شاید واسه جام حذفی بیاد و دیگه بره...

وحید طالبلو در واکنش به پیوستنش به پرسپولیس

طالب‌لو درباره این شایعه گفت: «قبلا هم گفته‌ام که به احترام هواداران باشگاه استقلال به تیم رقیب نمی‌روم. حالا هم چیزی عوض نشده است.»

 

یه 3تا عکس ببینیم روحیه مون عوض شه !

گرفتن پنالتی توسط اسطوره

سفر استقلال به کلن  اولی سمت راست فرهاده اولی سمت چپ مومنیه بقیه رو یادم نیست !

اینم که بدون شرح !

همش زیر سر شما 2تاس...


بازیکن خارجی

جی لوید ساموئل ، بازیکن ترینیداد و توباگویی سابق بولتون که مدافع فیکس این تیم در زمان نیمکت نشینی آندو بوده ، پس از یک فصل نه چندان موفق در کاردیف سیتی ، با پیشنهاد استقلال برای حضور در لیگ ایران موافقت کرده است. او همان بازیکنی است که فتح الله زاده در برنامه 90 گفت:« آندو می گفت امکان ندارد به ایران بیاید.» ساموئل سابقه بازی در تیم ملی زیر 21 سال انگلیس را دارد و تابعیت انگلیسی گرفته تا بتواند به راحتی به فوتبالش در اروپا ادامه دهد . او در تیم های معروفی مثل آستون ویلا هم سابقه بازی دارد

فتح الله زاده : پرسپولیسی ها میخواستند سوبله چوبلگی را با SMS تلافی کنند !

* حاج آقا چه خبر از بمب های خارجی تان؟

فعلا که مشغول رایزنی هستیم. امیدوارم که این بار بازیکنان خوبی را جذب کنیم. این بار به دقت فیلم بازیکنان خارجی را زیر نظر داریم و می خواهیم خرید های مان بتوانند کمکی باشند برای مسیر سختی که در پیش داریم.

* البته تجربه ناکام خرید های قبلی...

به هر حال ما خرید های خوبی هم داشتیم. کم لطفی است که از یاد ببرید من بازیکنانی مثل جانواریو و ابراهیم توره را انتخاب کردم. توره حتی 10 روز در استقلال تمرین کرد و بعد هم ستاره لیگ شد. همین حالا هم فیلم هایی که از این بازیکنان دیدیم نشان از کیفیت بالای شان دارد. بازیکنانی که جوان هم هستند و می توانند در تیم ما رشد کنند. من وقتی قرار است بازیکنی را بخرم ، چون از جیب خودم هزینه می کنم و باید بخش بزرگی از هزینه های تیم را خودم به عنوان مدیر تامین کنم ، حواسم هست که بهترین نفر را بگیرم که بشود بعدا از فروشش هزینه های تیم را جبران کنم.

* شما یک عمر به شارلوای بلژیک بازیکن می فروختید و پول می گرفتید ، حالا کارتان به جایی رسیده از این تیم بازیکن می گیرید؟

حاجی جان پس اسمش را گیر آوردید؟ به هر حال همیشه که نمی شود ما به آنها بازیکن بدهیم. همیشه شعبان ، یک بار هم نوبت رمضان است دیگر! همین گزینه را شما سنش را ببینید، فیلمی که از بازی هایش دیدیم نشان می دهد بازیکن خوب و با آتیه ای است . یا دو گزینه دیگری که اسم بردم. ما باید این ها را از نزدیک هم ببینیم و بعد تصمیم نهایی را بگیریم. مثلا یک بازیکنی را پسندیده بودیم که مهاجم بود. ما دست ، دست کردیم ، در ازای سالی یک میلیون دلار رفت به کره. این بار می خواهیم بازیکن خارجی خوبی بگیریم. یا مثلا همین بازیکن انگلیسی...

* همین که گفتید ؛ آندو می گوید به ایران نمی آید؟

آندو این حرف را زد اما همین بازیکن امروز در تهران است و ما با او دیدار داشتیم. باید شرایط را سبک و سنگین کنیم. فیلم بازی هایش را که دیدیم واقعا عالی است اما نمی دانم چطور شده که برای مذاکره به تهران آمده. او اگر همین کیفیت را در لیگ ما داشته باشد با اندام و فیزیکی که دارد ، می تواند کمکی شایان به تیم ما باشد. البته می گویم باید او را در تست های پزشکی ببینیم و بعد تصمیم بگیریم.

* و آن دو خارجی دیگر به جای مجیدی می آیند؟

اگر آقا فرهاد از تیم جدا شود ، ما باید جایش بازیکنی بگیریم که حالا فیلم بازی این دو نفر را پسندیده ایم اما باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می افتد.

* یعنی فرهاد دیگر قطعا بر نمی گردد؟

هنوز قطعی نشده اما قرار است تا دو روز آینده او تصمیم نهایی اش را اعلام کند. فرهاد دلایلی منطقی دارد که ما هم نمی توانیم مانع رفتنش بشویم ولی استقلال خانه اوست و حاضریم برای بازی کردنش در تیم ، هر شرایطی را برایش در نظر بگیریم.

* و مسئله رضا عنایتی چطور؟

بحث آمدن رضا عنایتی هم جدی است اما اول باید دید تصمیم نهایی فرهاد چه می شود. هر دوی این انتقال ها در چند روز آینده نهایی می شود.

* با رفتن مجیدی ، تکلیف کاپیتانی چه می شود؟ مجتبی کاپیتان خواهد بود؟

این دیگر بحثی است که کادرفنی درباره اش تصمیم می گیرند. مجتبی از قدیمی های تیم است و چند نفر دیگر از بزرگترهای تیم هستند. مطمئن باشید ما در استقلال ، هیچ وقت مشکل کاپیتانی نخواهیم داشت.

* یعنی شریفات هم شانس دارد؟

او کاپیتان روزهای خاص استقلال است( می خندد) هر بار که در دربی گل بزند ، بازوبند را روی دست می بندد.

* چه خبر از مشکلات مالی؟

دست روی دل مان نگذار که کباب است. ما تلاش مان را می کنیم . مدام به ما می گویند کهکشانی . اما یک روز اصرار فاش می شود و همه می بینند در همین لیگ ، چند تیم از ما بیشتر هزینه کردند. هیچ کس نمی گوید حاجی وفتی از 12 شب تا 6 صبح با یک بازیکن چانه می زند و از او 300 میلیون تخفیف می گیرد ، یعنی چه. بله بازیکنان ما همه ستاره هستند اما ستاره هایی که با کمترین قیمت به استقلال آمدند. آنها بیشترین تخفیف را به ما داده اند.

* راستی دیدید مظلومی در نظرسنجی 90 ، بهترین مربی نشد؟ به نظرتان کار پرسپولیسی هاست؟

شک نکن که دیشب همه پرسپولیسی ها به آقای فرکی رای دادند که پرویز خان رای نیاورد. البته حسین آقای فرکی مربی بزرگی است و خوب کار کرده اما به هر حال مظلومی ما هم مدام پرسپولیس را در دربی ها می برد . این قدر برده که شما نمی دانید بعد از دوبله و سوبله و چوبله برایش چه تیتری باید بزنید. خلاصه آنها خواستند این سوبله و چوبله را با SMS های شان تلافی کنند. برای همین هم بود که بسیج شدند و همه نام فرکی را فرستادند. البته من که به نظرم مظلومی عالی کار کرده و با تمام قدرت از او حمایت می کنم و با این نتایج به او دلگرم تر هم می شوم.

* البته پرسپولیسی ها هم رفتند دنیزلی را آوردند که در بازی برگشت جبران کنند.

پرویزخان ما با دنیزلی هم آنها را می برد. البته این را هم بگویم که پرسپولیس تیم بزرگی است. همین حالا هم 7 ملی پوش دارد و فقط بحران روحی به کارشان ضربه زده اما دنیزلی برای بازسازی این تیم نیاز به زمان دارد. نباید خیلی زود از او انتظار نتیجه گیری داشت.

* و برای سئوال آخر ؛ این منافق ها کجای فدراسیون فوتبال سنگر گرفتند که آقای کفاشیان گفته است؟

والله نمی دانم اما از روزی که کفاشیان این جمله را گفته بدون زره پوش و محافظ به فدراسیون نمی روم.( می خندد)

سرگیجه ی خبری ! فرهاد می ماند !!!

خبر جدایی قریب الوقوع فرهاد مجیدی کاپیتان محبوب و تاثیرگذار استقلال از این تیم آنقدر برای استقلالی ها تلخ و غیرقابل باور بود که بتواند از حلاوت قهرمانی این تیم در نیم فصل بکاهد.
به گزارش شبکه ایران، استقلالی ها به خوبی می دانند که اگر تنها فرهاد مجیدی را ازاین تیم بگیرند بر سر تیم کهکشانی و پر ستاره شان چه خواهد آمد. اما خب انگار مشکل خانوادگی فرهاد و دوری از فرزندش آنقدر سنگین بود که وی قید حضور در استقلال را بزند.

در این شرایط خبر خوب برای استقلالی ها این که یک منبع نزدیک به باشگاه استقلال که مایل به افشای نامش نبود در این رابطه به خبرنگار شبکه ایران گفت که فرهاد مجیدی قطعا و به طور یقین بعد از گذراندن تعطیلاتش در دوبی به جمع آبی پوشان ملحق خواهد شد.

این منبع موثق گفت: از آنجایی که فرهاد مجیدی در آستانه تبدیل شدن به یکی از اسطوره های استقلال است، در نهایت چنین تصمیمی می گیرد که تا پایان همین فصل که چیزی حدود پنج ماه بیشتر باقی نمانده، وی کماکان دوری از خانواده را تحمل خواهد کرد ضمن اینکه از هر فرصتی برای سر زدن به خانواده اش در دوبی استفاده خواهد کرد تا به این ترتیب ضریب اطمینان استقلال برای قهرمانی در این فصل کاهش نیابد

حالم بهم میخوره از هرررررررررچی خبر گزاریه....زر نزنید وایسید وقتی خبر قطعیش اومد بگید دیگه باباااااااااا...

 

برنامه 90 و صحبتهای حاجی درباره ی مجیدی

«90» و فردوسي‌پور در ادامه شاهد صحبت‌هاي فتح‌الله‌زاده بودند كه درباره آخرين وضعيت فرهاد مجيدي صحبت‌هايي انجام شد. مدير عامل استقلال گفت: مجيدي به ما گفت چند وقتي مي‌شود كه اصلا حواسم به فوتبال نيست. دخترم هر شب زنگ مي‌زند و دوست دارد كه كنارش باشم. البته ما پا روي اصولمان گذاشتيم و حتي به خاطر مجيدي حاضر شديم كه او يك بازيكن پروازي باشد، اما ما هر چقدر اصرار مي‌كرديم، مجيدي انكار مي‌كرد. ما بيشتر به خاطر مسايل فني از رفتن مجيدي ناراحت نيستيم، بلكه به خاطر محبوبيتي كه فرهاد به عنوان يك بازيكن خاص دارد، نگران هستيم. حتي به فرهاد گفتيم كه مي‌تواني به طور ضمني بروي و صحبت‌هايت را انجام دهي و اين سه ماه را به خاطر استقلال تحمل كن، اما تا الان كه نتوانسته‌ايم او را متقاعد كنيم. دختر مجيدي فارسي نوشتن را بلد نيست و به همين دليل نمي‌تواند در مدرسه‌هاي ايران ادامه تحصيل بدهد.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: مجيدي به احتمال قوي رفتني است. براي كرار هم منتظر هستيم به ايران بيايد تا درباره‌اش تصميم گيري كنيم. به احتمال قوي كرار به يكي از تيم‌هاي داخلي خواهد رفت ، چرا كه پيشنهادهاي زيادي از آن‌ها دارد، اما ما ترجيج مي‌دهيم كه كرار را به يك تيم خارجي دهيم. يك مهاجم خوب ارمني و يك دفاع خوب انگليسي را مدنظر داريم و در نيم فصل به خدمت بگيريم، ضمن اين كه به رضا عنايتي هم علاقمنديم و امروز با باشگاهش مذاكره مي‌كنيم.

سوال نظرسنجي برنامه «90» به انتخاب بهترين مربي نيم فصل از نگاه بينندگان مربوط مي‌شد كه در پايان برنامه بيش از دو ميليون پيامك به برنامه ارسال شد كه مردم حسين فركي را با 47 درصد به عنوان بهترين مربي نيم فصل انتخاب كردند و پس از او هم پرويز مظلومي با 32 درصد قرار داشت، امير قلعه نويي، عبدالله ويسي و ابراهيم قاسم پور هم در رتبه‌هاي بعد قرار گرفتند


جانشینان فرهاد در استقلال

علی فتح الله زاده یک بازیکن سوری و یک بازیکن ارمنی را گزینه های جایگزینی فرهاد مجیدی نامید.
او گفت از هم اکنون تلاش ما برای یافتن گزینه های خارجی که جای فرهاد را بگیرند آغاز شده و دو بازیکن را زیر نظر داریم . یکی ، یک بازیکن سوری است که در لیگ هلند بازی می کند و 9 گل زده . بازیکنی با این مشخصات ، حریب المالکی استکه در تیم ملی کشورش و رودا کرکراد هلند بازی می کند.
او متولد سال 1984 است و حالا 27 ساله است. دیگر گزینه استقلالی ها یک بازیکن ارمنی است. فتح الله زاده گفت او در 12 بازی ، 12 گل زده . بازیکنی با این ویژگی در لیگ بلژیک ، تنها یک گزینه داشت که البته از نظر آمار گل ، چیزی در رزومه اش به چشم نمی آمد. بازیکنی جوان به اسم ایوان یاگان که ملیت دوگانه بلژیکی ، ارمنی دارد و برا تیم ملی کشورش هم بازی نکرده. او متولد سال 1989 است و تنها 22 سال سن دارد.

یاگان در تیم شارلوای بلژیک بازی می کند که مدیریتش بر عهده عباس بیات از دوستان قدیمی فتح الله زاده است و سال های سال بازیکنی مثل داریوش یزدانی در این تیم بازی کرده.حالا به نظر می رسد حاجی که همیشه با فروش بازیکنانش به شارلوا ، درآمدزایی می کرد ، می خواهد قصه را بر عکس کند. فتح الله زاده که در دو سال گذشته حتی یک خارجی موثر برای تیمش نخریده باید دید این بار می تواند یکی مثل جان واریو را برای تیمش بخرد؟ جانواریو بی شک بهترین خرید خارجی تاریخ استقلال با فتح الله زاده است

مثکه دیگه باید قبول کنیم فرهاد دیگه پیش ما نیست....

دست گلی که توسط برادران... پرپر شد !!


 

رای بدید به فرهاد بدویید...

نباید بهمون برسن.دمتون گرم بود اختلاف 11هزارتایی رو جبران کردید بازم رای بدید تا 15 دی که بازم فرهاد بالا سر لنگیا باشه.بعد از هر رای باید صفحه رو ببندید دوباره باز کنید

( استقلالی نیستی اگه روزی 50تا رای ندی ! رو هم میشه 5دقیقه )

نظر یه لنگی : من از 1ساعت پیش تا الان 1000 تا رای دادم ! (کلشو بخوابونید)

http://iffhs.de/?b002ec70a804f4cd003f09

فتح الله زاده:فرهاد میگوید توی زمین به جای توپ "تیام" جلوی چشمهایش است

لطفا شفاف در مورد وضعیت فرهاد مجیدی صحبت کنید؟

مجیدی چند روز است تصمیم گرفته از استقلال جدا شود. او می‌گوید شرایط برای زندگی دخترش سخت شده است. متاسفانه فرهاد چیزی را مطرح می‌کند که در معذورات اخلاقی قرار گرفته‌ایم. پدر من هم می‌گفت فکر کن دخترت دچار مشکل شده آیا تو فوتبال را انتخاب می‌کنی یا دخترت را. انصافا در شرایط سخت و دشواری قرار گرفته‌ایم.

چند روز پیش حدود سه ساعت با فرهاد صحبت کردم. در این  15 سال حضورم سابقه نداشته که با یک بازیکن اینقدر صحبت کنم. از او خواهش کردم بماند چون فرهاد تنها یک فوتبالیست نیست، او دوست ما است و من سال‌ها با او کار کردم و بین ما رابطه عاطفی برقرار است.

یک زمان‌هایی انسان در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرد که نمی‌تواند مطابق میلش حرکت کند. اما به مجیدی گفتم تو اصلا تصور نکن که اسیر ما هستی و فکر کن که آزادانه می‌توانی از استقلال جدا شوی. چون او خودش را به ما ثابت کرده است.

به هر حال مجیدی یک بازیکن معمولی نیست...

او خودش هم این مسائل را می‌داند و مدیون هواداران استقلال است. به فرهاد گفتم ما به تو احتیاج داریم و می‌خواهیم قهرمانی دو جام را با تو تجربه کنیم. همه چیز را به او واگذار کردم. اگر برگشت که هیچ و اگر برنگشت بلافاصله دست به کار می‌شوم. هر چند این کار خیلی سخت است اما هواداران ناراحت نباشند و ما بلافاصله برای مجیدی بی‌جانشین، یک جانشین پیدا خواهیم کرد.

به نظر می‌آید تسلیم شده‌اید؟

نه نه، تسلیم نشدم. تا دقیقه آخر امیدوارم او برگردد اما از حالا به فکر بازیکن هستم.

مجیدی در آخرین مکالمه‌اش با شما چه گفت؟

او به من گفت شاید شما از من راضی باشید اما من از خودم راضی نیستم. در زمین مدام به فکر "تیام" هستم و وقتی توپ را می‌گیرم چشمان "تیام" جلوی چشمانم می‌آید. احساس می‌کنم مجیدی با این تفکرات تمرکزش را در زمین از دست می‌دهد.
من تلاش خود را انجام می‌دهم اما نباید دست روی دست بگذارم چون زمان کمی داریم و تلاش می‌کنیم جایگزین مناسبی برای او پیدا کنیم.

نظر آقای مظلومی چیست؟

ایشان هم خیلی ناراحت است و قبول نمی‌کند. ما هم جای او باشیم با چنین شرایطی کنار نمی‌آییم. من می‌دانم که فرهاد چقدر به فکر "تیام" است اما دختر او دختر ما هم به حساب می‌آید و از او می‌خواهم فکر میلیون‌ها جوانی که در اینجا منتظرش هستند، باشد. از فرهاد می‌خواهم سه چهار ماه سختی را تحمل کند و بعد هر کاری که دلش می‌خواهد انجام دهد و ما هم استقبال می‌کنیم.

شایعه شده فرهاد مجیدی پیشنهادی از یک تیم قطری دارد و به همین خاطر این موضوع را با شما در میان گذاشته و قصد دارد از استقلال جدا شود؟

این مسئله صحت دارد. البته بحث دختر او اولویت اصلی‌اش است. مجیدی دیشب به من زنگ زد و گفت قصد دارد با یک تیم قطری مذاکره کند ولی قول داد که همه چیز را به من منتقل کند. حتی گفت در کنار "تیام" است و می‌خواهد با او به قطر برود و پس از مذاکرات من را در جریان بگذارد.

بگذریم. داستان جاسم کرار به کجا رسید، ظاهرا قصد شکایت دارید؟

ما به این بازیکن گفتیم به تهران بیاید چون وقتی پول می‌گیرد باید به تعهداتش عمل کند. فوتبال قانون دارد. به مدیر برنامه‌های او هم اخطار دادیم و تا چند روز صبر می‌کنیم. اگر کرار به تهران نیاید، با دردسر مواجه می‌شود.

تکلیف ولید علی چه شد؟

قرار است نماینده او این هفته به تهران بیاید ولی شخصا دوست دارم او به جمع ما بازگردد. ولید علی بازیکن خوبی است اما مشکلات خانوادگی دارد. احتمالا این هفته یا او کلا از جمع ما جدا می‌شود و یا تکلیفش را برای برگشت مشخص می‌کند.

این روزها بحث حضور عنایتی در استقلال مطرح شده، این موضوع چقدر صحت دارد؟

عنایتی یکی از گزینه‌های ما است و در صورتی که به جمع‌بندی نهایی برسیم با باشگاه صبا مذاکره می‌کنیم.

بازیکن جدیدی مدنظر ندارید؟

این روزها به فکر یک مدافع خوب و یک مهاجم سرزن هستیم که اگر مجیدی برنگشت مشکلی به وجود نیاید اما ما همچنان منتظر فرهاد هستیم.

از عملکرد تیم‌تان در نیم فصل راضی بودید؟
اگر اشتباه نکنم بهترین نتیجه لیگ را در همه ادوار کسب کردیم چون با 6 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم قهرمان نیم فصل شدیم. من از تیمم راضی هستم ولی می‌توانستیم امتیازات بیشتری بگیریم اما از آن سو هم باید این را در نظر گرفت که به نیمه نهایی جام حذفی رسیده‌ایم و کار بزرگی انجام دادیم.

می‌دانم در نیم فصل دوم کار سخت‌تری داریم. شما ببینید در جام حذفی دو بازی سنگین 120 دقیقه‌ای را با فاصله سه روز انجام دادیم اما دوستان در کمال ناباوری می‌گویند ما با عزیز محمدی رفیق هستیم. ای کاش آقای عزیز محمدی آنقدر با ما رفیق بود که بازی ما را دو روز عقب می‌انداخت که با آن فاصله کم به مصاف نفت آبادان نرویم و آنگونه شکست نخوریم.

انصافا من شرمنده کادر فنی هستم و از تمام کارکنان باشگاه، بازیکنان و هواداران تشکر می‌کنم که در نیم فصل یار و یاور ما بودند و با کمبودها ساختند. از هواداران هم اندکی گله دارم چون در بازی آخر استقبال خوبی نکردند. ما به حضور بیشتر آنها احتیاج داریم و باید در کنار آنها دلگرم باشیم. به بازیکنان امسال پول آنچنانی ندادیم و امیدواریم این هواداران از این بازیکنان حمایت کنیم.

بازیکن اخلاق را هم انتخاب کردید؟

یک هیئت را تشکیل دادیم که کیانوش رحمتی با اکثر آرا انتخاب شد. من به او تبریک می‌گویم چون بسیار باانگیزه و باتلاش در استقلال کار کرد و شایسته این انتخاب بود و امیدوارم ما هم از لحاظ مالی از خجالت او درآییم.

پرسپولیسی‌ها به دنبال بازیکنان خوب برای تقویت خود در نیم فصل دوم هستند. به طور مثال شایعاتی پیرامون حضور مهدوی‌کیا، محمدی، عقیلی و خلعتبری در این تیم به گوش می‌رسد، شما چه فکرهایی کردید؟
یک زمانی دوستان می‌‌گفتند با مسی و رونالدو صحبت کردیم ولی وقتی تیم وارد زمین شد مشخص می‌شود که عیار چیست.(می‌خندد) لازم است از طریق رسانه شما از یکی از همکاران گله کنم که از قول من نوشته بودند رویانیان وعده‌های بیزینسی می‌دهد. من هم اینجا این مسئله را تکذیب می‌کنم و باید بگویم که باید از امثال رویانیان حمایت کرد اما اعتقاد دارم پرسپولیس یار کم ندارد.
فکر می‌کنم کی‌روش آبروی خود را بیشتر از هر چیزی دوست دارد و دعوت 7 بازیکن از پرسپولیس نشان می‌دهد این تیم مهره‌های کوچکی در اختیار ندارد. مسائل حاشیه‌ای به پرسپولیس لطمه زد ولی مطمئن هستم رویانیان و سردار زارع می‌توانند پرسپولیس را به روزهای اوج برگردانند. اگر پرسپولیس مهره نداشت چه طور از پس ذوب‌آهن و سپاهان برآمد؟ به اعتقاد من مشکل آنها کمی به مسائل روانی برمی‌گردد و امیدوارم رقیب ما هر چه سریع‌تر از این مسائل دور شود و در کنار استقلال همچون یک نگین بدرخشد.

صحبت خاصی ندارید؟
از همه ارباب جراید به خصوص رسانه‌های مکتوب تشکر می‌کنم و اگر از آنها انتقاداتی جزیی مطرح کرده‌ایم انصافا جزیی بوده است. آنها حامی ما بودند و از این طریق از آنها عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم با کمک آنها در کنار پرسپولیس و ذوب آهن که بحث‌مان ملی می‌شود، به فوتبال‌مان خدمت کنیم.

باشگاه استقلال :شاه ماهی می ماند / فرهاد را از دست نمی دهیم

باشگاه استقلال موضع رسمي‌اش در مورد جدايي مجيدي از اين تيم را اين چنين اعلام كرد: "پس از ساعت‌ها بحث و گفت‌وگو‌ در مجموعه باشگاه استقلال به همان نتيجه‌اي رسيديم كه انتظار آن مي‌رفت و نتيجه‌ اين بود كه هيچ كس در مجموعه باشگاه استقلال از فتح‌الله‌زاده، مظلومي و پورحيدري گرفته تا تك تك هواداران اين تيم به هيچ وجه راضي به جدايي كاپيتان مجيدي نيستند و هر چقدر مشكلات مجيدي را براي اين جدايي بررسي كرديم، كمتر توانستيم به جدايي كاپيتان راضي شويم.

اين كه تكنيكي‌ترين بازيكن ايران و آسيا و محبوب‌ترين بازيكن قاره را به سادگي از دست بدهيم، با وجود درك مجموعه شرايط از سوي باشگاه استقلال باز هم قابل قبول نيست. استقلال با تمام سلول‌هاي سازنده‌اش دوست دارد با كاپيتان دو جام بگيرد و اين جام‌ها را با دستان مردان نام آشنايي همچون خود فرهاد بالا ببرد. استقلال با همين مجيدي‌ها و ديگر بازيكنانش كه حالا الگوي هواداران هستند، لقب «كهكشاني‌» گرفته و موفق پيش‌ رفته است.

قطعا خود فرهاد مجيدي هم شرايط استقلال را درك مي‌كند و مي‌داند موافقت با جدايي او به سادگي ميسر نيست. شاه‌ماهي باشگاه استقلال بايد بماند و با رقص پاهايش در ميادين، در كنار ساير بازيكنان استقلال فوتبال ايران طراوت ببخشد.

به هر حال علي فتح‌الله‌زاده به عنوان مدير عامل باشگاه استقلال و پرويز مظلومي به عنوان سرمربي تيم هر دو مخالفت خود را با اين جدايي اعلام كرده‌اند و مجموعه باشگاه استقلال سعي خواهد كرد كه فرهاد مجيدي را حفظ كند."

50 % قضیه حله !!! مونده فرهاد...اگه لجبازی نکنه, میمونه...


اشک های هواداران پشت در خانه ی فرهاد

این روزها همه هواداران استقلال نگران جدایی فرهاد مجیدی از این تیم هستند.
آنها این فصل، تیمی را می‌بینند که با وجود ستاره‌های بزرگ، توانایی رسیدن به افتخارات بسیاری را دارد و حتی می‌تواند در آسیا بدرخشد؛ اما این پایان ماجرا نیست.
درست در روزهایی که استقلالی‌ها خود را آماده قهرمانی نیم فصل کرده بودند، خبر رسید که فرهاد قرار است از استقلال جدا شود. این خبر بخش قابل توجهی از استقلالی‌ها را نگران کرد. البته بدون تردید این خبر باید برای پرسپولیسی‌ها خبر خوشحال‌کننده‌ای باشد چون مجیدی در انسجام تیمی این فصل، نقشی غیر قابل انکار داشته و نمی‌توان منکر نقش او در این تیم شد.
اول قصه
ماجرا از همان اول فصل شروع شد. وقتی فرهاد مجیدی بعد از چند جلسه تمرین بدنسازی، راهی امارات شد. همان موقع بسیاری گفتند اختلافاتی در درون تیم ایجاد شده؛ اما بعدها فرهاد گفت برای کارهای شخصی به امارات رفته بود. برای کارهای شرکتش و البته برای دخترش. هیچ کس نمی‌تواند بداند فرهاد مجیدی و دخترش تا چه اندازه به هم وابسته‌اند. او بعد از چند روز حضور در امارات، به تمرینات برگشت تا با حضور فرهاد و ملی‌پوشان، تمرینات کاملا جدی شود. البته همه متوجه شدند که دل فرهاد پیش دخترش مانده و او نگران بهانه‌هایی است که دختر فرهاد برای پدر می‌گیرد.
مظلومی نگران است
در فصلی که مظلومی قهرمانی نیم فصل را به دست آورده، همه چیز به فرهاد مجیدی بستگی دارد. این فصل نه اصفهانی‌ها قدرت چند سال اخیر را دارند و نه پرسپولیس، تیم قدرتمندی است. بهترین فرصت برای استقلال به دست آمده تا با این تیم پرستاره قهرمان شود و حالا این بحث دارد همه رویاهای مظلومی را خراب می‌کند. شاید صحبت‌هایی که مظلومی درباره جدایی مجیدی کرد به دلیل نگرانی بسیار بالای او بود.
قضیه قرار نبود رسانه‌ای شود
فرهاد مجیدی بعد از بازی با صنعت نفت آبادان ماجرای سفر به امارات را به فتح‌الله زاده گفت. او گفت که دخترش در طول فصل که فرهاد در ایران مشغول بازی است، در دبی برای پدر بهانه می‌گیرد و کم کم دارد کار برای هر دو نفر سخت می‌شود. البته در پایان این مذاکرات، دو طرف قرار گذاشتند که موضوع رسانه‌ای نشود.
صحبت‌های مظلومی در رسانه‌ها نشان از آن دارد که سرمربی استقلال از اینکه کاپیتان تیمش در چنین فصل حساسی قصد جدایی دارد، به شدت نگران شده. او قبل و بعد از بازی با نفت تهران به رسانه‌ها گفت که فرهاد می‌‌خواهد برود. برخی معتقدند که مظلومی این بحث‌ها را به رسانه‌ها کشاند تا فرهاد در منگنه فشار رسانه‌ها و هواداران از تصمیمش منصرف شود. البته او تا حدودی هم موفق شد.
هواداران در خانه فرهاد
بعد از بازی استقلال و نفت تهران، هواداران به در خانه مجیدی رفتند تا با تجمع مقابل خانه کاپیتان استقلال، او را از تصمیمش منصرف کنند. یکی از هواداران می‌گفت ما فقط آمده‌ایم تا فرهاد را احساسی کنیم.
به نظر می‌رسد آنها توانسته‌اند به هدفشان برسند. چون فرهاد مجیدی بامداد دیروز با دنیایی از تردید راهی فرودگاه امام (ره) شد. او که قرار بود در سکوت خبری به دبی برود، در میان نگاه‌های هواداران که هزاران پیام برای او داشت، به فرودگاه رفت. با حالتی که اصلا یقین در آن نبود و همین برای هواداران نویددهنده به نظر می‌رسید.
پیشنهاد اماراتی‌ها
مجیدی به دنبال پیشنهاد مالی مناسبی که باشگاه‌های الوصل و الوحده امارات به او داده بودند، تا حدودی بر سر دو راهی قرار گرفته بود؛ اما موضوع مالی برای فرهاد در اولویت چندم بود. او قبل از هر چیز به دنبال این بود که در کنار دخترش باشد. اماراتی‌ها او را همین زمان می‌خواهند و این یعنی اگر کاپیتان 36 ساله استقلال تا انتهای فصل صبر کند، شاید دیگر چنین پییشنهاد اغواکننده‌ای مطرح نشود.
داستان یک مشورت کلیدی
فرهاد قبل از آنکه راهی امارات شود، از یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران نظر خواست تا بداند چه باید بکند. پاسخ این بازیکن اسبق و مربی مطرح این روزهای فوتبال ایران کاملا غیر قابل پیس بینی بود: «من جای تو بودم از ایران نمی‌رفتم».
فرهاد البته به او گفت که جدایی در اوج، خاطرات او را همیشه در ذهن هواداران زنده نگه می‌دارد. مشکلی که بسیاری از فوتبالیست‌های ما دارند و دوست دارند تا زمان عصا به دست شدن فوتبال بازی کنند.
دلگیری از اطرافیان
اگرچه این طرو عنوان شده که فرهاد مجیدی برای حضور در کنار دخترش به دبی رفته؛ اما خبرهای در گوشی چیزهای دیگری می‌گوید.
کاپیتان استقلال از حرفهایی که برخی اطرافیان باشگاه می‌گویند به شدت دلگیر است. اینکه جایی عنوان شده بود که «فرهاد برای آشتیانی بهتر می‌دوید و بهتر گل می‌زد». این حرف حتی در زمان پرواز فرهاد به دبی هم روی دل کاپیتان مانده بود.
او برمی‌گردد؟
مجیدی قرار بود در سکوت کامل خبری راهی امارات شود؛ اما نشد و همین وضعیت، شاید به طور کلی، تصمیم او را عوض کند. او در ورزشگاه آزادی، مقابل در خانه‌اش و حتی در فرودگاه، هوادارانی را دیده بود که با اشک از او خواسته بودند در تصمیم خود تجدید نظر کند. او هنگام رفتن از هوادارانی می‌گفت که به استقلال این فصل دل بسته‌اند و نمی‌شود از آنها دل کند. حرف‌های او در زمان رفتن، کاملا نشان می‌دهد که او بر سر دو راهی مانده. میان دو عشق بزرگ: استقلال و دخترش. حداقل تا 15 روز او در امارات است و در همین مدت مشخص خواهد شد که او از میان این دو عشق، کدام را انتخاب خواهد کرد. او ابتدای فصل هم قرار نبود که بیاید و باز، استقلال را انتخاب کرد و این بار هم بخت استقلال برای پیروزی در این دوئل، بسیار زیاد است. هواداران استقلال امیدوارند باز هم عشق آنها، کاپیتان را به ایران بیاورد تا یک نیم فصل دیگر هم برای آنها بازی کند

رای بدید به فرهاد بدویید...نباید بهمون برسن.دمتون گرم بود اختلاف 11هزارتایی رو جبران کردید بازم رای بدید تا 15 دی که بازم فرهاد بالا سر لنگیا باشه

http://iffhs.de/?b002ec70a804f4cd003f09

 

پورحیدری:رفتن فرهاد قطعی نیست


منصور پورحيدري درباره وضعيت فرهاد مجيدي اظهار داشت:كادر فني استقلال با جدايي مجيدي مخالف است و به نظر من حق هم دارند.مجيدي كاپيتان تيم است و اميدوارم شرايطي فراهم شود كه او در استقلال بماند.

وي ادامه داد:تمرينات استقلال 4 روز تعطيل شده و طبعا مجيدي براي اين مدت برنامه ريزي كرده بود تا در امارات در كنار خانواده اش باشد.از اول هم قراري نبود كه او در جلسه روز يكشنبه برگزار مي شود شركت كند و طبق برنامه ريزي تلاش هاي مديريت براي حفظ او ادامه دارد.

پورحيدري درباره خبر ابراز تمايل استقلال به جذب غلامرضا عنايتي اظهار داشت:به جز دو بازيكن خارجي كه روز چهارشنبه به تهران مي آيند،هنوز صحبتي درباره بازيكن داخلي مطرح نشده است.ما از آنجا كه بايد تا روز سوم دي بازيكنان خارجي تيم را به سازمان ليگ ارائه بدهيم،زودتر وضعيت اين بازيكنان را مشخص مي كنيم و بعد به سراغ بازيكنان داخلي خواهيم رفت


وضعیت فرهاد پس از دیدار با خانواده اش مشخص می شود


'بهتاش فریبا' گفت جلساتی را با 'فرهاد مجیدی' برگزار كرده ایم و قرار شد این بازیكن پس از سفر به امارات عربی متحده و دیدار با خانواده اش تصمیم نهایی خود را بگیرد.

فریبا ادامه داد: مجیدی تصمیم گرفته است در نیم فصل دوم از تیم استقلال تهران جدا شده اما امیدوارم از تصمیم خود منصرف شود.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: كادر فنی به هیچ عنوان موافق جدایی مجیدی از تیم استقلال نیست زیرا هیچ تیمی نمی خواهد بازیكنان ارزشمند خود را از دست دهد.

وی در خصوص شایعات اخیر مبنی بر جذب 'رضا عنایتی' تصریح كرد: هنوز در میان اعضای كادر فنی در خصوص جذب این بازیكن صحبت نكرده ایم.

وی اظهار داشت: یك مهاجم و مدافع برزیلی، مد نظر كادر فنی هستند كه احتمالا در نیم فصل دوم در تمرینات ما حضور پیدا خواهند كرد

* درخواست هواداران الوصل از مدیران باشگاهشان : فرهاد را برگردانید ! (خفه شید بابا ! )

آرش:یه منبع تقریبا موثق ! گفت فرهاد ممکنه نزدیک 1ماه مرخصی بگیره درست اول نیم فصل بعدی بیاد تهران...

به نظر خودم اونجور که منصورخان گفت شایدم بعد از این 4روز بیاد  که بعیده ! شایدم بیاد ولی برای تسویه حساب ! فعلا امیدوار باشید خدافظی نکنید !

 

فرهاد از باشگاه استقلال جدا شد

روز گذشته و پیش از دیدار استقلال مقابل نفت تهران خبر رسید فرهاد مجیدی به دلیل مسائل خانوادگی قصد دارد به امارات سفر کند و به همین دلیل در صحبتی که با مسئولان باشگاه استقلال داشته تصمیم گرفته از جمع آبی پوشان جدا شود.

پرویز مظلومی هم پس از پایان مسابقه اعلام کرد هنوز با جدایی مجیدی موافقت نکرده و باید در جلسه‌ای در این خصوص تصمیم گیری کنند.

امروز جلسه‌ای در باشگاه استقلال تشکیل شد تا در مورد فرهاد مجیدی تصمیم گیری شود و در نهایت مسئولان باشگاه استقلال پذیرفتند مجیدی از این تیم جدا شود. بدین ترتیب کاپیتان استقلال فوتبالش را در امارات ادامه خواهد داد ولی تاکنون نامی از تیم آینده‌اش به میان نیامده است. 

این بازیکن شب گذشته پس از پایان بازی با نفت تهران راهی امارات شده و احتمالا برای تسویه حساب به ایران بازگردد.
باشگاه استقلال هنوز در خصوص انتخاب جایگزین مجیدی تصمیم گیری نکرده‌ است

این خبرو فارس زده نمیدونم قطعیه یا نه فرهادم که تو جلسه نبوده ولی باید قبول کنیم دیگه قضیه زیادی جدیه...

سایت رای گیری باز شده میدونم حال و حوصله شو ندارید هرکی حال داره بره رای بده به فرهاد

http://iffhs.de/?b002ec70a804f4cd003f09


امیدوار باشید !

 

خیـــــــــــلی بی وفــــــــــایی داداش فرهـــــــــاد...

فرهاد پیراهنش را به سمت هواداران پرتاب کرد

مظلومی:فرهاد تصمیمش را گرفته است

رحمتی:فرهاد ناچار است

همه این حرفا عین یه آب یخی هست که تو این سرما هی بریزن سرم...

تو استادیوم که بودم بهنام اس ام اس داد فرهاد میخواد بره ! جدیش نگرفتم گفتم شایعه همیشگی روزنامه هاست...

نشستیم داشتیم تشویق میکردیم یه لیدر با بغض اومد گفت فرهاد میخواد بره جــــــــونه ناموستون همه با هم بگید تا شاید نظرش عوض شه...اگه فرهادو دوست داری بگو :

فرهاد نرو اگه بری جات خالیه بمون بمون این تیمه رویاییه...

یکی از هوادارا با گریه اینو میگفت اونم مثه من شوکه شده بود

آقا فرهاد این رسمش نبود.حیفه حیفه حیفه حیفه جامو نگیری بالای دستت بخدا حیفه...

این چه وضعشه آخه چرا باید یه برد رو هم کوفتمون کنید؟ تو که اینهمه سال آقایی کردی دور از خانواده بودی این چند ماهم روش تو که میخواستی آخر فصل خدافظی کنی یکم صبر کن خب

منم ک واسه رسیدن به تو بی امیدم......


آهای فرهاد مجیدی مگه اشکهامو ندیدی؟


تو این 2تا صفحه توی فیس بوک برید بگید فرهاد نره شاید اومد خوند...

http://www.facebook.com/MajidiFarhad?sk=wall


http://www.facebook.com/pages/%D9%81%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%88-%D9%86%D8%B1%D9%88/160180387417245?sk=wall

کلیپ گلهای استقلال به نفت تهران

گل اول توسط آندو تیموریان

سرور اول

سرور دوم

گل دوم توسط حنیف عمران زاده


سرور اول

سرور دوم


لحظه انداختن پیراهن توسط فرهاد


رحمتی:مجیدی ناچار است

سیدمهدی رحمتی پس از برتری 2 بر صفر استقلال مقابل نفت تهران با بیان این مطلب افزود: دیدار بسیار سنگین و نفسگیری بود و ما توانستیم با ارائه یک بازی خوب و منطقی سه امتیاز آن را کسب کرده و نیم فصل اول را با صدرنشینی به پایان برسانیم.

وی در خصوص جدایی فرهاد مجیدی از استقلال گفت: غیبت مجیدی در نیم فصل دوم مطمئنا بی تاثیر نخواهد بود و ما باید جایگزینی مناسب برای وی داشته باشیم. مجیدی بازیکن بزرگی است و همیشه دلش با استقلال است اما این جدایی اجباری است و او ناچار است استقلال را ترک کند.

دروازه بان تیم استقلال تهران در پایان از تمامی هوادارانی که در نیم فصل و در سرما و گرما این تیم را مورد تشویق قرار دادند تشکر کرد و ادامه داد: امیدوارم بتوانیم با قهرمانی در پایان فصل جبران زحمات این عزیزان را کرده باشیم.

 

نیمه اول جام آبی شد / پرتاب پیراهن فرهاد برای هواداران...او رفتنی است؟

دیدار تیم های نفت تهران و استقلال از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی در حضور حدود10 هزار هوادار آغاز شد و با برتری 2 بر صفر استقلال خاتمه یافت.

دقایق اولیه این مسابقه به دلیل احتیاط دو تیم سرد و کسل کننده بود. در ادامه آبی پوشان یکی دو موقعیت تقریبا خطرناک را خلق کردند تا اینکه در دقیقه ۳۱ تیموریان دروازه نفت را باز کرد. استقلال در دقیقه ۸۶ توسط حنیف عمران زاده به گل دوم رسید.

استقلال با این پیروزی ۳۶ امتیازی شد و توانست قهرمان نیم فصل این دوره از رقابت ها شود و نفت تهران نیز با همان ۳۰ امتیاز در رده سوم و پس از سپاهان قرار گرفت. سپاهان هم 30 امتیازی است. 

قضاوت این مسابقه بر عهده محسن قهرمانی بود. وی به کیانوش رحمتی از استقلال و مارسیو از نفت تهران کارت زرد داد.

بازیکنان نفت تهران:
سوشا مکانی، حمید فتحی، خوزه نارسیو، میثم آقا بابایی، علی عزتی، حمید طاهری فرد(۶۲- شاهین خیری)، یعقوب کریمی، میثم خسروی، جسیر مامیان(۵۱- فریرا)، رضا معقولی و ایمان موسوی( ۶۹- مجتبی زارع)
سرمربی: حسین فرکی

بازیکنان استقلال:
مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، پژمان منتظری، میثم حسینی، علی حمودی، کیانوش رحمتی، آندرانیک تیموریان، مجتبی جباری، فرهاد مجیدی، اسماعیل شریفات(۷۴- محسن یوسفی) و آرش برهانی (93- توحید غلامی)

سرمربی: پرویز مظلومی

* هواداران استقلال که شنیده بودند احتمال دارد فرهاد مجیدی در نیم فصل از استقلال جدا شود و به امارات برود، در جریان بازی علاوه بر اینکه او را تشویق می کردند خواستند از استقلال نرود. با پایان بازی در نیمه اول نیز این شعارها ادامه پیدا کرد و مجیدی که به سمت رختکن می رفت با شنیدن این شعارها به سمت هواداران رفت و برای آنها دست زد.

* اکبر میثاقیان، علی نظری جویباری، علی امیری، امید نمازی، مولایی، بهمن طهماسبی، فرزاد مجیدی و حسین ترابپور در جایگاه ویژه حضور دارند.

* عکسی از شهید تندگویان کنار زمین قرار داشت و بازیکنان هر دو تیم قبل از شروع بازی با ادای احترام به این شهید وارد میدان شدند.

* شماری از هواداران استقلال در جایگاه معلولان به تماشای بازی مشغول هستند

مارسیو خوزه و سوشا مکانی دو بازیکن نفت تهران در نیمه دوم بر سر توپ با هم به جرو بحث پرداختند.

* کیانوش رحمتی با دریافت کارت زرد سه اخطاره شد و بازی اول دور برگشت مقابل سپاهان را از دست داد.

* مسئولان ورزشگاه دستگردی برای سامان دهی جایگاه خبرنگاران این ورزشگاه، امروز در جایگاه خبری ورزشگاه آزادی حضور یافتند و از این جایگاه بازدید کردند تا امکانات این جایگاه را در دستگردی نیز اعمال کنند.

* فریدون زندی با حسین فرکی قبل از شروع نیمه دوم برخورد گرمی داشتند.

* منصور پورحیدری در ابتدای تیم نیمه دوم با جباری برای دقایقی صحبت کرد.

*پژمان منتظری در پایان دیدار با خوزه بازیکن نفت تهران درگیر شد.

از مجیدی خواهش کردیم بماند ! چشم خوردیم

پرویز مظلومی پس از پیروزی 2 بر صفر برابر نفت تهران و قهرمانی در نیم فصل در نشست خبری گفت: از بازیکنان تشکر می‌کنم که امروز شتاب‌زده نبودند و موقعیت‌های گلزنی را از دست ندادند. منطقی بازی کردیم و به آنچه می‌خواستیم، رسیدیم. می‌دانستم نفت دفاعی بازی می‌کند و هدفش ضد حمله است. تلاش کردیم نفت را جلو بکشیم تا از فضای پشت این تیم استفاده کنیم که در مواردی هم موفق بودیم.

سرمربی استقلال با اشاره به فشردگی برنامه بازی‌ها گفت: 3 مسابقه سنگین و نزدیک به هم را انجام دادیم. امروز هم بازی قابل قبولی کردیم و 3 امتیاز شیرین گرفتیم. در نیمه اول بازیکنان در دادن پاس اشتباه زیادی داشتند اما در نیمه دوم وضعیت بهتر شد و در نهایت به خواسته‌‌مان رسیدیم.

مظلومی در مورد جدایی فرهاد مجیدی از استقلال گفت: او تصمیمش را گرفته و می‌خواهد برود. یک هفته با من دراین مورد حرف زد و در نهایت رضایت دادم که او جدا شود. مجیدی مشکل خانوادگی دارد. من با فتح الله زاده جلسه دارم و می‌خواهم با او صحبت کنم. چون باید جواب این هواداران را بدهیم از فرهاد خواهش کردیم بماند و در این سه چهار ماه خانواده‌اش را به تهران بیاورد تا مشکلاتش حل شود. ما به مجیدی نیاز داریم و امیدوارم با ما باشد اما باید دید چه اتفاقی می‌افتد.

سرمربی استقلال در مورد جاسم کرار تصریح کرد: از او خواستیم به ایران برگردد و حتی در جلسه انضباطی شرکت کند اما تاکنون نیامده است. آنقدر گفتند تیم کهکشانی داریم که چشم خوردیم و امروز در مجموع 15 بازیکن داشتیم.

مظلومی در مورد اینکه چرا هواداران پرسپولیس بیشتر از هواداران استقلال به ورزشگاه می‌آیند اظهار داشت: باید از تماشاگرانی که در ورزشگاه حضور داشتند تشکر کنم. بیشتر هواداران ما دانش آموز یا کارگر هستند و برایشان سخت است که در اول هفته به ورزشگاه بیایند از همین 10 هزار نفری که امروز آمدند تشکر می‌کنم، باید شرایطی فراهم شود تا تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیایند. برای دانش آموزان و دانشجویان سخت است که مدرسه را رها کنند.

وی ادامه داد: فوتبال خوبی بازی می‌کنیم و تماشاگران ما راضی هستند و به خاطر لجبازی و یا انتقاد از تیم نیست که در ورزشگاه حاضر نمی‌شوند. آنها مشکلات تحصیل و کاری دارند.

مظلومی در مورد جذب بازیکنان جدید گفت: فردا جلسه‌ای با فتح الله زاده داریم و می‌خواهیم بازیکن خارجی بگیریم تا جای بازیکنان جدا شده را پر کنیم.

وی در مورد نیم فصل گفت: قرار بود فقط 3 روز تمرین را تعطیل کنیم اما به دلیل خستگی بازیکنان 4 روز تمرینات تعطیل است و از روز پنج شنبه تمرینات را برای بازی با شهرداری یاسوج در جام حذفی آغاز می‌کنیم.

به گزارش فارس مظلومی در پایان حاضر نشد با دوربین 90 صحبت کند.

فرهاد جایی نمی رود

آرش برهانی پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل نفت تهران در خصوص قهرمانی نیم فصل عنوان کرد: به دنبال یک بازی خوب بودیم تا با فاصله بیشتر از تیم دوم در صدر جدول قرار گیریم. امیدوارم این روند در نیم فصل دوم هم ادامه داشته باشد و بتوانیم در پایان فصل قهرمان شویم چون به قهرمانی نیم فصل جام نمی‌دهند.

برهانی در خصوص اینکه فرهاد مجیدی تصمیم گرفته از استقلال برود تاکید کرد: با جدایی مجیدی قدرت استقلال کم می‌شود اما من مطمئنم که آقا فرهاد جایی نمی‌رود.

وی در خصوص اینکه آیا مسائل مالی می‌تواند در قهرمانی استقلال نقش داشته باشد یا نه، گفت: مسلماً مسائل مالی خیلی ربط دارد. من خودم امسال هیچ پولی نگرفتم اما فتح‌الله‌زاده قول داده مشکلات را حل کند.

از 70 به بعد نمیتوانستیم راه برویم

مهدی رحمتی پس از برتری 2 بر صفر مقابل نفت تهران در مورد وضعیت جسمانی‌اش گفت: دو سه هفته‌ای است که از ناحیه کمر اذیت می‌شوم و فرصتی برای استراحت نداشتم اما دو سه روزی به ما تعطیلی خورده و می‌توانم استراحت کنم.

وی در مورد بازی با نفت تهران گفت: خدا را شکر که توانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و با پیروزی در این مسابقه قهرمان نیم‌فصل شویم.

رحمتی درباره اینکه آیا بهتر نیست به دلیل فشردگی مسابقات در بازی‌های حساس به میدان برود، گفت: اینکه شما می‌گویید به من مربوط نمی‌شود. هرگاه تیم بخواهد از من استفاده کند در خدمت تیم هستم. فوتبال حرفه‌ای است و من باید در خدمت تیمم باشم.

وی در این خصوص که او یک سرمایه ملی است و شاید با مصدومیت طولانی روبه‌رو شود، اظهار داشت: فکر می‌کنم اگر فشار را از روی تیم‌ها بردارند فرصت استراحت وجود دارد. به جای تعطیلی ۱۵ روزه و فرمالیته بهتر است مسابقات را هر ۴ روز یا هر ۵ روز یکبار برگزار کنند. ما این تعطیلات را نمی‌خواهیم. امروز از دقیقه ۷۰ به بعد بازیکنان استقلال نمی‌توانستند راه بروند. دلیل اینکه ملی‌پوشان ما مصدوم می‌شوند و خوب نمی‌شوند همین فشار مسابقات است

امیدوارم در کنار مجیدی جشن قهرمانی بگیریم

مجبتی جباری در خصوص قهرمانی استقلال در نیم فصل گفت: هدف ما این بود که نیم‌فصل را به خوبی به پایان ببریم و تلاش‌مان را هم کردیم. هدف دیگرمان این است که در نیم فصل دوم بهتر شویم.

وی در خصوص اینکه آیا مشکلات مالی در روند استقلال تأثیر می‌گذارد یا خیر، عنوان کرد: فعلاً که حرفی از مسائل مالی نیست و به ما گفته‌اند به زودی مشکلات حل می‌شود. همه چیز مکمل هم است تا بتوانیم نتیجه بگیریم.

جباری در خصوص اینکه مصدومیت دارد یا خیر، گفت: کمی درد داشتم اما توانستم بازی کنم هرچند در جریان بازی راحت نبودم اما خدا را شکر که توانستم به میدان بروم.

این بازیکن در پاسخ به این سؤال که آیا بهتر نبود استراحت می‌کرد، گفت: بازی حساس بود و اکنون که تعطیل شده‌ایم می‌توانم استراحت کنم. البته در طول بازی اذیت شدم.

جباری در خصوص جدایی مجیدی از استقلال گفت: فرهاد مجیدی هرگاه کنار ما بوده زحمت کشیده است. او رابطه خوبی با تماشاگران دارد اما تصمیمی که گرفته یک مسئله شخصی است و به خودش مربوط می‌شود. امیدوارم مجیدی در نیم فصل دوم هم کنارمان باشد تا قهرمانی را در کنار او جشن بگیریم. او خودش می‌داند که چه تصمیمی بگیرد

هدفمان قهرمانی اسیاست

حنیف عمران‌زاده پس از پیروزی 2 بر صفر برابر نفت تهران  گفت: در تمرینات قرار شد برای زدن ضربات سر روی ضربات ایستگاهی به سمت دروازه حریف بروم و همین کار را کردم و یک گل هم زدم.

وی در مورد قهرمانی استقلال در نیم فصل گفت: مزد زحمات را گرفتیم اما به قول مظلومی به قهرمان نیم فصل جام نمی‌دهند. مسئولان باید از تیم ما حمایت کنند. هدف ما قهرمانی در آسیا است و پتانسیل این کار را داریم.

عمران‌زاده در مورد مشکلات مالی گفت: نه فقط ما بلکه تمامی باشگاه‌ها مشکل مالی دارند. من هنوز بابت نیم فصل پولی از استقلال دریافت نکردم. فقط بابت طلب فصل گذشته‌ام پول گرفتم. مشکلات مالی می‌تواند تاثیر گذار باشد. استقلال متعلق به وزارت ورزش است و اگر مشکلات مالی حل نشود فاجعه به بار می‌آید. فتح الله زاده تنها است و مسئولان باید از او حمایت کنند.

بازیکن استقلال در مورد اینکه رقبای این تیم برای قهرمانی کدام تیم‌ها هستند گفت: سپاهان، تراکتورسازی و نفت تهران حریفان ما هستند.

وی ادامه داد: نفت تهران تیم خوبی است که حسین فرکی آن را هدایت می‌کند. امیدوارم استقلال قهرمان شود و نفت تهران هم سهمیه آسیا بگیرد.

مارسیو 90 دقیقه فحش داد

پژمان منتظری پس از برتری 2 بر صفر برابر نفت تهران در خصوص درگیری‌اش با مارسیو خوزه گفت: واقعاً زشت است که بخواهم یکسری مسائل را مطرح کنم. این بازیکن ۹۰ دقیقه به ما فحش می‌داد. او به زبان پرتغالی فحاشی می‌کرد و فکر می‌کرد ما نمی‌فهمیم.

وی افزود: هر کاری می‌کردیم این بازیکن فحاشی می‌کرد. ما با مربیان برزیلی و پرتغالی کار کرده‌ایم و متوجه برخی لغات می‌شویم.

منتظری ادامه داد: چه معنی دارد که یک بازیکن خارجی به ایران بیاید و اینطور فحاشی کند. من هم عصبانی شدم و قبول دارم که نباید اینطور رفتار می‌کردم. به هر حال این مسائل زشت است و بهتر است دیگر در موردش صحبت نکنیم.

آرش:استادیوم با اینکه سرد بود خیلی حال داد...فضا روحانی شده بود ! یکی از هوادارا که نمیدونست فرهاد میخواد بره وقتی فهمید گریه اش گرفت و با اشک شعار میداد واسش...

فرهاد نرو اگه بری جات خالیه بمون بمون این تیمه رویاییه....

فرهاد نرو نرو ....لق عربا

ایشالله که نمی ره و رفیق نیمه راه نمیشه...با قهرمانی آسیا باید خدافظی کنه این چه طرز رفتنه...

فرهاد پیراهنش را برای هواداران پرتاب کرد !!!!!!!!!

خیلی نامردی به قرآن اگه بری....

نظرات پست بالا رو باز کردم

 

اولین جشن تولد آسمانی ات مبارک

بقیه  عکسها در ادامه مطلب حتما ببینید قشنگن

رای به فرهاد هم یادتون نره بعد از هر رای صفحه رو ببنید دوباره باز کنید

میگن رای ها پاک شده از این مرحله از اوله...بدویید وگرنه عقب میمونیم

http://iffhs.de/?b002ec70a804f4cd003f09

تکرار تاریخ / دریبل دروازبان

چپ بالا : محرم عاشوری دربی سال 56 تاج 3 - لنگ 0
راست بالا : علیرضا اکبرپور دربی سال 82 استقلال 1 - لنگ 2
چپ پایین : آرش برهانی دربی شهریور 90 : استقلال 2 - لنگ 0
راست پایین : اسماعیل شریفات آذر 90 : استقلال 3 - لنگ 0

نشست خبری مظلومی


پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران، اظهار داشت: بازی با نفت سخت خواهد بود، با تیمی که 3 اختلاف امتیاز با ما دارد بازی داریم و این یک فینال است برای قهرمانی نیم فصل.
وی افزود: البته من معتقدم که به قهرمان نیم فصل جام نمی‌دهند و باید برای آخر فصل تلاش کنیم تا قهرمان شویم. تیم نفت خوب نتیجه گرفته است.حسین فرکی مربی خوبی است و بازیکنان با انگیزه‌ای دارد. شناخت لازم را از این تیم داریم و فقط بازیکنان باید دقت داشته باشند.

سرمربی استقلال ادامه داد: در بازی با نفت آبادان 11 موقعیت گل داشتیم و 68 درصد مالکیت توپ در اختیار استقلال بود و در روزی که شادابی هم نداشتیم می‌توانستیم برنده باشیم، امیدوارم در بازی فردا بازیکنان دقت کنند تا 3 امتیاز را بگیریم.
وی تصریح کرد: شاید بعضی‌ها فکر کنند که ما به دنبال بهانه هستیم اما فشردگی مسابقات میزان آسیب دیدگی ما را بالا برده و فرصت کافی برای استراحت نداریم. مثلا ما با نفتی بازی کردیم که 9 روز استراحت داشت. البته سازمان لیگ به خاطر جام حذفی مجبور است مسابقات را فشرده برگزار کند اما این عدالت نیست ما با تیمی بازی کنیم 9 روز بازی نکرده است.

مظلومی خاطرنشان کرد: در هر صورت 2 ، 3 جلسه تمرین کرده‌ایم اما فرصت برای رساندن آسیب دیده‌ها نداشتیم. حمید عزیز زاده هم در تمرین مصدوم شد، اما سایر نفراتی که حضور دارند خوب‌ هستند و می‌تواند جای خالی مصدومان را پر کنند و به مشکل نخوریم.
سرمربی استقلال افزود: از هواداران هم می‌خواهیم استقلال را تنها نگذارند هر چند که ساعت بازی در روز شنبه مناسب نیست و همه اصناف در آن ساعت نمی‌توانند در ورزشگاه باشند اما امیدواریم که خود را برسانند.

مظلومی در پاسخ به این سؤال که خسرو حیدری را با اجازه پزشک استقلال بازی دادید یا اصرار او باعث شد تا این بازیکن به میدان برود، گفت: ما هیچ بازیکنی را به زور به میدان نمی‌فرستیم ما حتی به خسرو حیدری برای دربی استراحت دادیم با وجود اینکه به او نیاز داشتیم تا قبل از بازی با نفت آبادان نیز در تمرینات خوب بود. حیدری بد شانسی آورد در صحنه‌ای که با دروازه‌بان تک به تک شد پایش را بیش از حد بالا آورد البته مصدومیت او تشدید نشده و به بازی‌های دور برگشت می‌رسد.

مظلومی ادامه داد: به دنبال تقصیر کار نگردید، ما با خود بازیکن صحبت کردیم و گفت برای بازی مشکلی ندارد چون ما کسی را به زور به زمین نمی‌فرستیم. همان‌طور که در بازی گذشته مجتبی جباری را بازی ندادیم چون برای 3 امتیاز سلامت بازیکن را فنا نمی‌کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که نبودن مجتبی جباری در شکست‌های استقلال تاثیر گذار است گفت: من مخالف این نظریه هستم، درست است که جباری بازیکن توانمندی است و مشکل گشای تیم ماست و در خیلی موارد امور تاکتیکی را به او می‌سپاریم. اما کار تیم ما بر پایه جمع است. در بازی ذوب آهن و شهرداری تبریز جباری با ما نبود اما به پیروزی رسیدیم. در بازی با نفت آبادان در زدن ضربات آخر دقت نداشتیم ما گاهی با 3 و 4 موقعیت 2 گل می‌زنیم اما در بازی با نفت آبادان با 11 موقعیت فقط یک گل زدیم همیشه این طور نمی‌ماند و فقط باید تمرکز داشته‌ باشیم


تولد ناصرخان در بهشت زهرا

در اين مراسم كه با حضور بسياري از علاقمندان به اسطوره آبي برگزار شد،آتيلا حجازي كيك بزرگي را ميان حاضران تقسيم كرد.

سيد مهدي رحمتي از حاضران در مراسم بود كه البته به دليل تمرين استقلال به سرعت محل را ترك كرد.

علاوه بر اين دسته گلي از طرف يكي از خوانندگان پيش از انقلاب كه در حال حاضر در لس آنجلس به سر مي برد هم توسط نزديكانش به بهشت زهرا رسيده بود

مصاحبه کیومرث پور احمد درباره ناصرخان

http://www.esteghlali.com/dignews/display_article/id_74684/-----------/

مصاحبه پوری بنایی درباره ناصرخان

http://www.esteghlali.com/dignews/display_article/id_74634/-------/

مصاحبه ناصر ملک مطیعی درباره ناصرخان :حجازی سلطان قلبهاست

http://www.esteghlali.com/dignews/display_article/id_74580/---------/

کوتوله های نوچه ی قلعه مرغی ! محبوبیت اینه که تو دل مردم باشی نه اینکه هی قهرمان شی بعد بگی وای من خیلی محبوبم ! همچنان دارید به جسم بی جون ناصرخان هم حسادت میکنید, اینقد بکنید تا خودتونم به درک واصل شید...

من فردا میرم استادیوم با وجود سرما خوردگیم دعا کنید سالم برگردم ! یا عمران آپ میکنه یا با تاخیر خودم میرسم آپ میکنم


 

مصاحبه جمیله فردین درباره ناصرخان

جمیله فردین خواهر اسطوره سینمای ایران زنده یاد محمد علی فردین است.زنده یاد فردین که فیلمهای وی همچون گنج قارون ، سلطان قلبها ، غزل ، برفراز آسمانها و...از یاد و خاطره مردم ایران پاک نخواهد شد. جمیله فردین بعنوان بازیگر سابقه حضور در فیلمهای گالان ، جستجوگر ، طهران تهران ، مجموعه تلویزیونی کیف انگلیسی و ...را دارد.

با جمیله فردین از ناصر حجازی گفتیم که در ادامه می خوانید :

- شناخت خود از ناصر حجازی را بیان کنید.

ناصر حجازی ، قهرمان حماسه آفرین ایران زمین ما ، انسانی که آزاد فکر میکرد و افکار سالم و بشردوستانه اش را آزادانه و بدون تردید بیان میکرد.

- جمیله فردین دلیل محبوبیت ناصر حجازی را چه می داند.

داشتن مجموعه ای از جذابیتها ، ابتدا جاذبه ای است الهی که هدیه خدا ست به او ( سیمای خوب – صدای خوب ) .

2-کسب صفاتی که بعضی از انسانها به میل داشتن شعور ، فرهنگ و تربیت درست می توانند بصورت اکتسابی به آن دست یابند و از آن بهره مند شوند که در مورد ناصر حجازی صادق است.

3-ناصر حجازی ظرفیت لازم را برای حفظ و نگاهداری از این صفات دارا بود و هرگز دچار غرور کاذب و مغلوب اداها و وسوسه های شهرت نشد و مردم ما بسیار خوب می توانند این خصوصیات را بشناسند و قدر آن را بدانند و محبوبیت در پی رفتار درست ، ساپورت این ارتباط میشود.

- ویژگی مشترک زنده یاد فردین و ناصر حجازی از دید شما چیست.

عشق به مردم.

- اگر از ناصر حجازی خاطره ای دارید ، بیان کنید.

اولین روزی که این افتخار نصیبم شد که در خدمت ناصر حجازی باشم (مطب دکتر نیلفروش ) با توجه به بیقراری ایشان از بابت بیماری او ، با لبخند و حوصله به تمام افرادی که از ایشان می خواستند تا با آنها عکس بگیرد ، جواب مثبت میداد و با آرامش در کنار آنها می ایستاد و منتظر میشد تا عکس گرفته شود.خاطره ای که از یاد نخواهم برد

- و حرف پایانی.

روح ناصر حجازی شاد و راهش باقی . با تقدیم احترام به خانواده ناصر حجازی و سپاس از امیر رفیعی.

لینک مرحله جدید رای گیری درباره محبوبترین بازیکن جهان / فرهاد اول

http://iffhs.de/?b002ec70a804f4cd003f09

فرهاد مجیدی و علی کریمی در پایان مرحله دوم انتخاب محبوبترین بازیکن سال 2011 در سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار جهان، به عنوان بازیکنان برتر قاره آسیا جواز حضور در مرحله پایانی انتخاب محبوبترین بازیکن سال جاری میلادی را بدست آوردند.
مرحله سوم رای گیری برای انتخاب محبوبترین بازیکن سال 2011 در سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار جهان درحالی از امروز جمعه آغاز شد که در پایان مرحله دوم انتخاب محبوبترین فوتبالیست‌های جهان به تفکیک هر قاره، 20 بازیکن برتر جهان جهت حضور در رای گیری برای انتخاب نهایی محبوبترین بازیکن جهان معرفی شدند.

بر این اساس در قاره آسیا، فرهاد مجیدی با 266 هزار و 788 رای، علی کریمی با 243 هزار و 106 رای و یاسر القحطانی از عربستان 67 هزار و 116 رای به عنوان سه بازیکن محبوب این قاره، جواز شرکت در مرحله نهایی انتخاب محبوبترین بازیکن جهان را کسب کردند.

در مرحله سوم و نهایی انتخاب نهایی محبوبترین بازیکن جهان، پنج بازیکن محبوب اروپا و آمریکای جنوبی، سه بازیکن محبوب آسیا، آفریقا و کونکاکاف و یک بازیکن محبوب اقیانوسیه حضور دارند که کاندیدای کسب عنوان محبوبترین بازیکن جهان هستند.

از امروز 16 دسامبر 2011 (جمعه 25 آذرماه) رای گیری انتخاب محبوبترین بازیکن سال جهان از بین این 20 کاندیدا آغاز شده و تا 5 ژانویه 2011 ادامه خواهد داشت. ضمن اینکه آرای مراحل قبلی این بازیکنان صفر شده و برای انتخاب به عنوان محبوبترین بازیکن سال 2011 جهان، باید در انتخاباتی آزاد با یکدیگر به رقابت بپردازند.

لنگیا بد سوووختنا !

علـــــــــیه دایـــــــــــــــی !! یه پنالتی واسش نگرفتن وگرنه سوراختون میکرد لنگیا !

الان فردوسی پور عمرا اگه صحنه رو نشون بده نشونم اگه بده به کارشناسه اینجوری میگه: " آقا این صحــــــنه پنالتـــــــی بووووودههههه؟!با حالت تعجب میگه یعنی عمرا نبوده ! " به استقلال که میرسه وقتی به نفعمون گرفتن میگه: آقا این صحنه هم که پنالتی بوده دیگه نه ؟!؟!؟ "

رویانیان:سازمان لیگ استقلالی است و لابی میکند / به راستی چه کسی لابی میکند؟

برنامه ریزی بازی های استقلال و پرسپولیس بعد از داربی

استقلال بعد از داربی باید به مصاف نفت آبادان می رفت آن هم در روز سه شنبه و پرسپولیس در حالی که میزبان نبود بازی اش در روز پنجشنبه گذاشته شد ! تا تمام ریکاوری و تمرینات لازم را داشته باشد ؛ البته این از عدم توانایی مدیریت استقلال است که در این زمینه فدراسیون فوتبال را به باد انتقاد نگرفت .

اگر به سالم نگه داشتن چمن آزادی توجه می شود این استقلال میزبان است که حق دارد در پنجشنبه بازی کند نه پرسپولیس میهمان ! این کار فدراسیون نشین ها ضد منافع ملی است زیرا که استقلال بدنه ی اصلی تیم ملی است و اگر مصدومیتی پیش آید که آمد مانند آسیب خسرو ، ضربه ی اصلی به پیکر تیم ملی است .

و نهایتا برنامه ریزی به گونه ای است که بعد از بازی پنجشنبه پرسپولیس این تیم در حالی روز دوشنبه هفته ی بعد میزبان فولاد خوزستان است که این تیم در روز پنجشنبه یک بازی حساس در جام حذفی را برگزار خواهد کرد . آن هم در خارج از خانه !

ولی تیم نفت تهران بدون برگزاری مسابقه ای با تقریبا 8 روز استراحت ، آماده و با تمام توان روز شنبه ، در مقابل استقلالی قرار می گیرد که کمتر از چهار روز بعد از بازی با نفت آبادان استراحت کرده است . به راستی چه کسی لابی می کند ؟

لابی گری آشکار و نهان در جهت بخشیده شدن علی کریمی

چه کسی باور می کند یک نفر به قصد زدن رییس سازمان لیگ آن هم به حالت زننده اقدام کند و چه در بازی و چه پس از بازی عزیز محمدی را تهدید کند و در کنار چمن به خاطر معلوم نشدن الفاظ به کار رفته افرادی دست جلوی زبان آن فرد بگذارند و آب از آب تکان نخورد و رسانه هایی هم به حمایت از این حرکت زننده بیایند و در برنامه ی نود در نود جام جم ، پیمان یوسفی و سردار رویانیان سعی کنند در همان برنامه ماجرا را به فراموشی سپارند و از دل عزیزمحمدی در بیاورند ؟

برای علی کریمی به عنوان یک نویسنده احترام بسیار قائلم ولی دلیل نمی شود وقتی یک بازیکن رفتار ناپسندی داشته و حتی پس از آن عذرخواهی هم نمی کند مورد حمایت قرار بگیرد .

این رفتار کریمی در همه جای دنیا محکوم است نمی دانم چه شد که کریمی به یاد روزهای جوانی افتاد که زمین چمن را دادگاه قرار داد و با مشت به صورت داور بازی زد ! اگر تدارکات پرسپولیس نبود آن مشت به صورت عزیزمحمدی فرود می آمد ؟ اگر عزیزمحمدی که نگارنده هم به آن بسیار انتقاد دارد کار اشتباهی کرده است باید به این شیوه ی بسیار ناپسند با او برخورد کرد ؟

برنامه هایی مانند نود خیلی اصرار داشتند که برخورد استقلال با جباری با وجود عذرخواهی مجتبی ، ترویج بازیکن سالاری است و حتی حاضر نشدند عذرخواهی مجتبی را پخش کنند ! ولی در مورد کریمی سکوت کردند به راستی چه کسانی بازیکن سالار هستند ؟ و چه کسی لابی می کند ؟

تحلیلگر (مهدی)


یادداشت پرستو صالحی برای تولد ناصرخان

5خرداد تنها روی نیمکتی که شاید روزی ناصر خان حجازی رویش نشسته بود...نشستم،حتی نفهمیدم کی این عکس و ازم گرفتن؟ استادیوم آزادی ،زمین چمن،دروازه فوتبال... و بدرقه کردن مردی که تمام دلیلم بود برای دوست داشتن همه این چیزها...

همیشه گفتم اگر پسر بودم دروازه بان می شدم،به عشق ناصر خان...حالا دیگه نه عشق هست،نه دلیلی برای دوست داشتن مستطیل سبز...همون جا با خودم گفتم :خداحافظ عشق روزهای کودکی،خداحافظ فوتبال ،خدا حافظ ناصر خان حجازی...ولی زین پس آسمان آبی تر است، چرا که روح آبی تو در اوست، تا ابد تا همیشه...زاغ های بی سرو پا شاید بتونن فوتبال و از بین ببرن،ولی یاد عقاب و نمی تونن از دل ببرن و امشب 23 آذر 90،در سالروز ميلاد ناصرخان حجازي مي گويم تو رفته اي ولي رنگ عشق،به عشق تو آبي مانده است،هنوز و تا هميشه خواهد ماند


دست نوشته ی یکی از حاضرین در بهشت زهرا در روز تولد ناصرخان

امروز رفتیم بهشت زهرا دیدن ناصرخان...ولی....مثل همیشه مظلوم بود...
روز تولدش بود...پس چرا اینقدر دلگیر بود؟!!
امروز روز تولدش بود نه جمعه...
من و چندتا از دوستام و یه سری از بچه های استقلال جوان بودیم...ولی دمشون گرم گل کاشتن...
یه عالمه گل...چندتا جعبه شیرینی تر (که میگفتن ناصرخان خیلی دوست داشت)
یه عالمه خاطره های دوست داشتنی که ازش تعریف میکردن...با شوخی و خنده دلمونو شاد کردن...
میدونم ناصرخان هم خوشحال بود...ولی ته نگاش غم بود...چون اونایی که باید میومدن دیدنش نیومدن، حتی____!!
بحث خیانت هایی که بهش شده بود داغ بود...مخصوصأ بحث قلعه که چه جوری دنبال قدرت و لقب گذاشتن واسه خودشو اینجور حرفاست...اینکه چقدر داغون شده بود که لقب ژنرال رو دادن به مظلومی...اینکه روز سوم ناصرخان با پیراهن صورتی اومد جلوی دوربین...اینکه هفت ناصرخان که گذشت تو اتاق حاجی چلوکباب زدن تو رگ...سال نحص 86 و...
میگفتن نه حاجی، نه پورحیدری، نه مظلومی... تنها کسی که از ته دل از اومدن ناصر خوشحال و از رفتنش ناراحت میشد...تنها کسی که تو مراسم تشییع و بقیه مراسمها از همه بیشتر گریه میکرد...از همه بیشتر بهش وفا دار بود...الگوی شخصیتی و اخلاقیشو ناصر قرار داده بود و موفق هم شد...واقعأ قبولش داشت فرهاد بود...یعنی اگه تو این فوتبال یه مرد پیدا بشه بعد از ناصرخان اون فرهاده که من به سرش قسم میخورم...

یکی از خبرنگارا یه ارتباط تلفنی با ناصرخان داشت که تو گوشیش ضبط کرده بود...همون سال 86 میگفت ناصر خان من میدونم اینا میخوان فصل بعد قلعه بیارن..واست نقشه دارن...ناصرخان میگفت نه!! اشتباه میکنی...آخ که چقدر خوب بودی و فکر میکردی و همه رو خوب میدیدی ... چقدر صداش زنده بود...یه ترسی ته صداش اومد... همه اشک تو چشماشون حلقه زده بود..انگار ناصرخان کنارمون بود و داشت حرف میزد...چقدر دلتنگی سخته...

میگفتن یعنی اگه قلعه بمیره میارنش اینجا خاکش میکنن؟
یه دفعه دوستم قاطی کرد گفت: اینجا؟!!...اون نباید اصلأ تو بهشت زهرا دفن بشه...اونوقت اسمش دیگه بهشت نیست!!! حالا بذار بخوابه ما یه جا میخوابونیمش...

یه آقایی اومد که از دوستای قدیمی ناصرخان بود...چنان زجه ای میزد که جیگر آدم کباب میشد...خودشو انداخته بود رو سنگ و دائم صورت ناصر خانو بوس میکرد.. میگفت: ناصر بلند شو...ناصر بلند شو...امروز تولدته..پاشو منم با خودت ببر.. آخ... جاتون خیلی خالی بود...

بعد از اون سکوت بودو سکوت...فقط آهنگ تولد هومن سزاوار که واسه ناصرخان خونده...سلام آخر احسان...مرتضی پاشایی بودو اشکهای ما که هرکی تو حال خودش بود...

از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر کنارش بودیم که مبادا احساس تنهایی بکنه و روز تولدش دلش بگیره!! دائم

در آخر خداحافظی و دلتنگیه دوباره...

این بود روز تولد غریبانه ناصرخان....

بقیه عکسها در ادامه مطلب

ناصرخان مقابل حریفی زانو زد که رحم و انصاف نداشت

تولد روزنامه خبر ورزشی 2سال پیش

22آبان 2سال پیش که میخواستیم تولد روزنامه مان را بگیریم  خودمان هم باورمان نمیشد که ناصرخان از اسلواکی برای تولد ما به ایران بیاید همه شوکه شده بودیم...

چه شب خاطره انگیزی بود

شبی که خاطراتش حالا آزارمان می رود

همه مهمانان رفتند و او ماند تا با بچه های تحریریه شام بخورد !چقد متین و افتاده و دوست داشتنی ...

آن شب وقتی گفت پایم درد میکند هیچ کدام جدی نگرفتیم و گفتیم مثه همه ی ورزشکاران در دوران پیری مشکلی پیدا میکند...ولی او پیر نبود و از همه ی ماها سرحال تر بود

فکرش را نمی کردیم یک ماه بعد درست روز تولدش بستری شود ...اتفاقی که خیلی ها آن را وداع زودهنگام اسطوره می دانستند

او از مبارزه خوشش میامد ...این بود که جنگ 19ماهه را آغاز کرد

2سال پیش بالای سرش بودیم با همان روحیه همیشگی.و موهایی که هنوز به ناصرخان وفادار مانده بودند.موهایی که با وسواس تمام به آنها حالت میداد

2سال پیش جنگ نابرابر شروع شد .جنگی که عاشقان ناصرخان در هر روزش هزار بار می مردند.آنها اسطوره را رفتنی نمیدانستند و میگفتند دست کم 90سالی عمر میکند اما او ناخواسته زانو زد در برابر حریفی که رحم و انصاف نداشت

آخرین بار که در مراسم افتتاح سایتش دیدیمش با کمک دوسانش راه می رفت و حتی دستانش که روزی وحشتناک ترین شوتها را مهار میکرد حالا طاقت نگه داشتن دفترچه یادداشت را نداشت

از 2سال پیش ماتم همه ی وجود ما را فرا گرفت و حالا....


ناصرخان:میلیاردر نیستم ولی چیزهایی دارم که برای میلیاردرها رویاست

برخی میگویند وضع مالی شما باید خیلی بهتر از این باشد

به آنها گفتم بهترین غذا برای من قورمه سبزی همسرم و جوجه کبابی که خودم روی منقل درست میکنم است.در کنارش سبزی یا زیتون یا ماست میخورم

اگر خیلی پولدار تر بودم چه چیزی میتوانستم بخورم که الان نمیتوانم؟

لباسهایی که میپوشم اکثرا گران قیمت نیستند ولی مورد پسند خودم هستند و همه تعریف میکنند...

اگر پولدار تر بودم چه چیز بهتری میتوانستم بپوشم که از این خوشتیپ تر شوم؟

خانه ام حیاط دارد و 2تا اتاق و یک پذیرایی که برای مهمانانم جا دارد

اگر پولدارتر بودم خانه ای بزرگتر میخریدم که در آن هم به همین فضا نیاز داشتم و تمیز کرن فضای بزرگتر فقط دردسر داشت

حالا که میلیاردر نیستم چیزهایی دارم که برای میلیاردرها رویاست...

فکر کرده اید سخت است پست بگیرم و پولدار شوم؟فکر کرده اید اگر بروم جلوی 4تا مسئول خم و راست بشم بدشان میاید؟

از خدای شان است ولی اگر این کارها را میکردم که دیگر ناصر حجازی نبودم...


فیلم دکلمه آتیلا حجازی برای ناصرخان در شبکه آموزش

حرفهای قشنگ آتیلا و ...

بعد هم پخش آهنگ زنده یاد فرهاد

یه مرد بود... یه مرد

دانلود کلیپ


عکس روز / ناصرخان در گذر زمان

عقاب آسیا در گذر زمان...

همیشه تو قلب همه ی مردمی...

ناصرخان میدونم موندی مظلوم ** با عشقت دلم می گیره آروم

*خسرو حیدری در بازی با نفت تهران غایب است (فقط 1بازی) بازی دادنش خریت بود مظلومی....

 
وضعیت خسرو را باید بررسی کنم

اکبر رضایی درباره شرایط خسرو حیدری عنوان کرد: خسرو قبل از بازی با نفت آبادان تحت مراقبت بود و فیزیوتراپی انجام می داد. در تست هم علائم خوبی داشت. بازیکنی که دچار مصدومیت از همسترینگ می شود به دلیل افت بدنی باید عضله هایش را تقویت کند و حیدری هم این کار را می کرد که باید همین روند را ادامه دهد.

وی افزود: حیدری در برخورد با دروازه بان نفت ضربه خورد و همان باعث دردش شد. به او گفته بودم هر گاه احساس درد کرد به پایش فشار نیاورد. ناحیه ای که خسرو حیدری مصدوم است فریب دهنده است و گاهی درد آن همان لحظه احساس نمی شود.

رضایی در پاسخ به این سؤال که بهتر نبود این بازیکن مقابل نفت به میدان نمی رفت، گفت: ما پیشنهاد خود را می دهیم و می گوییم بازیکنی که در طول دوران درمان است باید برای جلوگیری از افت بدنی بدنسازی هم داشته باشد. به هر حال کادرفنی استقلال صلاح دید از حیدری استفاده شود.

پزشک استقلال در مورد اینکه گفته می شود حیدری دو ماه باید دور از میادین باشد، به فارس گفت: تا زمانی که پای حیدری را بررسی نکنم نمی توانم میزان دقیق مصدومیت و دوری او را بگویم. این حرف ها گمانه زنی است و اطلاعاتی است که از روی تمرکز نیست.

پزشک استقلال در ادامه در خصوص وضعیت امیرآبادی و اینکه برخی رسانه ها نوشته اند او گفته می خواهد در کلینیک دکتر نوروزی به درمانش ادامه دهد، تصریح کرد: برای هر پزشکی مهم سلامت بازیکن است و به همین دلیل فرقی نمی کند بازیکن در کدام کلینیک باشد. دکتر نوروزی همکار خوب من است. امیرآبادی در کلینیک خود من تحت درمان است. او دچار پارگی از ناحیه دوقلوی زانو شده و تا سه هفته نمی تواند در بازی ها باشد.

رضایی در مورد وضعیت جباری و میلاد میداودی اظهار داشت: جباری امروز به کلینیک می آید تا بررسی لازم را روی پایش انجام دهیم. میداودی از ناحیه زانو دچار ضرب خوردگی شد اما مسئله جدی نیست.

کلیپ گل فرهاد مجیدی به نفت آبادان

سرور اول

سرور دوم

و حالا بهشت هم دروازبان دارد

****


3سال پیش تولد ناصرخان ورزشگاه حیدرنیاسلام ناصـــــر خان... خوبی؟ خوش می گذرد؟ از بهشت چه خبر؟!

شنیده ام روزگار قشنگی داری در بهشت! شنیده ام آنجا برایت سنگ تمام گذاشته اند... شنیده ام دروازه ای برایت ساخته اند، طلایی! شنیده ام دیگر درد نمی کشی، حرص نمی خوری، شنیده ام حالا دیگر داری زندگی می کنی اسطوره!
امروز هم خبر آورده اند که آنجا ولوله ای است که بیا و ببین!

خبر آورده اند برای تولدت می خواهند سنگ تمام بگذارند... خبر آورده اند که فرشته ها در تب و تاب هستند تا کم و کسری برای تولدت نباشد!
اما... نمی دانی ما اینجا چه حالی داریم! نمی دانی چقدر دلتنگیم... نمی دانی چقدر بغض کرده ایم که نیستی!
آخر ما هم می خواستیم برایت تولد بگیریم... ما هم می خواستیم برایت سنگ تمام بگذاریم... ما هم می خواستیم برایت دست بزنیم، جیغ و هورا بکشیم... ولی حالا چی؟!
این بی انصافی است... بی انصافی است که تو فقط سهم آسمان باشی! بی انصافی است که تو نباشی و ما با جای خالی ات جشن بگیریم! بی انصافی است که...
خوش به حال آنهایی که کنارت هستند... خوش به حال آنهایی که می بینند شمع تولدت را چطور فوت می کنی... خوش به حال آنهایی که همراهت عکس یادگاری می گیرند...
ملالی نیست! می دانیم آنجا خوشی اسطوره آبی ام! ما هم که جز خوشی تو چیزی نمی خواهیم... می دانم آنجا راحت نفس می کِشی! ما هم که جز راحتیِ تو چیزی نمی خواهیم...
ملالی نیست! ما هم اینجا به یادت هستیم... برایت جشن می گیریم... شمع فوت می کنیم... کیک می بُریم و اشک می ریزیم!
ملالی نیست اسطوره... جز دوریِ تو!

حدیث امیری

********************

هنوز باورم نمیشه ناصرخان...

این فوتبال یه مرد داشت اونم رفت...

الان باید بودی میرفتی بازیکنارو به توپ میبستی تا غرورشون رو کنار بذارن...

الان باید بودی و بازم پشت پرویزخان درمیومدی و میگفتی اجازه نمیدی هر کس و ناکس کوتوله ای تیمو مربیش رو مسخره کنه...

الان اگه بود این سردارا و ...از ترس زبون ناصرخان جرات نمیکردن بیان جولان بدن...

الان اگه بود بازم با مردم همدرد بود و از مشکلاشون میگفت همونجور که این آخریا گفت و بعدشم گفت اگه منو به رگبارم ببندن از حرفهام کوتاه نمیام ...

یادم نمیره با اون حالت میرفتی سر تمرینا تا کنار تیم باشی...

یادم نمیره نامردی هایی که در حقت کردن...

یادم نمیره اون شاگردهایی که از پشت خنجر زدن...

پدر اسقلال تولدت مبارک...

اولین تولد بدون تو ...

مبارکت باشه عزیز ...

جات خیلی خالیه

این کلیپ که ویژه نامه استقلال جوان بود برا چهلم ناصرخان برا کسانی که ندیدن

لینک دانلود

اینم کلیپی که توی ورزش از نگاه 5 ناصرخان اومده بود سال 85 که قبلا هم گذاشتم باز برا اونایی که ندیدن الان ببینین ...

لینک دانلود

ناصرخان:کاری با من کردن که اصلا نمیدونم باشگاه استقلال کجاست...

تورو خدا ببین چه حالی ام نگو که میری, دلم میخواد که دستمو بگیری, نرو بدون تو شکنجه میشم

پیشم بمون, دیگه چیزی نمیگم آخریشه, کسی واسم شبیه تو نمیشه, بمون الهی من واست بمیرم

استقلال برابر نفت شکست خورد

دیدار استقلال و نفت آبادان از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی و در حضور کمتر از ۳ هزار تماشاگر برگزار شد و با نتیجه 2 بر یک به سود نفت خاتمه یافت.

سیامک کوهنورد در دقیقه ۱۰ و هادی رمضانی در دقیقه ۳۱ برای نفت آبادان گلزنی کردند و فرهاد مجیدی در دقیقه ۳۰ گل استقلال را به ثمر رساند.

استقلال در صورت تساوی هم در این بازی قهرمان نیم فصل می‌شد. استقلال امروز بدون مجتبی جباری که مصدوم است، نتوانست برابر نفت آبادان به برتری برسد.
محسن ترکی داور مسابقه به هیچ بازیکنی کارت زرد نشان نداد.

استفلال با این شکست با ۳۳ امتیاز همچنان در صدر جدول است و نفت آبادان 23 امتیازی شد و به رده ششم جدول صعود کرد.

ترکیب استقلال:
مهدی رحمتی، پژمان منتظری، حنیف عمران‌زاده، علی حمودی( از دقیقه ۸۲ میلاد میداودی)، محسن یوسفی، جواد شیرزاد، کیانوش رحمتی، آندرانیک تیموریان، فریدون زندی( از دقیقه ۵۲ آرش برهانی)، اسماعیل شریفات( از دقیقه ۶۷ خسرو حیدری) و فرهاد مجیدی
سرمربی: پرویز مظلومی

ترکیب نفت آبادان:
حبیب دهقانی، حسین بغلانی، مصطفی صبری، سجاد مشکل‌پور، هادی رمضانی( از دقیقه ۷۰ علی ممبینی)، امید شریفی نسب، سیامک کوهنورد، والری الکسانیان، عباس مداسی، رسول نوید‌کیا( از دقیقه ۷۸ لئون پاچاچیان) و فونیکه سی( 92هدایت شهریاری)
سرمربی: خوزه آلبرتو کاستا

*استقلال باخت و تشویق شد

هواداران استقلال پس از شکست خانگی ۲ بر یک برابر نفت آبادان، بازیکنان تیم‌شان را تشویق کردند. آنها مهدی رحمتی دروازه‌بان را که ۲ گل دریافت کرد را مورد تشویق قرار دادند و از فرهاد مجیدی خواستند بازیکنان‌ را نزد آنها بیاورد.

*بازیکنان نفت :برای مساوی به تهران آمده بودیم !!!

این نفت آبادان چه عقده ای شده واسه ما غیر از 6تای فصل پیش دیگه نبردیمش ...خیلی کثیف بازی میکنن خیلی...به غیر از 2تا گل و 1موقعیت نصفه و نیمه دیگه هیچی نداشتن.من این بازی خیلی واسم مهم بود هم آزادی بود هم تیمه قوی ای نبود راحت میشد 3امتیاز اضافه کرد و دیگه فرار کرد توی جدول...ولی استقلال همیشه جاهای حساس خراب میکنه.نیمه اول خوب بودن شانس نداشتیم ولی نیمه دوم این آشغالا از بس خوابیدن تو محوطه ی جریمه شون نمیشد کاری کرد جز سانتر...شانسمون سانترها هم نتیجه نداد.از یه نظر خوب بود که غرورشون خوابید و بازی با نفت تهران که رقیبمونه رو جدی میگیره بازیکنامونم میرسن.

به امید روزهای بهتر و بی غرور

 

آخرین تمرین قبل از بازی با نفت آبادانپرستو صالحی :متاسفم که هر نابلدی به باشگاه محبوبم راه پیدا میکند

پرستو صالحي به اتفاقات رخ داده درباره دعوت به همكاري فردي كه خود را نماينده باشگاه استقلال ناميده بود واكنش نشان داد.

وي در متني كه نسخه اي از آن در اختيار اوج نيوز قرار گرفته ماجرا را توضيح داده است :

چندی پیش جوانکی جویای نام ونام آشنا با عرصه فوتبال وهنر هفتم،به نام سیاوش خواهانی، پیرو ساخت سرود وموزیک ویدیو برای باشگاه استقلال با من تماس گرفت ومن به ایشان عرض کردم که باید کار را بشنوم تا برای حضور یا دکلمه بخشی از ترانه آن تصمیم بگیرم . بماند که ایشان به حضور بزرگان هنر همچون خانم نیکی کریمی وآقایان نیما شاهرخ شاهی، امیر جعفری، احسان خواجه امیری و... اشاره کردند که هیچ کدام صحت نداشت. کار را شنیدم( جسارت به دوستان بازیگر وخواننده خودم که در این کار حضور داشته اند نباشند) شعر، موسیقی وتنظیم آن را نپسندیدم چون کار ریتمیک بود وشعر فاقد محتوا ودر کل فاقد دور از شان باشگاه همیشه محبوب من استقلال بود. ایشان با پیشنهاد رقم های بالا سعی کردند مرا متقاعد کنند و من در پاسخ ایشان گفتم عشق به استقلال را که برای من همواره با نام اسطوره فوتبال کشورم، ناصرخان حجازی همراه است، با پول نمی توان خرید.

گذشت وایشان چندی پیش دوباره تماس گرفتند، این بار با پیشنهاد کارهای جدید با ترانه های متفاوت والبته با رقم پیشنهادی 25 میلیون تومان برای هفت ترانه وموزیک ویدئو.این مبلغ رقم قابل ملاحظه ای برای این حجم کار وبرای من نبوده ونیست که البته باز بعدا مشخص شد که باشگاه استقلال اصلا در جریان ارقام پیشنهادی ایشان نبوده است.

با وجود این بنده قبول کردم وکار به مرحله جدی تری رسید.دست برقضا گفتگوي ما در حضور جناب آقای نظری جویباری وکاپیتان اسبق تیم استقلال،آقای محمود فکری صورت گرفت وآنجا بود که فهمیدیم ای دل غافل،ایشان مجوز تولید وساخت موزیک ویدئو واستفاده از حضوربازیگران در این کار را ندارند وحتی در جریان لزوم وجود مجوز نیستند( طفلک جوانک خیال پرداز در توهم به سر می برد وهیچ اطلاعی از ساخت و تولید کارهای هنری نداشت).

این کل ماجرا بود،حالا،کاری که اصلا مجوز ندارد،چه رقمی،چه پولی؟!

گله مندم از باشگاه محبوبم که چرا هر نابلدی را به حریم خود راه می دهد تا بتوانند با استفاده از نام مقدس باشگاه استقلال خونمایی کنند وبا حاشیه سازی به فریب اذهان عمومی بپردازند هرچند این روزها عرصه هنر وورزش پر است از نام های نا آشنا وغیر متخصص.

مردم ورزش دوست کشورم خوب می دانند که من عاشقانه تیم استقلال را دوست داشته ودارم وباز تاکید می کنم به حرمت نام اسطوره فوتبال کشورم، ناصرخان حجازی هیچ کار مغایر با شان نام وارزش های باشگاه استقلال انجام نخواهم داد. با آرزوی روزی که عرصه فرهنگی-هنری. ورزش این کشور به دست متخصصین این امر اداره شود

ناجور خوشم اومد ازت پرستوی آبی...

2روز تا تولد یگانه اسطوره ی ایران


مظلومی در نشست خبری

رویز مظلومی در نشست خبری پیش از مسابقه فردا با نفت آبادان گفت: دربی تمام شد و روی خوبش برای ما بود. برد دلچسبی به دست آوردیم چون توانستیم هواداران را شاد کنیم. از تمام مجموعه استقلال، از مدیریت تا تدارکات تشکر می‌کنم. همه آنها برای ما زحمت کشیدند. از کادر فنی خوب هم تشکر می‌کنم. ما بدنسازی خوبی هم داشتیم و مولایی بدن بازیکنان را به خوبی آماده کرده بود. دو بازی 120 دقیقه‌ای را خیلی خوب برگزار کردیم. تمام کادر فنی از هنکه تا سایرین زحمت زیادی کشیدند و من هم نقش کوچکی در این میان داشتم.

وی ادامه داد: خوشحالیم که توانستیم دل هواداران را شاد کنیم. استقلال به دلیل بازی‌های خوبی که انجام داده توانسته هواداران را جذب کند و در دربی نیز تماشاگران ما بیشتر بودند. دست تک تک آنها را می‌بوسم. همچنین از شاهرخ بیانی و ارژنگی‌نیا آنالیزورهای تیم که آدم‌های پنهانی هستند و زحماتشان دیده نمی‌شود تشکر می‌کنم و این برد را تنها به خودم ربط نمی‌دهم.

مظلومی تاکید کرد: بعد از 120 دقیقه بازی در دربی حالا با 4 روز فاصله باید برابر نفت آبادان بازی کنیم. فقط دو جلسه ریکاوری کردیم و خستگی بازیکنان کمتر شده است. با این حال 4-5 بازیکن ما مصدوم هستند که حضورشان در بازی فردا در ابهام است.

مظلومی با اشاره به تیم نفت آبادان گفت: ‌برای حریف ارزش خاصی قائلم. من خودم اهل آبادان هستم. نفت تیم خوبی است که خارج از خانه نتایج خوبی گرفته است. حتی نفت تهران را در تهران شکست داد و بازی‌های قابل قبولی ارائه داده است اما در تیم ما جباری، میداودی، برهانی، امیرآبادی مصدوم هستند که وضعیت‌شان امشب مشخص می‌شود. به غیر از آن دو سه بازیکن هم خسته هستند و از من تقاضا کردند بازی نکنند.
 
سرمربی استقلال اضافه کرد: از هواداران می‌خواهم در این مسابقه تیم‌شان را تنها نگذارند زیرا سه امتیاز این بازی حیاتی است و اگر ما پیروز شویم قهرمان نیم فصل می‌شویم. هر چند که به قهرمان نیم فصل جام نمی‌دهند با این حال می‌خواهم مثل همیشه با داشته‌هایم پیروز شویم که می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

وی در مورد اینکه برابر نفت آبادان تاکنون یک برد و دو شکست داشته،‌ گفت:‌ اگر منظورتان تیم‌های دیگر است بحثی نیست اما من در استقلال یک بار در خانه نفت شکست خوردم و در تهران این تیم را با6 گل شکست دادیم. بازی بسیار سختی است و حریف بسیار با انگیزه است. شرایط استقلال مثل بازی با پرسپولیس ایده‌آل نیست و امیدوارم در زمین شرایط ایده‌آل شود.

مظلومی با اشاره به لقب ژنرال دربی گفت: از طرف من گاهی اوقات القابی داده می‌شود اما من این لقب‌ها را دوست ندارم زیرا این القاب ماندگار نیست. برخی دوستان لطف کردند و از قول من نوشتند من ژنرال دربی هستم در حالی که من گروهبانی بیش نیستم و ژنرال نیستم. به من گفتند ما برای شما لقب سوبله چوبله را انتخاب کردیم اما گفتم بعد از یک شکست این رسانه این لقب را به من داد و برخی به من گفتند ارباب دربی که من گفتم من فقط مظلومی هستم که برای استقلال کار می‌کنم و تلاش می کنم تیم موفق شود.

سرمربی استقلال در مورد اینکه پرونده جاسم کرار بسته شده و او را دیگر نمی‌خواهد تصریح کرد: پرونده کرار را نبستیم. او در تاسوعا و عاشورا با اجازه مدیریت به نجف رفت و قرار بود شنبه در تهران باشد تا یکشنبه در جلسه باشگاه شرکت کند و بیاید از خودش دفاع کند.

مظلومی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه این اولین بازی سرمربی جدید نفت آبادان است و آیا با افکار او که در اختیار کی‌روش بوده، آشنایی دارد یا نه،‌ عنوان کرد: ‌متاسفانه با ایده و افکار او آشنایی ندارم و نمی‌دانم تیمش با چه روشی بازی خواهد کرد. به همین دلیل یک نیمه را از دست خواهیم داد اما می‌دانم مربی خوب و نامداری است. هر چند او نمی‌تواند یک هفته‌ای تاثیر زیادی در تیم گذاشته باشد اما حضورش به بازیکنان این تیم انگیزه زیادی خواهد داد. بازیکنان می‌خواهند خودشان را به مربی جدید نشان دهند. همانطور که در دیدار با نفت آبادان حضورش در ورزشگاه به بازیکنان نفت آبادان انگیزه داد ولی از نظر فنی نمی‌تواند در یک هفته خیلی تاثیرگذار باشد.

وی در مورد برنامه استقلال در نیم فصل گفت: دو برنامه خواسته‌ام. اول اینکه اردویی در کیش فراهم شود که در سه روز اول بازیکنان به همراه خانواده‌هایشان در اردو باشند و استراحت کنند و پس از آن تمرینات جدی را بدون حضور خانواده بازیکنان انجام دهیم. اگر برنامه این سفر فراهم نشد، در تهران تمرینات را پیگیری می‌کنیم آن هم بعد از سه روز استراحت. فرصت زیادی نداریم و 12 روز بعد باید در جام حذفی بازی کنیم. فرصتی برای سفر به خارج نیست ضمن اینکه من خیلی به دنبال سفر به خارج از کشور نیستم زیرا در کشور خودمان هم مناطق زیادی برای اردو داریم.

مظلومی در مورد اینکه لقب ژنرال دربی که به شما داده شد، باعث ایجاد تشابه با لقب مربی دیگری می‌شود گفت: من دنبال لقب نیستم. این ژنرال دربی نیز پیشنهاد دوستان خود شما بود. نمی‌خواهم لقب یکی دیگر را بگیرم. متاسفانه برخی رسانه‌ها هدف‌دار عمل می‌کنند و امروز نوشته بودند من ژنرال استقلال هستم در صورتی که این چنین نبود.

وی در مورد اینکه پاداش پیروزی در دربی را گرفته‌اند یا خیر گفت: قرار است پاداش را امروز بگیریم. البته سرمربیان کمی بیشتر از بازیکنان پاداش می‌گیرند.

سازمان لیگ کجا با استقلال است؟ما 3شنبه و شنبه باید بازی کنیم

منصور پورحیدری در مورد وضعیت این تیم برای بازی فردا با نفت آبادان عنوان کرد: امروز ساعت ۱۲ تمرین می کنیم و سپس برای برگزاری اردو به هتل استقلال می رویم.

وی در مورد وضعیت خسرو حیدری گفت: او شرایط بهتری نسبت به قبل پیدا کرده و در تمرینات حضور دارد. بازی کردن حیدری بستگی به نظر مظلومی دارد.

پورحیدری درباره شرایط بازی با نفت آبادان تصریح کرد: این دیدار خیلی سخت خواهد بود. این تیم بیرون از خانه بهتر نتیجه گرفته است. بازی های بعد از دربی معمولا سخت است و من امیدوارم بازیکنان مغرور نشده باشند. البته بازیکنان استقلال همگی با تجربه هستند.

سرپرست تیم استقلال در مورد جاسم کرار گفت: قرار است باشگاه در این خصوص تصمیم گیری کند. امروز مدیربرنامه های او به باشگاه خواهد رفت. در این رابطه مظلومی و باشگاه باید نظر بدهند.

پورحیدری در مورد اینکه گفته می شود باشگاه استقلال خواستار تعویق دیدار شنبه آینده این تیم با نفت تهران شده اظهار داشت: فاصله بازی های ما با رقبا کم است. من نمی خواهم استقلال را با تیم های دیگر مقایسه کنم ولی سازمان لیگ بعد از دربی برای ما فردا بازی گذاشته اما پرسپولیس پنجشنبه بازی دارد. ضمن اینکه استقلال باید شنبه بعد هم مقابل نفت تهران قرار گیرد. این فشارها تیم ما را اذیت می کند. به ما می گویند یکی از دلایل این طور برنامه ریزی کردن زمین آزادی است اما از طرف دیگر با این برنامه ریزی حریفان استقلال فرصت استراحت بیشتری دارند و این کار ما را سخت تر می کند.

وی در این خصوص که این گمان وجود دارد که سازمان لیگ با استقلال است، گفت: سازمان لیگ کجا با استقلال است؟ این حرف هایی است که درست می کنند و باعث ایجاد فشار می شود. به هر حال ما باید این فشارها را تحمل کنیم

* جباری به دلیل مصدومیت از لیست 18نفره بازی با نفت خارج و خسرو به لیست 18 نفره وارد شد !

 

گزارشی جالب از اتفاقات پس از دربی 73 برخورد حاجی با علی کریمی و مظلومی

بخونید ها !خودم تایپش کردم!

وقتی پرسپولیسی ها سرشان را پایین انداخته و بعضی هایشان با گریه راهی رختکن بودند چند متر آنطرف تر استقلالی مشغول رقص و پایکوبی بودند

فتح الله زاده خواسته هواداران را اجابت کرد و دور افتخار زد و به احساسات آنها پاسخ داد و سپس مظلومی را در آغوش گرفت...بازیکنان هم فاتحانه در مستطیل سبز حرکات جالبی انجام میدادند و بعضی از بازیکنان مثل برهانی و امیر آبادی ,زارع و نورمحمدی و علی کریمی را از روی زمین بلند کرده و به آنها دلداری میدادند

******

نیازی به توضیح ندارد همه میتوانند فضای رختکن را حدس بزنند

یکی یکی بازیکن میرسیدند و فریاد میزدند ,پژمان منتظری جیغ میکشید !مجتبی جباری از هم تیمی هایش شعاری شنید که 120دقیقه هواداران فریاد میزدند " جباری جباری زیدان آسیایی " شریفات بازوبند را از دستش بیرون نمی آورد و میگفت آقا فرهاد به من قول داده بود بازوبند را به من بدهد.بعد هم بازوبند را در ساکش گذاشت و گفت میخواهم یادگاری ببرم !

میداوودی مصدوم گوشه ای از رختکن پاهایش را دراز کرده و میگفت مچ پایش پیچیده و درد شدیدی دارد.آرش برهانی ادعا داشت حق استقلال قهرمانی است.مجیدی رفت دوش بگیرد.عمران زاده بیخیال میگفت بابا دیگه واسه ما عادی شده ! رحمتی از برخوردش با حسینی گفت.

حضور فتح الله زاده در رختکن شور و شعف زیادی در بازیکنان ایجاد کرد و بازیکنان از دیدن حاجی یاد پاداش افتادند ! و حاجی هم با پاداش 3 میلیونی موافقت کرد و بازیکنان هم برایش شعار دادند " فتح الله فتح الله دوست داریم به مولا " !

از سوی تدارکات شیرینی پخش شد و پورحیدری میگفت این شیرینی خوردن دارد !

******

فتح الله زاده از رختکن بیرون اومد و با دوربین ها روبه رو شد داشت مصاحبه میکرد که علی کریمی را دید مصاحبه اش را قطع کردو به طرفش رفت و گفت : خسته نباشی !همچنان از بهترین بازیکنان آسیا هستی و همیشه بهت علاقه زیادی داشتم برای فوتبال ما زحمت زیادی کشیدی...علی کریمی پیشانی فتح الله زاده را بوسید و گفت شما هم مدیرعامل لایقی هستیو پرسپولیسی ها هم دوستتان دارند .این استقلال حاصل زحمات شماست

******

رویارویی مدیرعامل با سرمربی هم پر سوژه بود

وقتی همدیگر را دیدند جلوی خبرنگاران همدیگر را در آغوش گرفته و میخندیدند.فتح الله زاده گفت آقا کجایی ؟ مارا بیچاره کردی !در رختکن نبودی بازیکنان قول پاداش 3میلیونی گرفتند ! مظلومی هم گفت حاجی شما قول میدی اما پول نمیدی که !صدای قهقه شان بلند شد!بعد حاجی گفت پرویز من پول نمیدم؟!؟! مظلومی گفت آقا شوخی کردم و سپس رو به خبرنگاران گفت خداوکیلی زحمت زیادی میکشد .حاجی خوش حساب است و محبوب...

استقلالیها روز پر شکوهی داشتند.روزی که شاید مدتها تکرار نشود .در خیابانها نیز مردم با موتور و ماشین ویراژ میدادند و شادی را به خیابانها میکشیدند


لینک گفتگوی طولانی مظلومی با فارس "سوبله چوبله نه , ژنرال دربی ها هستم"

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900920000081

عشق اسـت بارسلونا

گل اول توسط الکسیس

سرور اول

سرور دوم

گل دوم توسط ژاوی

سرور اول

سرور دوم

گل سوم توسط فابرگاس

سرور اول

سرور دوم

*گلها با کیفیت SD هستش که هم کیفیتش خوبه هم حجمش کمه ولی اگه کسی HD یا FULL HD هم خواست توی نظرها بگه میذارم واسش

درضمن گلها با گزارش عربی هست اگر گزارش فردوسی پور رو میخواید صبر کنید تا بیاد فعلا نیومده

گواردیولا حیا کن رئال مادریدو رها کن !

رئال غصه نخور پرسپولیسم 3تاییه

El Barcelona ha logrado su tercera victoria en el feudo madridista en los últimos 6 partidos de Liga disputados. De esta forma se convierte en uno de los estadios preferidos por la plantilla blaugrana.

 

بهرام رادان و رضا یزدانی در استادیوم آزادی (دمتون گررررم تاجی ها)


گزارش های تصویری از دربی 73

عکسهای مهر

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1479213

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1479130

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1479169

عکسهای فارس

http://farsnews.com/imgrep.php?nn=13900918000755

http://farsnews.com/imgrep.php?nn=13900918000738

عکسهای برنا

http://bornanews.ir/Pages/PicNews-4416.aspx

آرش:شرمنده هم تنبل شدم حال ندارم هی عکس کپی کنم خیلی زیادن آخه...خسته ام هستم فقط لینکارو گذاشتم راحت تر به عکسها دسترسی داشته باشید...

دم هوادارامونم گرم که جایگاه خودمونو پر کردن و یه 10هزار تایی از لنگی ها بیشتر بودیم...


این مسخره ها رو...

به عزیز محمدی تبریک میگیم که استقلالو برنده کرد!

آخه بززززززغاله باید وایسیم مصدوم های شما برسن محروماتون بخشیده بشن بازیکن جدید هم بخرید بعد اگه رفتید گلهاتونو چیدید و گلابتونم آوردید با احازه ی بزرگترا بله رو گفتید بعد بازی می کردیم؟!؟! بابا بسه از رو بریــــــد....

بشین گریه تو بکن کم حرف بزن !

گل زده استقلال در4 دربی اخیر :7 گل , بدون گل خورده ! دهن همه رکوردها رو این پرویز چوبله سرویس کرده !

24-17 و این داستان همچنان ادامه دارد...

روزنامه پرسپولیس بعد از بازی ما با مهر کرج مرحله ی قبلی جام حذفی !!! هههه!

اینا از رو نمیرن فردا مینویسن " واااای اگه اون شوت کریمی بووووووود پشت هیچده , گل میشد ! اونوقت اینجوری نمی شد که ! "

آرش:

استقلاله استقلاله 2 تا ستاره داره

استقلاله استقلاله 2 تا ستاره داره

دوسش دارم , عاشقشم , آخره عشق و حاله


کلیپ گلهای استقلال به پرسپولیس

گل اول توسط مجتبی جباری

سرور اول

سرور دوم

گل دوم بازهم مجتبی جباری

سرور اول

سرور دوم

گل سوم توسط اسماعیل شریفات

دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال

سرور اول

سرور دوم


جای پدرم خالی

آتیلا حجازی پس از پیروزی پرگل استقلال در دربی 73 گفت: بازی خوبی بود و خوشبختانه ما تا دقیقه آخر از نظر بدنی کم نیاوردیم. نیمه دوم خیلی بهتر بودیم به خصوص در وقت‌های اضافه.

وی درباره اشک‌هایش پس از پایان بازی عنوان کرد: در اواخر مسابقه به یاد پدرم افتادم و نبود او را احساس کردم. دلم برایش تنگ شده و جایش در این پیروزی خالی بود و شاید این اشک‌ها برد شیرین دربی را کمی برای من کم‌رنگ کرد.

 
تمام حاشیه های دربی

http://www.fcesteghlal.ir/UserFile/NewsImage/hh.JPG

تیم‌های پرسپولیس و استقلال از ساعت 16:15 امروز هفتادوسومین دربی پایتخت را این بار در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برگزار کردند.
این دیدار در پایان 120 دقیقه تلاش دو تیم با پیروزی 3 بر صفر ابی‌پوشان استقلال به پایان رسید.

هواداران دو تیم از ساعت‌های ابتدایی صبح امروز با در دست داشتن پرچم تیم‌های محبوب خود راهی ورزشگاه ‌آزادی شده‌ بودند. 
حدود 250 تا 300 تماشاگر هم که از شهرهای مختلف به تهران آمده بودند شب گذشته را در محل‌هایی که در نظر گرفته شده و از امکانات رفاهی خوبی برخوردار بود، سپری کردند.

*درهای ورزشگاه آزادی از ساعت 7 صبح به روی علاقه‌مندان باز شد.

*در فاصله ۵ ساعت مانده به آغاز دربی ۷۳ حدود ۱۵هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور داشتند که تعداد استقلالی‌ها بیشتر از پرسپولیسی‌ها بود.

* به گفته مسئولان شهرداری منطقه ۲۲ شب گذشته حدود 500 تماشاگر در مکان‌های در نظر گرفته شده اسکان داده و امروز نیز با تغذیه از آنها پذیرایی شد.

* درهای ورزشگاه از ساعت ۶:۴۵ باز و بلیت فروشی آغاز شد.

* عده‌ای مأمور ویژه با لباس های شخصی در حوالی باجه‌های بلیت فروشی مستقر شده بودند تا با بازار سیاه احتمالی برخورد کنند.

* مأموران اورژانس در بین تماشاگران حضور داشتند و آماده خدمت رسانی بودند.

* ماشین‌های ویژه سازمان انتقال خون به منظور خون‌گیری از متقاضیان در ورزشگاه حاضر شده بودند.

* تماشاگران استقلال علیه استیلی و پروین شعار سر دادند.

* روبه‌روی جایگاه به فاصله یک ردیف خالی گذاشته شده تا بین تماشاگران دو تیم فاصله باشد و از اتفاقات احتمالی جلوگیری شود.

* پیست تارتان دور چمن نیز در حال پاکسازی و نظافت شد.

*‌صندلی‌های ورزشگاه تمیز شده بود و نشانی از گردو غبار روی آنها نیست.

*علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال شب گذشته به همراه نظری و امیری دو تن از معاونین این باشگاه در محل اردوی آبی‌پوشان حاضر شد و پس از صرف شام با اعضای کادر فنی و بازیکنان استقلال صحبت کرد.
وی از بازیکنان تیمش خواست با تمام قوا مقابل پرسپولیس در بازی امروز حاضر شوند و جام حذفی را از آن خود کنند.

* در حالی که کمتر از ۴ ساعت به آغاز دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس باقی مانده بود طرفداران اندکی از دو تیم در حال ورود به مجموعه هستند و تا به این لحظه پیش‌بینی‌ها مبنی بر اینکه ممکن بود تا ساعت ۱۲ طبقه اول ورزشگاه پر شود، غلط از آب در‌آمد.

* با توجه به ایام سوگواری سید‌الشهدا و شهادت امام سجاد(ع) مسئولین امور فرهنگی فدراسیون برای حاضرین در استادیوم به مداحی و نوحه‌سرایی پرداختند.

* طرفداران تیم‌های استقلال و پرسپولیس درحالی وارد ورزشگاه‌ می شدند کرکری‌های پیش از بازی را آغاز کرده‌ بودند. مسعود زرندی که از هواداران استقلال که از مشهد به تهران آمده به خبرنگار فارس گفت: همانطور که در نظرسنجی شب گذشته برنامه ۹۰ استقلال رای بیشتری آورد این بار هم پرسپولیس را شکست می‌دهیم.
در مقابل پاشا اسماعیل‌پور که از طرفداران پرسپولیس است به خبرنگار فارس گفت: این دفعه شرایط فرق می‌کند. پرسپولیس بازیکنانش را در اختیار ندارد اما با غیرت به جای تاکتیک، بازی را از آن خود می‌کند ضمن آنکه پرسپولیس در جام حذفی همیشه موفق بوده و قبلا هم استقلال را شکست داده است.

نصرالله قاسم‌پور که به همراه فرزند ۱۱ ساله‌اش به استادیوم آمده بود اعلام کرد که طرفدار هیچکدام از این دو تیم نیست و آمده فوتبال را تماشا کند اما با توجه به شرایط دو تیم استقلال می‌تواند برنده بازی باشد چون از نفرات ملی‌پوش بیشتری برخوردار است. آخرین طرفدار تیم پرسپولیس که از سنندج خود را به تهران رسانده بود، نصرالله آبرومند بود که اعلام کرد، درست است که پرسپولیس با تیمی کامل به میدان نمی‌آید اما ما علی کریمی را داریم که استقلالی‌ها خاطره خوشی از او ندارند. امروز پرسپولیس در ۹۰ دقیقه می‌تواند استقلال را شکست دهد و فقط کافی است بازیکنان روحیه لازم را داشته باشند.

* به محض تشویق پرسپولیس توسط هواداران سرخپوش، هواداران تیم استقلال موضع گرفته و به تشویق علی دایی سرمربی فصل گذشته تیم پرسپولیس ‌پرداختند.

* مثل سال‌های گذشته هواداران پرسپولیس در روبروی جایگاه مستقر شده بودند.

* خبری از حضور تماشاگران در مینی‌بوس‌ها و وسایل نقلیه شخصی در اتوبان حکیم  در صبح امروز منتهی به ورزشگاه آزادی نبود ولی از اتوبان کرج به تهران و بالعکس طرفداران دو تیم با پرچم‌های آبی و قرمز در حال ورود به ورزشگاه بودند.

* هواداران تیم‌های استقلال و پرسپولیس با پتو در جایگاه‌ها مستقر شدند تا سرمای هوا را حس نکنند.

* مرحوم ناصر حجازی به شدت توسط طرفداران تیم استقلال تشویق شد تا یاد و خاطره او در این دربی زنده شود.

* هواداران تیم استقلال با کنایه‌های خود علیه شیث رضایی و محمد نصرتی موضع می‌گرفتند.

* بخش تأسیسات استادیوم آزادی همچنان در طبقه زیر جایگاه طرفداران استقلال مشغول بازسازی و تعمیرات موتورخانه و دیگر قسمت‌های این بخش بود.

* از ساعت ابتدایی صبح عوامل صدا و سیما و دوربین‌های تلویزیونی و همچنین نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی در ورزشگاه آزادی مستقر شده‌اند.

* دوربین‌های مداربسته استادیوم آزادی از آغاز صبح امروز روشن بودند و تماشاگران متخلف را که شناسایی و به عوامل نیروی انتظامی معرفی می‌کردند.

* مسئولین ورزشگاه آزادی از شب گذشته چمن استادیوم را کوتاه کردند تا مشکلی برای بازیکنان و داوران بوجود نیاید.

* گل‌های دربی‌های گذشته از اسکوربورد ورزشگاه آزادی پخش شد.

* علی پروین شب گذشته و صبح امروز در هتل محل اقامت بازیکنان پرسپولیس حاضر شد و با آنها گفت‌وگو کرد.

* انتهای تونل ورودی ورزشگاه دادگاه سیاری برپا شده بود تا در صورت بروز تخلفات احتمالی با خاطیان برخورد شود.


* بلیت‌های جایگاه که 5 هزار تومانی بود ساعت 11:30 به پایان رسید. این بلیت‌ها در دست برخی افراد در مقابل در غربی ورزشگاه آزادی دیده می‌شد و به قیمت 18 هزار تومان به فروش می‌رسید.

* باشگاه پرسپولیس با آوردن 4 کامیون که بر روی آن نوشته شده "توزیع اقلام فرهنگی توسط باشگاه پرسپولیس" نسبت به پخش آنها در بین هواداران اقدام کرد.
در این بسته‌ها تغذیه و بروشوری درباره رعایت مسائل فرهنگی و اخلاقی در ورزشگاه دیده می‌شد. این اقلام توسط لیدرهای باشگاه پرسپولیس پخش می‌شد.

* هواداران برای تهیه غذا چندان دچار مشکل نبودند چون با مستقر شدن 4 بوفه در قسمت‌های درب غربی و شرقی نسبت به سرویس دهی به هواداران اقدام می‌شد. ناظرانی از سوی استادیوم ‌آزادی در کنار این بوفه‌ها دیده می‌شدند که نظارت بر قیمت‌ها و کنترل شرایط را برعهده داشتند.

* با طنین انداز شدن اذان ظهر، در بیرون ورزشگاه برخی هواداران که از صبح زود به ورزشگاه آزادی آمده بودند و بر روی چمن‌ها در حال استراحت بودند به خواندن نماز بر روی پرچم‌های قرمز و آبی پرداختند.

* در دو تابلویی که بیرون ورزشگاه آزادی نصب شده عکسی از ناصر حجازی وجود داشت که بر روی آن صحبت‌های وی حک شده بود.

* حمیدرضا آصفی عضو سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال شب گذشته در اردوی این تیم حضور پیدا کرد.

* علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال پس از حضور در برنامه ورزش و مردم به هتل محل اردوی این تیم رفت و ناهار را با آنها صرف کرد.

* هواداران پرسپولیس و استقلال به طور مشترک به عزاداری مشغول بودند.

* هواداران استقلال با تشویق شدید فرهاد مجیدی و علی دایی شعارهایی علیه پروین سر دادند.

* تنش بین هواداران دو تیم پیش آمد تا حدی که در طبقه دوم ورزشگاه که حدود 2 هزار هوادار پرسپولیس و استقلال حضور داشتند، فاصله‌ای بیشتر توسط نیروی انتظامی بین آنها ایجاد شد.

* یک هوادار پرسپولیس در قسمت جایگاه دچار بی‌هوشی ناگهانی و توسط ماموران اورژانس تهران راهی بیمارستان شد.

* حدود 10 لیدر پرسپولیس با لباس‌های متحدالشکل در جایگاه ویژه حضور داشتند و پس از گفت‌وگو با مسئول کانون هواداران باشگاه در حال پخش شدن در بین هواداران شدند.

* از آوردن هر گونه اشیا و وسایل متفرقه به ورزشگاه جلوگیری می‌شد. به همین دلیل برخی هواداران که قصد داشتند با غذا وارد ورزشگاه شوند، مقابل درهای ورزشگاه در حال خوردن غذاهای خود شدند.

*اتوبوس حامل بازیکنان و مربیان دو تیم ساعت ۱۴:۴۵ وارد ورزشگاه آزادی شد. بازیکنان دو تیم که در تونل ورزشگاه یکدیگر را دیدند با یکدیگر خوش و بش کردند.

*یک دسته عزادار، سینه زنان وارد ورزشگاه شد.

*چندین موتورسوار نیروی انتظامی بیرون ورزشگاه گشت می‌دادند تا مشکلی به وجود نیاید.

* آناهیتا توکلی با دو سال سن خردسال ترین تماشاگر دربی ۷۳ در ورزشگاه آزادی بود. این کودک همراه پدر خود برای فرار از سرما در نمازخانه ورزشگاه خوابیده بود. پدر این کودک به دوربین های تلویزیونی گفت وقتی از منزل خارج شد همسرش تماس گرفته که فرزندش گریه می کند و می خواهد به ورزشگاه بیاید. این فرد به همراه دخترش در جایگاه استقلالی ها مستقر شده بود.


* هواداران پرسپولیس که از باشگاه کاور گرفته اند از سایرین متمایز بودند.

* هواداران دو تیم پرچم های " یا اباعبدالله" و "یا زهرا" در دست داشتند.

*مهدی تاج نایب رئیس اول فدراسیون و عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند تا دربی 73 را از نزدیک تماشا کنند.

*برخی افراد با لباس‌های متحد الشکل دوربین‌هایی در دست داشتند و از تماشاگران تصویربرداری می‌کردند.

* تقریبا تمامی تماشاگران پرسپولیس با کاورهای قرمز در ورزشگاه حضور داشتند و یکدست قرمز پوش بودند.

* برخی افراد غیرمسئول در جایگاه خبرنگاران حضور داشتند.

*عکاسان حاضر در ورزشگاه آزادی بنر بزرگی از مرحوم اسماعیل زرافشان قدیمی ترین عکاس ورزشی در قسمت جایگاه استقلالی ها نصب کرده بودند که روی آن نوشته شده بود " خداحافظ اسماعیل زرافشان" بازیکنان دو تیم نیز به این عکس ادای احترام کردند.

* میثاق معمارزاده که پس از ۱۰ دقیقه از حضور تیم در تمرین برای گرم کردن وارد زمین شد به سوژه اصلی عکاسان و خبرنگاران تبدیل شده بود.

* هواداران پرسپولیس شعار می دادند "محبوب آسیا کیه" و طرف مقابل جواب می داد "کریمیه کریمیه" اما استقلالی ها با شنیدن این شعار می گفتند که حجازی است.

* مهدی رحمتی که مشغول گرم کردن خود بود با مصدومیت جزیی روبرو شد.

* صحبت های هنکه با مجیدی جالب بود.

* هواداران استقلال مجیدی و برهانی را تشویق کرده و از آنها گلزنی در دربی را می خواستند. 

*حنیف عمران زاده که مشغول گرم کردن خود بود به دلیل درد از ناحیه کشاله ران زودتر از سایرین زمین را ترک کرد.

* به گفته مسعود علیزاده مدیر جدید روابط عمومی ورزشگاه آزادی از امروز جایگاه CIP راه افتاد. این جایگاه مخصوص میهمانان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بود.

*بهرام رادان بازیگر سینما نیز در جایگاه ویژه حضور داشت.

*میشائیل هنکه و سومدیک مربیان آلمانی استقلال و پرسپولیس هنگام گرم کردن بازیکنان برخورد صمیمانه‌ای با یکدیگر داشتند و یکدیگر را در آغوش گرفتند.

* زمانی که دکتر خانبان روانپزشک پرسپولیس به ورزشگاه آمد تماشاگران استقلال به سوی او اشیایی پرتاب کردند.

* میثاق معمارزاده برای گرم کردن به زمین نیامده بود و علیرضا حقیقی به همراه مسعود داستانی دروازه‌بان سوم پرسپولیس خودشان را گرم کردند.

* فرهاد مجیدی و مجتبی جباری از استقلال و علی کریمی از پرسپولیس به شدت از سوی هواداران دو تیم مورد تشویق قرار گرفتند.

* مولایی بدنساز فصل گذشته پرسپولیس که امسال در استقلال حضور دارد، با پرسپولیسی‌ها برخورد گرمی داشت.

* یک هوادار استقلال با شماره 7 که شماره فرهاد مجیدی است در کنار زمین حضور داشت و تماشاگران استقلال را به تشویق بیشتر وادار کرد.

* عکاسان به مناسبت درگذشت اسماعیل زرافشان نوار مشکی روی کاورهایشان زده‌ بودند.


*به احترام مرحوم اسماعیل زرافشان بازی پرسپولیس و استقلال با یک دقیقه سکوت آغاز شد. این مسابقه از ساعت ۱۶:۱۵ آغاز شد.

* علی کریمی به هنگام ورود به زمین با مهدی رحمتی به صحبت پرداخت.

* حمید استیلی برای پرویز مظلومی دسته گلی برد و سرمربی آبی پوشان نیز این دسته گل را به هواداران استقلال هدیه کرد.

* حسین بادامکی و مجتبی شیری به سمت نیمکت استقلال رفتند و دسته گل های سرخ به آبی پوشان اهدا کردند.

* عکس مرحوم اسماعیل زرافشان در دست کریمی و مجیدی به هنگام ورود به زمین بود.

* هواداران پرسپولیس پرچم ۲۰ متری از تیم خود را باز کرده بودند که این با واکنش استقلالی ها روبرو شد.

* پژمان منتظری به حمید عزیززاده بازیکن نیمکت نشین استقلال روحیه داد.


*هوادارن پرسپولیس اشیایی را به سمت زمین پرتاب کردند که یکی از آنها به کهوری داور مسابقه برخورد کرد. ممبینی داور بازی یک تکه سنگ بزرگ را به داور چهارم داد تا به عنوان مدرک موجود باشد.

*حمید استیلی پس از اینکه هدایت ممبینی داور مسابقه به رضا نورمحمدی کارت زرد نشان داد به این تصمیم به شدت معترض شد. محسن قهرمانی داور چهارم به سمت استیلی رفت و به وی تذکر داد اما بار دیگر سرمربی سرخپوشان به تصمیم ممبینی متعرض شد که این بار ممبینی به استیلی تذکر جدی داد.

* در یکی از صحنه‌های بازی درحالی که علی کریمی روی کیانوش رحمتی خطایی انجام داد، بازیکن استقلال درحال اعتراض به کمک داور مسابقه بود که علی کریمی به نشانه اعتراض حرکت رحمتی با دست راست به صورت بازیکن استقلال زد. این مسئله واکنش هواداران استقلال را در پی داشت و به شدت علیه وی شعار دادند. فرهاد مجیدی که مقابل کریمی قرار گرفته بود از هواداران تیمش خواست که شعار ندهند.

* به هنگام ترک زمین توسط کریمی و حقیقی هواداران استقلال به علی کریمی شعار دادند "کریمی یادت باشه فرهاد سرورته".

* پرویز مظلومی از دقیقه اول مسابقه کنار خط قرار داشت اما از طرف پرسپولیسی‌ها محسن عاشوری بود که بیشتر کنار خط قرار می‌گرفت.

* دستیاران کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی در غیاب وی برای تماشای دربی به ورزشگاه آزادی آمده بودند.

* مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال در جریان مسابقه به طور مداوم با آرش برهانی صحبت می‌کرد و از او می‌خواست به عقب بازگردد.

* در یک صحنه میلاد میداودی که در آفساید قرار داشت به تصمیم داور معترض شد و همین مسئله باعث شد هواداران پرسپولیس علیه او شعار دهند اما علی کریمی از هواداران تیم خود خواست که شعار ندهند.

* ناظر فدراسیون قبل از شروع مسابقه نیمکت دو تیم را کنترل کرد.

* وقتی علی کریمی قصد داشت اولین ضربه کرنر پرسپولیس بزند، هواداران استقلال به وی واکنش منفی نشان دادند.

* در دقیقه ۱۸ بازی مجیدی توپ را با پشت پا به مدافع پرسپولیس داد تا ضربه را بزند این توپ به اوت رفته بود. 

*بین دو نیمه وقتی مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون که برای اقامه نماز از جای خود برخواسته بود با هواداران پرسپولیس و استقلال روبرو شد و برای دقایقی با آنها صحبت کرد.

* حسین عسگری نایب رئیس کمیته داوران بین نیمه با گروه داوری صحبت کرد. وی همچنین با محمود خوردبین سرپرست سرخپوشان نیز صحبت هایی انجام داد.

* وقتی علی کریمی برای شروع نیمه دوم به چمن آمد، با شعار هواداران استقلال روبرو شد اما بازیکنان استقلال از هواداران خود خواستند شعار ندهند. همچنین کیانوش رحمتی قبل از شروع بازی به سمت علی کریمی آمد و با او برای دقایقی بابت درگیری نیمه اولشان صحبت کرد.

* مهدی رحمتی در دقیقه ۷۹ بازی دچار مصدومیت شد که این مسئله باعث شد تا هادی زرین ساعد برای گرم کردن خود از جایش بلند شود اما رحمتی با رفع مصدومیت به کار خود ادامه داد.

* حقیقی در زمانی که بازی به دلیل مصدومیت رحمتی متوقف شده بود به سبک عابدزاده به گرم کردن خود مشغول شد که این حرکت واکنش منفی هواداران استقلال را در پی داشت.

* نیمکت نشینان استقلال در دقایق پایانی ایستاده بازی را تماشا می کردند.

* وقتی اسماعیل شریفات اولین توپ خود را از دست داد مظلومی سر وی فریاد زد و سپس کنار زمین دستی به سر او کشید.

* حقیقی و رحمتی در پایان 90 دقیقه با یکدیگر به صحبت پرداختند.

*هواداران پرسپولیس بعد از اینکه گل دوم را در نیمه اول وقت‌ اضافه دریافت کردند به نشانه اعتراض شروع به ترک ورزشگاه کردند.

* برخی از تماشاگران پرسپولیس نیز با شعار استیلی "حیا کن پرسپولیس را رها کن" خواستار جدایی این مربی از پرسپولیس شدند. استقلالی‌ها نیز همین شعار را سر دادند.

* میثاق معمارزاده دروازه‌بان پرسپولیس بعد از اینکه تیمش گل دوم را خورد روی نیمکت تیم گریه کرد.

*هواداران استقلال بعد از اینکه تیمشان گل سوم را زد شعار پرویز "سوبله چوبله" سر دادند و مظلومی نیز به سمت آنها رفت به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

*بعد از اینکه اسماعیل شریفات گل سوم استقلال را به ثمر رساند، فرهاد مجیدی به سمت او رفت و بازوبند کاپیتانی را به این بازیکن داد.

* مجتبی جباری در دقیقه ۱۰۹ تعویض شد و بعد از اینکه بیرون آمد پرویز مظلومی به سمت او رفت و با این بازیکن روبوسی کرد.


* هواداران استقلال حمید استیلی را تشویق کردند که فتح الله زاده از جایگاه خواست که آنها این شعار را ندهند.

* هواداران استقلال بعد از گل سوم علیه حقیقی شعار ‌دادند.

* صادق ورمزیار در جایگاه بود و بعد از گل سوم با لبی خندان ورزشگاه را ترک کرد.

*پرویز مظلومی به همراه بازیکنان استقلال پس از پیروزی سه بر صفر برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی دور افتخار زدند و به ابراز احساسات هوادارانشان پاسخ دادند. علی فتح‌الله‌زاده نیز همین کار را انجام داد.

* هواداران استقلال شعار "عزاست عزاست " را برای پرسپولیسی‌ها سر دادند.

* بازیکنان پرسپولیس در پایان مسابقه روی زمین افتادند و حتی برای دست دادن به بازیکنان استقلال به میانه میدان نیامدند.

* حمید استیلی دقایقی پس از پایان مسابقه همچنان مات و مبهوت و غمگین روی نیمکت پرسپولیس نشسته بود و سومدیک دستیارش با او صحبت می‌کرد.

*بازیکنان پرسپولیس بعد از شکست سه بر صفر برابر استقلال در یک چهارم نهایی جام حذفی و حذف از این مسابقات حاضر نمی شدند از رختکن بیرون بیایند. این در حالی است که بازیکنان استقلال ورزشگاه را ترک کردند و تمامی تماشاگران نیز از ورزشگاه بیرون رفتند.

* حمید استیلی در رختکن از بازیکنان پرسپولیس خداحافظی کرد.

عمران‌زاده:برد استقلال مقابل پرسپولیس لوث شده/امیدوارم دربی برگشت مساوی شود

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: برد مقابل پرسپولیس برای ما لوث شده است.

خبرگزاری فارس: عمران‌زاده:برد استقلال مقابل پرسپولیس لوث شده/امیدوارم دربی برگشت مساوی شودحنیف عمران‌زاده پس از برتری ۳ بر صفر استقلال در دربی ۷۳ گفت: دیدار سختی بود و پرسپولیس بازی خوبی را ارائه کرد. دو تیم در ۹۰ دقیقه فرصت‌های زیادی داشتند اما در وقت‌های اضافه کارشان را یکسره کردیم.

وی ادامه داد: پرسپولیسی‌ها مهره کم نداشتند و علی کریمی خودش یک تیم بود.

عمران‌زاده یادآور شد: ما کُری نخواندیم. در هفته‌ای که گذشت پرسپولیسی‌ها بیشتر برای ما کری خواندند. با این حال امیدوارم بازی برگشت مساوی تمام شود چرا که برد پرسپولیس برای ما عادی شده و دیگر این پیروزی لوث شده است.

وی در پایان گفت: ‌امیدوارم در بازی‌های بعدی پرسپولیسی‌های بیشتری به ورزشگاه بیایند تا شور و حال خاصی به ورزشگاه بدهند.


رحمتی: مصدومیت و محرومیت پرسپولیس تقصیر ماست؟/ با همدلی نتیجه می‌گیریم

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت:‌ مگر مصدومیت و محرومیت بازیکنان پرسپولیس تقصیر ماست که می‌گویید، بازیکنان سرخپوشان کامل نبودند.

خبرگزاری فارس: رحمتی: مصدومیت و محرومیت پرسپولیس تقصیر ماست؟/ با همدلی نتیجه می‌گیریمسید مهدی رحمتی پس از پیروزی ۳ بر صفر برابر پرسپولیس در چارچوب جام حذفی گفت: بازیکنان پرسپولیس انگیزه خاص خود را داشتند در ابتدای این دیدار نیز بازی هجومی را آغاز کردند اما رفته رفته با گذشت زمان بهتر شدیم.

وی ادامه داد: ما موقعیت‌هایی در طول ۹۰ دقیقه داشتیم که نتوانستیم از آن استفاده کنیم اما خدا را شکر می‌کنم که در وقت‌های اضافه ۳ گل زدیم و به پیروزی دست یافتیم.

دروازه‌بان استقلال در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس زمانی با شما روبرو شد که اکثر بازیکنان خود را در اختیار نداشت، تصریح کرد: چرا این حرف را می‌زنید؟ من نمی‌خواستم در مورد این موضوع صحبت کنم تمام رسانه‌ها از دو هفته پیش به این موضوع پرداختند مگر مصدومیت و یا محرومیت بازیکنان پرسپولیس تقصیر ماست؟

وی ادامه داد: آن‌ها ۱۱ نفر بودند و ما هم با همین ۱۱ نفر بازی کردیم اصلا این حرف را نزنید زیرا به هیچ عنوان قبول ندارم ما توانستیم بهتر بازی کنیم و تیم برتر باشیم.

رحمتی افزود: من دو سال در سپاهان بودم و آن موقع هم می‌گفتند که این تیم بهترین بازیکنان را دارد اما معتقدم که نتیجه‌گیری استقلال به دلیل همدلی بین بازیکنان و کادر فنی است.


جباری: دستشان درد نکند که جریمه‌ام را بخشیدند/برای پرسپولیسی‌ها ناراحتم

هافبک استقلال گفت: برای پرسپولیسی‌ها ناراحتیم و می‌دانیم وقتی تیمی در این شرایط قرار می‌گیرد چقدر سخت است.

خبرگزاری فارس: جباری: دستشان درد نکند که جریمه‌ام را بخشیدند/برای پرسپولیسی‌ها ناراحتممجتبی جباری پس از پیروزی 3 بر صفر استقلال مقابل پرسپولیس گفت: بازی خوبی بود و پرسپولیس هم خوب بازی کرد. آنها هم شانس پیروزی داشتند اما هر چه از بازی می‌گذشت بهتر می‌شدیم و در نهایت توانستیم به پیروزی شیرینی دست یابیم. برد مقابل پرسپولیس لذت بخش است و این لذت بخشی برای چندمین بار است که نصیب ما می‌شود.

وی در باره اینکه فتح‌الله‌زاده اعلام کرده 10 میلیون از جریمه 30  میلیونی او را بخشیده است، گفت: دستشان درد نکند.

وی درباره اینکه توقع داشت چند درصد از این جریمه بخشیده می‌شد، گفت: راجع به آن فکر نمی‌کردم.

جباری در خصوص پاداش دربی عنوان کرد: مهمترین پاداش خوشحالی مردم است اینقدر قبل از این بازی فشار روی ما است که واقعا این مسابقه را متفاوت می‌کند و همین که مردم را در خیابان خوشحال می‌بنیم بهترین پاداش است. برای پرسپولیسی‌ها هم ناراحتیم و می‌دانیم وقتی تیمی در این شرایط قرار می‌گیرد چقدر سخت است.

جباری در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در خصوص اینکه پس از حکم کمیته انضباطی به باشگاه استقلال انتقاداتی شد، گفت: حقیقت این است که ما مجموعه خوبی داریم می‌خواهیم امسال قهرمانی را به دست بیاوریم. بعد از حرف‌هایی که زدم دوست داشتم همه چیز زودتر حل شود و همه چیز به شرایط عادی بازگردد. خوشبختانه بعد از آن قضیه برد خوبی آوردیم و پیروزی امروز هم به تیم انگیزه خوبی می‌دهد.

وی درباره اینکه گفته می‌شد قبل از دربی مصدوم است و به بازی نمی‌رسد، اظهار داشت: برای حضور در بازی امروز شک داشتم که بتوانم بازی کنم و قرار شد هنگام گرم کردن خودم را تست کنم باتلاش‌های دکتر رضایی دردم کمتر شد.

وی درباره اینکه امروز راحت‌تر پرسپولیس را بردند عنوان کرد: اتفاقا این بازی سخت‌تر از بازی‌های گذشته بود. پرسپولیس پرتلاش‌تر از بازی‌های گذشته بود و واقعا کار سختی داشتیم.

جباری در مورد اینکه فتح‌الله‌زاده عنوان کرده برای جاسم کرار می‌خواهد از بازیکنان نظرسنجی بگیرد،نظر شما در این باره چه خواهد بود، گفت: سوال جالبی نیست. من حرف‌هایم را در مورد جاسم کرار زده‌ام. دلیلی ندارد آن را تغییر دهم یا موضع دیگری داشته باشم فقط امیدوارم هر چه به صلاح تیم باشد، اتفاق بیفتد حیف است این تیم اتفاقی رخ دهد که این روندش عوض شود.

هافبک شماره 8 استقلال درباره عذرخواهی‌اش گفت: می‌خواستم تیم زودتر به شرایط عادی‌اش بازگردد. در شکل حرفه‌ای نباید بازیکن چنین نظراتی بدهد اما به خاطر جاسم کرار بود که این حرف‌ها را زدم چون فکر می‌کردم کادر فنی می‌توانست به جاسم کرار تذکر بدهد اما باز هم از مظلومی عذرخواهی کردم.

جباری در خصوص اینکه در دربی 73 بهترین بازیکن زمین شد، گفت: بهترین شرایط ممکن را دارم و خوشحالم به شرایط خوبم بازگشتم و این که می‌توانم 90 دقیقه بازی کنم. اگر سال‌های قبل هم چنین شرایطی داشتم، مثل امسال بودم.

این بازیکن در پایان در خصوص ضربه پنالتی عنوان کرد: مشخص نبود که چه کسی قرار است ضربه پنالتی را بزند چون در بازی مقابل شاهین گل زده بودم و روحیه داشتم مجیدی به من گفت پنالتی را من بزنم. ما چون در هر بازی به برنده شدن فکر می‌کنیم به این فکر نمی‌کنیم چه کسی پنالتی را می‌زند.


برهانی: می‌خواهیم ۶ بار متوالی پرسپولیس را شکست بدهیم

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: می‌خواهیم شش - هفت بار متوالی پرسپولیس را شکست دهیم.

خبرگزاری فارس: برهانی: می‌خواهیم ۶ بار متوالی پرسپولیس را شکست بدهیمآرش برهانی پس از پیروزی سه بر صفر برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برد خوبی به دست آوردیم. این برد را به هواداران تبریک می‌گویم و پرسپولیسی‌ها دیگر بهانه‌ای برای این شکست ندارند.

وی ادامه داد: همه بازیکنان ما خوب هستند و من هم می‌توانستم در ۹۰ دقیقه کار را تمام کنم اما موقعیتی که به دست آوردم با بدشانسی از دست رفت و به تیر دروازه خورد. 

برهانی در مورد غیبت چند بازیکن پرسپولیس گفت: ما هم چند بازیکن خود را امروز نداشتیم و اینگونه نبوده که ما تمام بازیکنان‌مان را در اختیار داشته باشیم.

وی افزود: می‌خواهیم شش - هفت بار متوالی پرسپولیس را شکست بدهیم و اکنون  چهار بار متوالی این برد را به دست آورده‌ایم.

برهانی در مورد اینکه نظرش در مورد بازگشت کرار به استقلال گفت: در این مورد فتح‌الله‌زاده می‌تواند بهتر تصمیم بگیرد و من در این زمینه حرفی ندارم و فقط می‌گویم می‌خواهیم قهرمان شویم.


میداودی: از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم کار در 90 دقیقه تمام می‌شد

مهاجم استقلال گفت: اگر از فرصت‌هایمان به نحو احسن استفاده می‌کردیم کار پرسپولیس در همان 90 دقیقه یکسره می‌شد.

خبرگزاری فارس: میداودی: از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم کار در 90 دقیقه تمام می‌شدمیلاد میداودی پس از برتری 3 بر صفر استقلال در دربی 73 گفت: دقیقا همان جایی که مصدوم بودم دوباره ضربه خوردم و درد شدیدی در پایم احساس کردم. باید عکس بگیرم و میزان این مصدومیت فردا مشخص می‌شود.

وی در مورد دربی گفت: بازی خوبی بود و فرصت‌های خوبی در 90 دقیقه نصیب‌مان شد که در صورت استفاده از آنها بازی در همان وقت عادی به سود استقلال به پایان می‌رسید و کار پرسپولیس یکسره می‌شد.

میداودی در پایان گفت: پرسپولیس هم تیم خوبی بود اما ما در نهایت توانستیم در وقت‌های اضافه کار را تمام کنیم.


مظلومی: جباری پاسخ خوبی به من داد/ برای استیلی متاسفم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از حق خودم گذشتم و جباری هم با گل‌هایش پاسخ خوبی به اعتماد و گذشت من داد.

خبرگزاری فارس: مظلومی: جباری پاسخ خوبی به من داد/ برای استیلی متاسفمپرویز مظلومی پس از پیروزی 3 بر صفر مقابل پرسپولیس گفت: باید در 90 دقیقه کار را تمام می‌کردیم. پیروزی شیرینی بود و خیلی خوب بازی کردیم. در تمام مسابقه خوب بودیم بخصوص در نیمه اول و وقت‌های اضافه اما در نیمه دوم کمی افت کردیم و پرسپولیس کمی حمله کرد. در مجموع موقعیت‌های خوبی داشتیم و فکر نمی‌کردم پرسپولیس به این خوبی بازی کند.

وی خاطرنشان کرد: پرسپولیسی‌ها با تمام وجود و با توان بالا مقابل ما ظاهر شدند اما باید قبول کنیم که ما بهتر از آنها بودیم. آنها با سخت‌کوشی خود تلاش کردند ما را متوقف کنند اما موفق نشدند و نتوانستند ما را غافلگیر کنند.

مظلومی افزود: موقعیت‌های زیادی داشتیم و حتی می‌توانستیم گل‌های زیادی بزنیم اما نشد. دریافت ۳ گل چیزی از ارزش پرسپولیسی‌ها کم نمی‌کند. هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و بیشتر مسابقه در محوطه جریمه دو تیم بود.

سرمربی استقلال با تشکر از بازیکنانش گفت: تمام بازیکنان در تمام خطوط عالی کار کردند بخصوص در خط دفاع. پرسپولیس بازیکنان خلاق و خوبی دارد اما ما روی برنامه کار کردیم و به این نتیجه رسیدیم. چند دقیقه ابتدای مسابقه آنها سعی کردند با پرس سنگین اجازه حضور ما در محوطه جریمه‌شان را ندهند اما نتوانستند ما را غافلگیر کنند.

مظلومی با اشاره به شروع مسابقه با ۳ مهاجم گفت: مهره‌های سرعتی ما بسیار خوب عمل کردند و به ۳ مهاجم و استفاده از تاکتیک لازم به انجام کارهای ترکیبی موفق به پیروزی شدیم. مبارزه سختی بود جام حذفی جای اشتباه نیست. استرس بالایی دارد چون هر تیم با یک اشتباه حذف می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در جام حذفی هرچه داریم باید داخل زمین پیاده کنیم و زیبایی این جام به همین است. ۴ بازی و نصفی است که دربی را می‌برم. در طول هفته به بازیکنان القا می‌کنم که آرامش داشته باشند و با تمرکز به زمین بازی بروند. کارهای زیادی را انجام دادیم و خدا هم کمک کرد. این افتخار نصیب من، استقلال و تمام بازیکنان و هواداران شد و خوشحالم که شرمنده هواداران نشدیم هرچند که در بازی‌های گذشته هم به ۳ پیروزی شیرین رسیده‌ایم. این موضوع کار ما را سخت‌تر می‌کند.

مظلومی با اشاره به اهمیت جام حذفی گفت: حق اشتباه در این جام را نداریم. همه بچه‌ها زحمت کشیدند و من به آنها خسته نباشید می‌گویم و باید با تداوم این روند به قهرمانی برسیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال به بلوغ تاکتیکی لازم رسیده یا خیر، گفت:‌ در این دیدار همه دیدند که باید در ۹۰ دقیقه کار را تمام می‌کردیم. پرسپولیس روز خوبی داشت، اما ما شایسته پیروزی بودیم. استیلی مربی خوب و با اخلاقی است و می‌دانم که فشار روحی و روانی بالایی را تحمل می‌کند. من هم این دوران را پشت سر گذاشتم اما هواداران باید به پیشکسوتان احترام بگذارند و حرمت آنرا نگه دارند. این شکست چیزی از ارزش‌های استیلی کم نمی‌کند. او مربی بزرگی است و زحمت زیادی برای فوتبال ملی و پرسپولیس کشیده است. ما نباید گل تاریخی استیلی به آمریکا در جام جهانی را فراموش کنیم و به خاطر این شرایط برای استیلی متاسفم.

مظلومی ادامه داد: دوست نداشتم استیلی در این شرایط از پرسپولیس جدا شود چون او هم در دوران بازیگری و هم مربیگری با اخلاق بوده اما متاسفانه در پرسپولیس بدشانسی آورد.

سرمربی استقلال درباره دیدار مقابل ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا گفت: مسابقات زیادی تا آن بازی داریم و زود است از حالا در مورد این دیدار صحبت کنیم. تا آن زمان آماده می‌شویم اما متاسفم شرایط به طوری شد که دو تیم ایرانی در مرحله پلی‌آف با یکدیگر برخورد کردند که باید یکی از آنها حذف شود فوتبال ایران پررونق‌تر از لیگ ازبکستان و کشورهای عربی است.

مظلومی تاکید کرد: حق ما این بود که مستقیم به آسیا برویم. سپاهان و ذوب‌آهن سابقه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را دارند و سایر تیم‌های ایرانی هم این توانایی را دارند. لیاقت ما داشتن نماینده‌های بیشتری در لیگ قهرمانان است اما متاسفانه در زمینه سخت‌افزاری سهل‌انگاری می‌کنیم. استقلال و پرسپولیس در یک ورزشگاه بازی می‌کنند که از نظر AFC این موضوع منفی است و سهمیه ما کم می‌شود.

وی افزود: تیم‌هایی که در آسیا حضور دارند سخت‌افزار خوبی دارند. AFC بارها به ما تذکر و اخطار داد اما توجهی نکردیم. من به عزیز محمدی گفتم برای تیم‌هایی که کم‌کاری می‌کنند جریمه بگذارند و حتی از آنها امتیاز کم کنند. ما تنها ۱۲ امتیاز تا کسب ۳ سهمیه کامل آوردیم. این بی‌عدالتی برای فوتبال ماست.

مظلومی درباره حضور جباری در دیدار امروز گفت: یک اتفاق دو بار تکرار نمی‌شود. من به عنوان معلم از بزرگانم یاد گرفتم که گذشت داشته باشم. معلم باید شاگردش را تربیت کند. مجتبی بزرگ است نه برای استقلال بلکه برای تیم ملی. او مانند کریمی می‌تواند به تیم ملی کمک کند. اگر ما او را از استقلال کنار می‌گذاشتید تیم ملی را هم از دست می‌داد من از حق خودم گذشتم و مجتبی هم با گل‌هایش در دیدار امروز پاسخ خوبی به اعتماد و گذشت من داد.

وی افزود: تا آخرین لحظات حضور مجتبی به علت مصدومیت در دیدار امروز مشخص نبود اما با تلاش خودش و پزشکان که باید از آنها تشکر کنم به این دیدار رسید و بازی خوبی انجام داد.

سرمربی استقلال درباره مصدومیت رحمتی در جریان مسابقه گفت: خوشبختانه مصدومیت رحمتی جدی نبود. دروازه‌بان دوم ما در جام ولایت آزمایش شده بود و نگرانی نداشتیم البته حضور خود رحمتی درون دروازه از نظر روحی و روانی تاثیر زیادی داشت. در نیم فصل در برخی از خطوط مانند دروازه باید تقویت شویم.فتح‌الله‌زاده: من بودم استیلی را نگه می‌داشتم/ 10 میلیون جریمه جباری را بخشیدم

مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: اگر من بودم با استعفای استیلی موافقت نمی‌کردم و او را نگه می‌داشتم.

خبرگزاری فارس: فتح‌الله‌زاده: من بودم استیلی را نگه می‌داشتم/ 10 میلیون جریمه جباری را بخشیدمعلی فتح‌الله زاده پس از پیروزی 3 بر صفر استقلال مقابل پرسپولیس گفت: این یک فینال زودرس بود که من به هواداران استقلال بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. امیدوارم فوتبال ما همیشه شاداب باشد. از پرسپولیس هم تشکر می‌کنم که پا به پای ما دوید و عقب‌نشینی نکرد.

وی در خصوص اینکه چه پاداشی را برای بازیکنان استقلال در نظر گرفته گفت: در رختکن از بچه‌ها پرسیدم که آنها گفتند نفری سه میلیون. ما هم دیدیم در سرما زحمت کشیدند و قبول کردیم.

مدیر عامل استقلال درباره اینکه چه زمانی این پاداش پرداخت می‌شود،‌ گفت: حرف فتح‌الله‌زاده پول است. درست است پول نداریم اما اعتبار داریم. بازیکنان می‌دانند دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

فتح‌الله‌زاده درباره اینکه پیش از این از باشگاه استقلال بابت بخشش جباری انتقاد شده بود، عنوان کرد: یک سیستم کاملا حرفه‌ای را پیاده کردیم. 4 قاضی عالیرتبه را در کمیته انضباطی داریم. در نهایت به مظلومی گفتیم چون به تو تهاجم شده حق با شماست اما مظلومی گفت چون جباری عذرخواهی کرده و او مثل پسرش است او را می‌بخشد. باشگاه استقلال جباری را نبخشید ما او را یک جلسه محروم کردیم و 30 میلیون تومان هم باید جریمه بدهد. اگر امروز تیم می‌باخت و جباری نبود خوب بود؟ من می‌پذیرم که اگر این حکم اشتباه بود اما امروز در بازی حضور داشت و گل زد.

وی تصریح کرد: با همه احترامی که برای مازیار زارع قائلم  و می‌گویم او یکی از ستون‌های تیم ملی است، اما یادتان است در همان بازی معروف در شمال چه دعوایی پیش آمد اما چند جلسه محروم شد؟ هیچی ولی ما جباری را یک جلسه محروم کردیم.

فتح‌الله‌زاده در خصوص بردهای استقلال مقابل پرسپولیس گفت: قرعه به نام ماست که پیروز شویم اما چیزی از ارزش‌های پرسپولیس کم نمی‌کند به خصوص مدیریت این باشگاه. هواداران این باشگاه بدانند که رویانیان تازه آمده. او مدیر قابلی است و باید به او فرصت دهند که اگر یادتان باشد زمانی که علی دایی سرمربی تیم بود من می‌گفتم باید از او حمایت کنیم و امروز هم باید از رویانیان حمایت شود.

مدیر عامل استقلال ادامه داد: استیلی در پرسپولیس قربانی شده و او یکی از بهترین مربیان ایران است و خدا وکیلی از اریکسون بهتر است.


وی در پاسخ به خبرنگار فارس در خصوص اینکه استیلی از سرمربیگری پر سپولیس برکنار شد، گفت: از خبر برکناری او متاسف شدم او مربی خوبی است. من اگر بودم او را حفظ می‌کردم چون روند پیشرفت را در این تیم می‌بینم اما ما تحمل نداریم.

فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه پس از پایان بازی در حال آرام کردن هواداران پرسپولیس بود،‌گفت: من آنها را آرام می‌کردم چون برای استیلی احترام قائل هستم. من هم پیشانی او را می‌بوسم. او گل تاریخی به آمریکا زده است. درست است که رقیب هستیم اما دشمن هم نیستیم. هواداران نتیجه می‌خواهند اما اگر از استیلی حمایت می‌شد نتیجه می‌گرفت.

وی در پایان گفت: 10 میلیون از جریمه 30 میلیونی جباری را بخشیدم.
استقلال دربی ۷۳ را فتح کرد/ پرویز سوبله چوبله / مردیم از بس پرسپولیس رو بردیم!!

دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی در حضور ۸۰ هزار تماشاگر آغاز شد و در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و بازی به وقت اضافه کشیده شد که در نهایت استقلال با 3 گل به پیروزی رسید.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1390/09/18/13900918170935_PhotoA.jpg


پرسپولیس در ابتدای دیدار یک موقعیت داشت اما در ادامه استقلالی ها توانستند در موقعیت هایی را روی دروازه حریف ایجاد کنند. در دقیقه ۱۲ مجیدی به توپ نرسید تا حقیقی این توپ را از آن خود کند.

استقلال در دقیقه ۲۸ هم توسط مجیدی یک فرصت خوب را از دست داد. در دقیقه ۳۳ مسابقه درحالی که کاپیتان استقلال در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ بود تعادلش را از دست داد ولی داور دستور به ادامه بازی داد.

در دقیقه ۳۶ برهانی توپ را به تیر دروازه پرسپولیس زد. در ادامه بازی هم به جز یک موقعیت نه چندان خطرناکی که پرسپولیسی ها از دست دادند این شاگردان مظلومی بودند برای گلزنی تلاش بیشتری داشتند. نیمه اول این مسابقه بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم با شروع خوب استقلالی ها آغاز شد اما رفته رفته پرسپولیسی ها به تحرک در آمدند و در دقیقه ۶۱ توسط علی کریمی یک موقعیت را از دست دادند.

بازی دقایقی با افت روبرو بود تا اینکه در دقیقه ۶۹ اسماعیل شریفات که تازه به میدان آمده بود فرصت تک به تک را از دست داد.

ادامه بازی دو تیم با احتیاط بیشتری توپ را به جریان انداختند و مسابقه از جذابیت افتاد.

دقیقه ۸۰ بازی پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد اما توپ علی کریمی را رحمتی با مشت دفع کرد.

تلاش ۹۰ دقیقه دو تیم برای پیروزی بی نتیجه ماند تا بازی به وقت اضافه کشیده شود.

در وقت اضافه اول استقلال توانست در دقایق ۹۵ و ۹۸ توسط مجتبی جباری به گل برسد که گل دوم از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

در وقت اضافه دوم نیز این استقلال بود که توانست در دقیقه ۱۰۷ توسط اسماعیل شریفات به گل سوم برسد.

استقلال با این پیروزی به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کرد. این تیم در این مرحله باید با برنده بازی فولاد و شهرداری یاسوج دیدار کند.

پرویز مظلومی با پیروزی در چهارمین دربی توانست رکورد امیر قلعه نویی که سه پیروزی در دربی داشت را پشت سر بگذارد.

قضاوت این مسابقه بر عهده هدایت ممبینی بود. وی به امیر حسین فشنگچی، رضا نورمحمدی، حسین بادامکی، مازیار زارع و محمد نوری از پرسپولیس و مهدی امیرآبادی، کیانوش رحمتی و حنیف عمران زاده از استقلال کارت زرد نشان داد.

بازیکنان پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، مجتبی شیری، ممدوتال(۱۱۶- روح الله سیف اللهی)، علیرضا نورمحمدی، امیر حسین فشنگچی، محمد نوری( ۱۰۷- محمد منصوری)، علی کریمی، حسین بادامکی، مازیار زارع، مهرداد اولادی و غلامرضا رضایی
سرمربی: حمید استیلی

بازیکنان استقلال:
مهدی رحمتی، پژمان منتظری، حنیف عمران زاده، میثم حسینی، مهدی امیرآبادی، کیانوش رحمتی، آندرانیک تیموریان، مجتبی جباری(۱۰۸- فریدون زندی)، میلاد میداودی(۶۴- اسماعیل شریفات)، آرش برهانی(۱۰۱- محسن یوسفی) و فرهاد مجیدی

سرمربی: پرویز مظلومی

حاشیه بعد بازی / اشک های آتیلا به یاد ناصرخان:

پرویز مظلومی به همراه بازیکنان استقلال پس از پیروزی سه بر صفر برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی دور افتخار زدند و به ابراز احساسات هوادارانشان پاسخ دادند. علی فتح‌الله‌زاده نیز همین کار را انجام داد.

* هواداران استقلال شعار "عزاست عزاست " را برای پرسپولیسی‌ها سر دادند.

* بازیکنان پرسپولیس در پایان مسابقه روی زمین افتادند و حتی برای دست دادن به بازیکنان استقلال به میانه میدان نیامدند.

* حمید استیلی دقایقی پس از پایان مسابقه همچنان مات و مبهوت و غمگین روی نیمکت پرسپولیس نشسته بود و سومدیک دستیارش با او صحبت می‌کرد.

در پایان این دیدار هواداران استقلال در سكوهای این ورزشگاه به جشن و پایكوبی پرداختند.

در حالی كه تیم ها زمین را ترك می كردند آتیلا حجازی به شدت اشك می ریخت.

وی اعلام كرد كه یاد و خاطره پدرم باعث شد تا چنین گریه كنم، چرا كه جای وی در این پیروزی بزرگ خالی بود.

از سوی دیگر هواداران پرسپولیس در سكوهای ورزشگاه و همچنین بیرون از استادیوم به شدت علیه بازیكنان این تیم و حمید استیلی شعار می دادند.

*بازیکنان پرسپولیس بعد از شکست سه بر صفر برابر استقلال در یک چهارم نهایی جام حذفی و حذف از این مسابقات حاضر نمی شدند از رختکن بیرون بیایند. این در حالی است که بازیکنان استقلال ورزشگاه را ترک کردند و تمامی تماشاگران نیز از ورزشگاه بیرون رفتند.

* حمید استیلی در رختکن از بازیکنان پرسپولیس خداحافظی کرد.

* بعد بازی یک هوادار پرسپولیس دچار عارضه قلبی شد!!

* منتظری و حسینی از استقلال و ممدوتال و منصوری از پرسپولیس تست دوپینگ دادند.


تا باشد که ادعای لنگی ها بخوابد...

نظرها رو پست دانلود گلها بذارید اونجارو فعال کردم

 

آرش:

من فردا میرم استادیوم....

بعد از بازی عمران میاد آپ میکنه یه 2ساعت بعدشم من می رسم

نمیدونم چرا اصلا استرس ندارم ! 50درصده خودمون هم باشیم 2-0 میزنیمشون...

این عکس مثکه مال قبل از سوبله شدنشونه نمیدونم چرا اینقد دیر دیدم اینو...

ترس از استقلال


مظلومی:بازهم می بریم / مصدومیت حنیف جدی نیست

پرویز مظلومی روز پنجشنبه پیش از دیدار مقابل پرسپولیس در چارچوب رقابت های جام حذفی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران،گفت:در ابتدا باید از خبرنگاران تشكر كنم كه به خوبی از این كنفرانس استقبال كرده اند، زیرا در بازی گذشته تنها 3نفرحضور داشتند.این حضور نشان از حساسیت بازی است و همین موضوع كار ما را سخت تر می كند.

وی ادامه داد:بازی حساسیت خاص خودش را دارد و نباید به جایگاه تیم حریف درجدول رده بندی مسابقات لیگ برتر توجه كنیم زیرا این موضوع هیچ گاه در شهرآورد اهمیتی نداشته است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: شرایط تیم ما از نظر روحی بسیار بهتر است اما متاسفانه خسرو حیدری و جاسم كرار را در اختیار نخواهیم داشت كه اطمینان دارم بازیكنان جایگزین جای آنها را بخوبی پر خواهند كرد.

وی تصریح كرد:درخصوص شایعاتی كه در مورد بازنده شدن ما مطرح شده حرفی ندارم و فكر می كنم نتیجه بازی در زمین رقم خواهد خورد و ما برنده این بازی خواهیم بود.

وی اظهار داشت:در تیم ما با وجود وضعیت مالی بدی كه نسبت به پرسپولیس داریم رفاقت بازیكنان بسیار به چشم می آید و تمام این مسایل باعث كسب نتایج خوب ما شده است.

مظلومی خاطرنشان كرد: با كمك هواداران خوبی كه داریم بازهم این بازی را خواهیم برد و هواداران خود را شاد می كنیم.

وی ادامه داد: كرار را به هیچ تیم ایرانی نخواهیم داد و اگر پیشنهادی خوبی از خارج ایران داشته باشد آن را بررسی و كرار را در اختیار آن باشگاه قرار می دهیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت:بازی كردن یا نكردن كرار به تشخیص ما است،اطمینان داشته باشید كه اگر دركنار تیم باشد از او به خاطر توانایی های بالایش استفاده خواهیم كرد.

مظلومی با اشاره به انتخاب ممبینی به عنوان داور هفتادوسومین شهر آورد پایتخت اظهار داشت: باید به این داور كمك كنیم تا به خوبی سوت بزند.او یكی از داوران خوب كشور ما است و دعا می كنیم كه به خوبی این بازی را قضاوت كند و در كار خود موفق باشد.

وی ادامه داد: از هواداران می خواهم در این بازی به احترام ماه محرم احترام ها را حفظ كنند و مانند همیشه به تشویق تیم خود بپردازند.

وی در خصوص مصدومیت عمران زاده گفت: آسیب دیدگی حنیف جدی نیست و او مشكل خاصی برای بازی با پرسپولیس ندارد و شاید با بزرگ كردن مصدومیت خود خواسته است كمی مرا سكته دهد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران درخصوص صحبت های استیلی مبنی بر پیروزی های شانسی ما،افزود:‌حرفی ندارم اما اگر تیمی شانس آورده باشد آن پرسپولیس است كه در دیدار آخر ما درلیگ برتر بیش از 2 گل نخورد.

وی ادامه داد: تیم ما همیشه بازی های خوبی از خود به نمایش گذاشته است و این حرف ها صحیح نیست و نباید گفته شود.

مظلومی در خصوص دلیل استفاده از جباری در دیدار شهرآورد خاطرنشان كرد:صحبت های مجتبی جباری بیشتر به من بود و من باید عكس العمل نشان می دادم كه فكر كردم در این شرایط باید این بازیكن را هدایت كنم تا از بین ببرم.

وی ادامه داد: در گذشته این موضوع را نشان داده ام كه می توانم یك بازیكن را كنار بگذارم اما صلاح نبود كه چنین برخوردی كنم زیرا ندامت جباری نشان از پشیمانی او بود.

وی افزود: می توانستیم با محروم كردن او این بازیكن را ازتیم ملی هم دور كنیم اما این روش اصلا صحیح نیست و امیدوارم از این برخورد من یاد بگیرند و كار های نادرست خود را تكرار نكنند.

وی تصریح كرد:اصلا معلوم نیست كه فردا از این بازیكن استفاده كنیم و باید منتظر تصمیم گیری های ما باشید.

مظلومی در خصوص اینكه چرا در خصوص كرار اینچنین از خودگذشتگی نكرده است گفت:وضعیت این بازیكن فرق می كند، اما در خصوص این بازیكن نیز گذشت شده است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان كرد: كسی نمی تواند تصمیم بگیرد چه كسی بازی كند یا نكند اصلا قرار نیست به بازیكنان تا این حد بها بدهیم و مطمئن باشید من این كار را نخواهم كرد.

وی در خصوص پاداش بازیكنان گفت: قبل از بازی با شهرداری تبریز پاداش 5 بازیكن را گرفتیم كه به بازیكنان ثابت در این پنج بازی حدود 5 میلیون تومان داده شده است كه بسیار ناچیز بود.

وی ادامه داد: شنیده ام آن تیم پاداش های بسیار خوبی برای این بازی می دهد و نمی دانم از كجا می آورند كه امیدوارم ما هم بتوانیم این كار را كنیم.

حنیف:بدشانسم

حنیف عمران‌زاده پس از پایان تمرین امروز استقلال در خصوص آسیب‌دیدگی که با آن مواجه شد، گفت: متاسفم این اتفاق افتاد و دردی که داشتم بیشتر شد و این از بدشانسی من است. معلوم نیست به بازی فردا برسم یا نه، اما همراه دیگر بازیکنان راهی هتل خواهم شد.

وی در خصوص اینکه همه می‌گویند استقلال در این شرایط قوی‌تر از پرسپولیس است، گفت: این مسئله را قبول ندارم. شرایط این بازی با بازی‌های دیگر متفاوت است. نتیجه بازی قابل پیش‌بینی نیست و در روز بازی مشخص خواهد شد.

بازم دربی رو می بریم به یاد تو....جات خالیه


رای گیری

فیس بوکی ها برن اینجا باز رای بدن اینا شاخ شدن ! 900 تا بالاتر بودیم شده 700تا برید به برد استقلال رای بدید

http://www.facebook.com/questions/302485853107572/

اینم نظر سنجی جدیده 40تا جلوییم اینم برید...

http://www.facebook.com/questions/298461323526953/?qa_ref=qd

*بلیت فروشی 6صبح در استادیوم آزادی

 
آرش:گل بزنم 4 را نشان می دهم

شرایط تیم‌تان چه طور است؟

امروز بیش از یک ساعت و نیم تمرین کردیم و همه شرایط خوبی داریم. به اعتقاد من این سخت ترین دربی چند سال اخیر است.

چرا؟

شرایط تیمی پرسپولیس به گونه‌ای است که تمام توان خود را روی این مسابقه می‌گذارند. چون این بازی برایشان اهمیت دارد. آنها شرایط خوبی در این چند وقت اخیر نداشتند و با انگیزه مقابل ما ظاهر می‌شوند و همین مسئله کار ما سخت می‌کنند.

خیلی‌ها می‌گویند استقلال از پیش برنده است. به این خاطر که بازیکنان زیادی را در ترکیب تیم خود می‌بیند. این مسئله را قبول داری؟

همین صحبت‌ها اثر منفی روی تیم ما می‌گذارد ولی بازیکنان ما آنقدر بزرگ هستند که با این حرف‌ها انگیزه‌شان از دست نمی‌رود. این صحبت‌ها توقع ایجاد می‌کند و خود من هر جا می‌روم می‌گویند سه چهار تا و حتی شش گل به پرسپولیس بزنید اما نباید به این حرف‌ها توجه کنیم و باید فقط به فکر برد باشیم.

استیلی می‌گوید برای این بازی بازیکنان کمی در اختیار دارد اما تو می‌گویی بازی سخت است...

این صحبت‌ها مسائل روانی است و شاید استیلی می‌خواهد بار روانی تیمش را بالا ببرد و ما را از لحاظ روحی پایین بیاورد. هواداران بدانند این سخت‌ترین دربی 10 سال اخیر است و 95 درصد بازیکنان ما به این صحبتی که اشاره کردم معتقد هستند و می‌دانند بازی مشکلی در پیش داریم اما ما بازیکنان باتجربه‌ای داریم و برای بازی آماده هستیم. یادتان باشد تیمی که قوی‌تر است تضمینی برای برد آن وجود ندارد و ما در بدترین شرایطی که قرار داشتیم نگذاشتیم پرسپولیس ما را شکست دهد و حتی می‌توانستیم آنها را ببریم.

پرسپولیسی‌ها معتقدند استقلال شانس می‌آورد و حتی حریفان نمی‌توانند از روی نقطه پنالتی هم به رحمتی گل بزنند؟

تیم‌هایی شانس دارند که بیشتر زحمت می‌کشند. شانس هم جزیی از فوتبال است و درست نیست که این حرف‌ها مطرح شود و کار فنی یک تیم زیر سؤال برود. اگر منظور دوستان پنالتی شهرداری است، باید بگویم رحمتی سمت توپ رفت و بازیکنان تیم‌های حریف مقابل رحمتی استرس دارند.

رضایی و نصرتی هم در این بازی نیستند...

این دو نفر بازیکنان خوبی هستند ولی پرسپولیس در جام ولایت از مدافعان خوبی استفاده و در این چند مسابقه نتایج قابل قبولی هم کسب کرد. فکر می‌کنم در نبود رضایی و نصرتی مدافعان پرسپولیس انگیزه زیادی دارند.

خودت چه انگیزه‌ای داری؟ با توجه به سه گلی که در سه مسابقه قبل زدی فکر می‌کنی بتوانی گلزنی کنی؟

خوشبختانه شرایط روحی و روانی و بدنی خوبی دارم و در بازی گذشته‌ هم موفق شدم در تبریز گلزنی کنم. با توجه به اینکه حساسیت مسابقه بسیار بالاست. تمام سعی و تلاشم را می‌کنم که گل بزنم.

خوشحالی خاصی برای این مسابقه نداری؟

اگر گل بزنم دستم را مثل خوشحالی‌های قبلی به صورت عینک در می‌‌آورم و سپس عدد 4 را نشان می‌دهم.

فتح‌الله‌زاده اعلام کرده اگر استقلال برنده شود، پاداش را به عهده بازیکنان می‌گذارد زیرا آنها منصف هستند...

ایشان یک بار دیگر هم این کار را انجام داده بود ولی یادم هست که در آن بازی تمام تمرکزمان روی برد پرسپولیس بود و جمعه هم همین کار را انجام می‌دهیم. فکر می‌کنم اولین پاداش این است که اول بازی را ببریم بعد از حاجی پاداش بگیریم.

صحبت خاصی نداری؟
از هواداران استقلال می‌خواهم با حضور پرشور خود در بازی جمعه به پیروزی ما در این مسابقه کمک کنند

گفتگو با اولین گلزن دربی احمد منشی زاده

در آستانه بازی هفتاد و سوم دو تیم مطرح ایران گفتگویی با وی انجام داده‌ایم که می‌خوانید.


ناگفته نماند گلزن اول دربی نکاتی را برای نخستین بار اظهار داشته است. نکاتی که تا کنون از دهان وی شنیده نشده است.

از رقابت روز جمعه دربی بگویید. به نظر شما کدا یک از دو تیم برنده دیدار خواهند بود؟

هر طور حساب کنیم استقلال تیم برتر میدان است. چه روی کاغذ و چه در زمین و چه از لحاظ نفرات. اما فوتبال حساب و کتاب ندارد و ممکن است ده موقعیت آبی‌ها هدر شده و تک حمله سرخ‌ها به گل بنشیند. ولی در شرایط عادی آبی برنده دربی خواهد بود.

از اولین گل دربی بگویید.

خدا رحمت کند علی آقای دانایی فرد را. من 6 ماه مصدوم بودم و نمی‌توانستم بازی کنم. یک هفته مانده به آن دیدار علی آقا گفت باید بازی کنی. گفتم آماده نیستم و درد دارم. گفت من نمی‌دانم تو جزء 11 نفر اصلی وارد میدان می‌شوی. دو سه جلسه تمریم نیم بند داشتم و داخل زمین رفتم. هنوز دردها باقی بود. ولی بازی کردم و گل زدم.

از آن گل بیشتر بگویید.

من هافبک نفوذی بودم و داریوش مصطفوی نوک حمله بود. روی یکی از حملات ما داریوش خان پاس رو به عقب داد. فاصله حدود 25 متری بود. من معطل نکردم و شوت کردم. عسگرخانی گلر پرسپولیس قصد گرفتن توپ را داشت اما توپ جلوی دست‌هایش زمین خورد و داخل دروازه رفت.

چه حسی از این گل داشتید؟

بالاخره اولین گل دربی بود و نام من ماندگار می‌شد. هنوز هم وقتی علی جباری یا غلامحسین مظلومی را می‌بینم می‌گویند ما هرکدام 5 تا 6 گل به پرسپولیس زده‌ایم اما گل تو ماندگارتر شده است. من هم میگویم می‌خواستید گل اول را بزنید.

به خاطر زدن این گل پاداش گرفتید؟

تیم چیزی نگرفت. اما من که کارمند تربیت بدنی بودم روزی توسط مدیر باشگاه آبی احضار شدم. وقتی ایشان را دیدم پنج هزار تومان به من داد و گفت برای گلی که زدی.

آن موقع پول زیادی بود. با آن چه کردید؟

یک پیکان سفید یخچالی داشتم. رفتم چهار عدد رینگ اسپرت و لاستیک خریدم انداختم زیرش. ماشین چنان وجهه‌ای پیدا کرد که هرجا می‌رفت جمعیت زیادی برای تماشایش جمع می‌شد.

فلسفه نامگذاری ماشینتان به نام مارشال چه بود؟

ماشین من شده بود ماشین داوری مسابقات اتوموبیل رانی. هر وقت مسابقه اتومبیل رانی انجام می‌شد ماشین را می‌بردند و داور را داخل آن می‌نشاندند اسمش را هم گذاشته بودند مارشال.

اين روزها چه می‌کنید؟

کارگاه صنعتی دارم و چرخ‌های صنعتی تولید می‌کنم. اما از فوتبال دور نیستم. هفته ای یک بار با دوستان زمان نوجوانی و جوانی دور هم جمع می‌شویم و فوتبال بازی می‌کنیم و یکدیگر را می‌بینیم. فوتبال دوستان خوبی به من داد که هرکدامشان یک تکه جواهر هستند. از خانواده هم بگویم که نقش عمده ای در موفقیت‌های کاری و ورزشی من داشته‌اند و همواره یار و یاورم بودند. همیشه به وجود همسر و فرزندانم افتخار کرده و خواهم کرد.
حجازى: براى پرسپولیس برنامه هاى ویژه اى داریم

آتیلا حجازى، مربى آبى پوشان شرایط کنونى تیمش را خوب توصیف کرد و گفت: بچه ها با روحیه و انگیزه خوبى تمرین مى کنند. با بردى که در تبریز مقابل شهردارى بدست آوردیم، حالا روحیه تیم ما بالاست و بچه ها انگیزه مضاعفى دارند.

 وى ادامه داد: من مطمئن هستم که دیگر غرور به سراغ بازیکنان ما نمى آید، چون یکبار سایپا مهرکرج را دست کم گرفتیم و ضربه اش را هم خوردیم. بازیکنان ما حالا متوجه شده اند که جام حذفى، جاى دست کم گرفتن هیچ تیمى نیست. ما مدعى عنوان قهرمانى در 2 جام هستیم و مى خواهیم در آسیا بدرخشیم.

مربى استقلال درباره دیدار دربى پایتخت که روز جمعه برگزار مى شود، خاطرنشان کرد: دربى همواره حساس است اما این دربى چون در جام حذفى برگزار مى شود، حساسیت بیشترى دارد. امیدوارم این حساسیت مانع انجام بازى خوب از سوى هر 2 تیم نشود و تماشاگران لذت ببرند.

او تصریح کرد: مى خواهیم فاتح دربى 73 باشیم. چون هدفمان قهرمانى درجام حذفى است، چاره اى جز شکست دادن پرسپولیس نداریم. پرسپولیس تیم قدرتمندى است و شرایط خوبى دارد. آنها قطعا با توپ پر مى آیند اما امیدوارم شرایط به گونه اى پیش برود که بتوانیم پیروز شویم.


خسرو حیدرى: اگر کادر فنى صلاح بداند در دربى بازى مى کنم

خسرو حیدرى، هافبک استقلال که در بازى تیمش مقابل صباى قم مصدوم شد، هنوز به آمادگى کامل نرسیده و معتقد است که احتمال آنکه با بازى کردنش در دربى مصدومیتش تشدید شود، وجود دارد اما اگر کادرفنى صلاح بداند در دربى بازى خواهد کرد. گفت وگوى وى را  در ذیل مى خوانید:

• وضعیت مصدومیتت چطور است؟
- تمرینات اختصاصى انجام مى دهم و فیزیوتراپى مى کنم، هنوز تکلیف بازى کردن در دربى مشخص نیست.

 
• اگر در دربى بازى کنى مصدومیتت تشدید نمى شود؟
- احتمال دارد که بازى کردن دقیقاً مثل بازى با صباى قم که باعث شد مصدوم شوم، مصدومیتم را تشدید کند.

• خودت دوست دارى در دربى 73 بازى کنى؟
- این دیدار براى کادر فنى و هواداران بسیار حساس است و اگر کادر فنى صلاح بداند که بازى کردن من به سود تیم است در دربى بازى خواهم کرد.

• نظرت در خصوص نتیجه دربى چیست؟
- همانطور که گفتم این دربى از حساسیت بالایى برخوردار است و تیم ما هم قطعاً به دنبال پیروزى است. وضعیت پرسپولیس هم از بازى قبلى در لیگ خیلى بهتر شده اما هدف ما قهرمانى در جام حذفى است.

 • برخى معتقدند در این چند بازى اخیر غیبت تو در سمت راست استقلال کاملاً محسوس بوده، نظر خودت چیست؟
- استقلال در بازى هاى اخیر نتایج خوبى گرفته و فقط در جام حذفى کمى به مشکل برخوردیم که خدا را شکر آن بازى هم با پیروزى ما به پایان رسید. به عقیده من بازیکنان دیگر توانسته اند جاى من را پر کنند و مشکلى در سمت راست وجود نداشته است.

• در لیگ قهرمانان هم به ذوب آهن برخورد کردید، این دیدار را چطور مى بینى؟
- فکر نمى کردیم چنین قرعه اى براى تیم هاى ایرانى دربیاید اما براى استقلال که هدفش قهرمانى در لیگ قهرمانان آسیا است، نباید ذوب آهن با تیم هاى دیگر فرقى داشته باشد. براى پیروزى به میدان مى رویم. البته براى ذوب آهن هم احترام قائلیم


فتح الله زاده:جدایی کرار قطعی نیست

"علی فتح الله زاده"درباره رویارویی استقلال و ذوب آهن در پلی آف مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب اظهارداشت: من فکر می کنم بدتر در بدترین حالتی که ممکن بود برای ما رخ بدهد همین بود. بدین ترتیب یکی از نمایندگان ایران پیش از ورود به مرحله گروهی حذف خواهد شد و علاوه بر این ما برای رسیدن به این مرحله 2 بازی سخت داریم که کار را برای صعود دشوار می کند.

وی ادامه داد: متاسفانه هنگامی‌که اظهار نظر می کنیم که 4 سهمیه برای فوتبال ما زیاد بوده و وقتی در رای گیری می گوییم 2 سهمیه خوب بوده اوج تاسف است. یعنی ما از ازبکستان هم عقب تر بودیم که فقط 2 سهیمه قطعی حق ما باشد؟ یک تفاوت در کار ما و آنها متاسفانه وجود داشت و آن این بود که در ازبکستان مردم و رسانه ها همه پشت هم بودند و تلاش کردند تا سهمیه بیشتر را بگیرند اما در ایران ما گفتیم چرا 4 سهمیه باید داشته باشیم و باید سهمیه را کم کنیم. به نظرم فوتبال ما این شایستگی را داشت که در بدترین حالت 3 سهمیه را می گرفت و تیم چهارم هم در پلی آف مبارزه می کرد. آنچه در این مقطع بشدت به ما ضربه زد همین ناهماهنگی درون کشور بود و در واقع ما از خودمان لطمه خوردیم.

فتح الله زاده درباره این شائبه که برخی مدعی اند کنفدراسیون فوتبال آسیا در قرعه کشی شرایطی را فراهم کرد که استقلال و ذوب آهن به هم بخورند تا سهمیه ایران در مرحله گروهی کم شود، گفت: تنها چیزی که می‌توانم بدون پیش و پس کردن بگویم این است که کنفدراسیون فوتبال آسیا به فوتبال ایران کم لطفی کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره بازی روز جمعه خاطرنشان کرد: ما به رقیب احترام می گذاریم و معتقدم اگر بچه ها دچار غرور کاذب نشوند، بردن پرسپولیس کار سختی نخواهد بود البته اگر آنها دچار غرور کاذب شوند، تیم دچار آفت می شود.

به هر حال ما می دانیم پرسپولیس در این بازی به شکل انتحاری بازی می کند و این مساله هم می تواند به نفع استقلال باشد و هم به ضرر ما. قطعا ظرف این یکی، دو روز با بازیکنان جلسه ای خواهیم داشت و به آنها این مسائل را گوشزد می کنیم. آنها باید بدانند 3 دربی گذشته به تاریخ پیوسته است و باید به فکر بازی جمعه باشند.هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و بی تردید کادر فنی برنامه‌های لازم را اتخاذ خواهد کرد.

فتح الله زاده با اشاره به این نکته که همچون آغاز فصل به قهرمانی استقلال در لیگ برتر و جام حذفی می‌اندیشد ادامه داد:خوشبختانه تا این مرحله در هر دو جام خوب پیش آمده ایم و با همین دید هم جلو می‌رویم چون می خواهیم هواداران استقلال را نسبت به سالهای گذشته بیشتر خوشحال کنیم.

وی درباره وضعیت مالی استقلال گفت: پاداش 5 بازی را پیش از بازی مقابل شهرداری به بازیکنان دادیم و به زودی بخش دیگری از پاداشها و قراردادهای بازیکنان را به آنها می دهیم. بازیکنان استقلال می دانند ما به حرفی که می زنیم کاملا پایبند هستیم و به تعهداتمان عمل می کنیم. سعی هم می کنیم که مشکلات مالی را گام به گام حل کنیم و از وزیر محترم اقتصاد و دارایی که رییس مجمع استقلال هستند خواسته ایم تا جلسه ای داشته باشیم و با ایشان مشکلات را در میان بگذاریم.

مدیر عامل باشگاه استقلال با رد اظهارات اخیر جاسم کرار که مدعی شده با بازگرداندن مبلغ دریافتی اش از باشگاه استقلال رضایتنامه خود را از این تیم گرفته است، اظهارداشت: هنوز چیزی درباره کرار قطعی نیست و سعی می کنیم با بررسی هر چه بیشتر موضوع با کادر فنی تیم به جمع بندی نهایی درباره این بازیکن برسیم

* خسرو به احتمال زیاد نمیرسه ولی بازیکن زیاد داریم....باز ولی!کاش میشد بازی کنه

 

استقلال حتما در گروه 1 قرار می گیرد

بر اساس بند B ماده 23 اساسنامه برگزاري مسابقات ليگ قهرمانان آسيا باشگاه‌هاي يك كشور يا يك عضو كنفدراسيون فوتبال آسيا به هيچ عنوان در مرحله گروهي اين رقابت‌ها در يك گروه قرار نمي گيرند.

به اين ترتيب برنده ديدار تيم‌هاي استقلال و ذوب آهن به مصاف الاتفاق عربستان مي‌رود و سپس برنده اين ديدار نيز كه روز 29 بهمن برگزار مي‌شود، به گروه A ليگ قهرمانان راه پيدا مي‌كند و در آن سو برنده ديدار تيم‌هاي الشباب امارات و نفتچي ازبكستان هم به گروه D كه پرسپوليس در آن قرار دارد خواهد رفت.

اين در حالي است كه سايت باشگاه استقلال از احتمال برگزاري داربي تهران در گروه D ليگ قهرمانان آسيا در صورت صعود استقلال از مرحله پلي آف خبر داده بود كه بر اساس قانون AFC اين امكان وجود ندارد.

اين قانون در سال 2011 تصويب شده و در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا در سال 2012 هم اجرا خواهد شد.

گروه بندی تیمای ایران در مرحله نهایی

گروه D : پرسپولیس - الغراقه قطر - الهلال عربستان و تیم برنده بازی پلی‌‌آف شماره یک در غرب آسیا (یکی از دو تیم نفتچی ازبکستان و الشباب امارات) 

گروه C : سپاهان - لخویای قطر - النصر امارات و الاهلی عربستان

استقلال در صورت صعود در گروه A با نسف ازبکستان - الجزیره امارات و الریان قطر همگروه خواهد شد !

(جوووووووونم گروه ! پلی آفمونو جبران کردن و توی گروه آسون انداختنمون! پرسپولیس دهنش سرویسه خدا رحم کنه بهشون...)


ذوب اهن و استقلال در پلی آف به هم خوردند !!!

قرعه کشی مرحله پلی آف رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا 2012 انجام شد و طی آن تیمهای استقلال و ذوب آهن در مرحله نخست به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال برابر قرعه کشی این مرحله که دقایقی پیش در کوالالامپور برگزار شد، استقلال و ذوب آهن دراولین بازی مرحله پلی آف در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان می رود.

این بازی روز 22 بهمن در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد

پلی آف در دو مرحله بصورت تک بازی برگزار می شود( مرحله اول روز 22 بهمن 1390 و مرحله دوم روز 29 بهمن) تیم بازنده در مرحله اول از دور مسابقات حذف می شود و حتی به AFC کاپ هم راه نخواهد یافت.

خبر جدید:برنده ی  این بازی 29 بهمن میزبان الاتفاق عربستان خواهد بود !!! ( خوبه حالا میزبانیم...)

یعنی آآآآآآآآآاخره قرعه بود...بین 5تا تیم اومدیم مرحله اول که فقط 1 تک بازیه و 3تا تیمه دیگه منتظرن برنده بازی ما مشخص شه...2تا نماینده ایران با هم ! مزخرف تر از این نمی شد... 22 بهمن روز راه پیمایی !!!اینجوری حتی بازندمون که ذوب آهن باشه ! نمیتونه بره afc cup ! باید بره خونشون !

 

محرم و ناصرخان حجازی

ادعا دارم که هستم قــهرمــان آســیا به خــــــدا جمعه سوراخن لنگیـــا !

این شعار بهونه ای شد برای اینکه دوباره افتخارامونو به رخ بکشم

تاج آسیا که باعث شده ایـــران توی این جدول هایی که توی این لینک هست کم نیاره

این لینک تاریخچه تمام بازیهای لیگ قهرمانان آسیا از وقتی تاسیس شده .این لیگ تنها لیگ درجه 1 آسیا بوده و فقط هم افتخارات این جام برای تیمها حساب میشه

http://en.wikipedia.org/wiki/AFC_Champions_League

توی این لینک که پر از جدوله شما بیایید پایین صفحه 4تا جدول بیایید بالا میرسید به جدول هایی با عنوان

AFC Champions League records and statistics

جدول اول

By Nation

بر اساس کشورهایی هست که تیماشون افتخار کشب کردن که کره جنوبی اوله و ایران با 3 قهرمانی و 4 نایب قهرمانی (2تا قهرمانی و 2تا نایبش ماله استقلال هست) در رده ی چهارم قرار گرفته...

جدول بعدی

By Club

افتخارات باشگاه ها بر حسب قهرمانی ها و نایب قهرمانیاشون هست که اســــــتقلال ایران با 2 قهرمانی و 2نایب قهرمانی بعد از پوهانگ کره با الهلال رده ی دوم قرار داره...

عکس روزنامه ای بعد از قهرمانیای آسیامون نیست گفتم اینو بذارم

با اینکه این حرفها تکراریه ولی گفتم بگیم یه ذره حال کنیم دور هم و فیض ببریم از افتخارات تاجمون.مهم هم نیست تیم قوی بردیم یا تیم ضعیف رو بالاخره جام تو دست ما بوده کاری که هر تیمی نتونسته بکنه.آسون بود که همه تیمای آسیا 1 بار قهرمان میشدن! با اون سالی که با ناصرخان نایب قهرمان شدیم خیلی حال میکنم.العین و الهلال دالیان چین که از قدرتهای اون روزا بودن رو زدیم حیف بدشانسی آوردیم تو فینال...
به امید قهرمانی استقلال در آسیا با یادگار اسطوره...
تــــــــاج رو سرم 2تا ســـتاره رو قلـــبم

این خیــــلی جالبه حتما بخونید
خداوندا دلمُ از غم گرفته
وجودمُ را همه ماتم گرفته
تو گويي تيم موُ درفصل جاري
بجاي بازيكن شلغم گرفته

شده تيمم مثال سيبل و آبكش
خداوندا تو دستي بردلم كش
مثل پيستون رود بالا و پايين
دو چشمونمُ بود درحال بارش

بجدول بنگرمُ موقعر نشينمُ
به رتبه بنگرمُ شانزده ببينمُ
خداوندا بفرياد دلمُ رَس
شود بردي به يك دربي ببينم

نمي پرسه كسي از حال زارمُ
نمي گويد چرا من تارومارمُ
الهي خير نبيني حاج حبيبي
كه بردي دايي وكردي خمارمُ

چون لنگ درشام ليگ دراهتزازمُ
بباخت خو كرده ام آخر چه سازمُ
بياريد سرمربيِ يِ فرنگي
دنيزلي يا اريكسون تا نبازمُ

كُنُم از جيب مردم بذل وبخشش
به كاپيتان دهم پژويي پيشكش
كه بيت المال بود ملك بابايم
به آن دنيا ندارمُ ترس آتش

نميدونه كسي از سوز و دردمُ
بدرگاهت خدا گو مو چه كردمُ
ز بس كه باخته ام رنگمُ پريده
كه قرمز روي بودم، حال زردمُ

الا پرويز آبي زارگردي
كه اين سان سكه پولم ِبِكِردي
گرفتي تو لقب سوبله و چوبله
مرا در خيل سرخان خواركردي

مخلص همه تاجي هاي جهان
-محسن سليماني

 

احتمال زیاد داور دربی بازهم ترکی است !

کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران دیدارهای هفته شانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را اعلام کرد که در بین آنها نامی از محسن ترکی دیده نمی شود.
به گزارش خبرنگار مهر، محسن قهرمانی، سعید مظفری‌زاده، هدایت ممبینی، یدالله جهانبازی و محسن ترکی از گزینه‌های اصلی قضاوت در دربی 73 بودند. از میان این پنج داور بین المللی فوتبال ایران چهار نفر برای قضاوت در هفته شانزدهم لیگ برتر انتخاب شده‌اند و تنها نام محسن ترکی در بین داوران دیدارهای این هفته دیده نمی شود.

با این شرایط می توان شانس محسن ترکی را برای قضاوت در دیدار پرسپولیس - استقلال که روز جمعه هفته جاری در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی برگزار می شود را بیش از دیگر داوران دانست.

محسن ترکی دیدار رفت تیم‌های استقلال و پرسپولیس در یازدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را نیز قضاوت کرده بود، دیداری که با برتری 2 بر صفر تیم استقلال به پایان رسید

یعنی ایران دیگه داور نداره ؟!؟!؟


شکایت فرهاد از 4روزنامه ورزشی

وكيل فرهاد مجيدي از چهار روزنامه ورزشي شكايت كرد.

دكتر حبيبي درباره دليل شكايت از اين چهار روزنامه ورزشي اظهار كرد: ديروز چهار روزنامه ورزشي نقل قولي را به نقل از مجيدي در جمع بازيكنان استقلال درباره مسائل مالي منتشر كردند كه اين مطالب كذب محض بوده و به همين خاطر با حضور در دادگاه امروز از اين رسانه‌ها شكايت كردم

دهن اینارو باید سرویس کنی داش فرهاد . . .

روزنامه ها هم یکی از یکی لنگی تر بـــاید از این به بعد هر پرتی گفتن شکایت کنیم تا در دهنشونو ببندن


89درصد هواداران از رویارویی با پرسپولیس راضی هستند !

در نظر سنجی که در سایت رسمی باشگاه استقلال انجام شده 89 درصد از هواداران این تیم از رویارویی با پرسپولیس در جام حذفی ابراز خوشحالی کرده اند.مسئولان سایت رسمی باشگاه استقلال از هواداران خود پرسیده اند که به عنوان یک هوادار ترجیح می دادید استقلال در مرحله یک چهارم جام حذفی با کدام تیم روبرو می شد؟
در پاسخ به این نظر سنجی دو گزینه هم مطرح شده است که یکی از آنها پرسپولیس و دیگری ذوب آهن است که 89 درصد از آبی پوشان گزینه یک یعنی پرسپولیس را انتخاب کرده اند.

شکست های پرسپولیس در سه داربی گذشته یکی از دلایلی است که استقلالی ها ترجیح داده اند به جای ذوب آهن در مرحله یک چهارم جام حذفی با رقیب سنتی خود روبرو شوند

اون 11 درصد هم حـــتما لنگیا بودن رای دادن !4ستونشون داره میلرزه....


* محمد نصرتی ممکنه به تمرینهای پرسپولیس برگرده (منشور اخلاقی مثکه نامه داده گفته نمیتونید بازی بدید بهشون چون ما محرومشون کردیم...مهم نیتشون بود که داشتن میاوردنش تو تمرینا !هه!ولی کاش بازی می کرد...)

* میثاق معمار زاده بعد از مصاحبه های تند علیه سرمربی در تمرینات آماده سازی قبل از دربی حاضر شد

چی شده لال شدن این رسانه ها و روزنامه ها و لنگیا ؟! یه جباری برگشت 200تا مقاله علیه مدیریت باشگاه و سرمربی نوشتن . . .

این سایتها آخرشن بخدا ! 2تا تیرک زدیم به شهرداری ولی توی گزارش بازی ننوشتن ! بعد تیرکی که شهرداری زد رو نوشتن و اینو هم نگفتن که 5 ثانیه قبلش آفساید گرفته شده و اون دیگه تیرک حساب نمیشه که ! لازم نیست اینقد تابلو خودتونو نشون بدید همه میدونن همتون لنگی اید...

* هادی نورورزی :با مصدومیت من خیال استقلالی ها برای دربی راحت شد ( بدون شرح ....! )

آهای فرهاد مجیدی

 

کلیپ گلهای استقلال به شهرداری تبریز برای دانلود

گل اول توسط آرش برهانی

سرور اول

سرور دوم

دانلود گل دوم توسط داش فرهاد مجیدی

سرور اول

سرور دوم

جایگاه در صدر جدول روز به روز مستحکم تر...

دیدار تیم‌های شهرداری تبریز و استقلال از ساعت 15:15 در حضور بیش از 6 هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز آغاز شد و  با برتری 2 بر یک آبی پوشان پایان یافت.

استقلال ابتدا در دقیقه 3 توسط برهانی به گل رسید که داور این گل را مردود اعلام کرد. در ادامه استقلال که بازی را در دست داشت توسط برهانی در دقیقه 18 به گل رسید تا از حریف تبریزی خود پیش بیفتد. در ادامه فرهاد مجیدی در دقیقه 39 از روی نقطه پنالتی برای دومین بار دروازه شهرداری را باز کرد تا نیمه اول با پیروزی 2 بر صفر استقلال به پایان برسد.

 در نیمه دوم سعید دقیقی در دقیقه 70 ضربه پنالتی را به تیر دروازه کوبید تا شانس کم شدن فاصله برای تبریزی‌ها از دست برود.

در دقیقه 75 محسن یوسفی در موقعیتی تک به تک توپ را به تیر دروازه شهرداری زد تا گل سوم استقلال شکل نگیرد.

شهرداری در دقیقه 87 قفل دروازه رحمتی را باز کرد و مهرداد قنبری نتیجه را به حداقل رساند اما نتیجه 2 بر یک تا پایان باقی ماند و آبی های پایتخت 3 امتیاز را کسب کردند.

استقلال با این نتیجه از 15 بازی صاحب 33 امتیاز شد و صدرنشینی خود را تثبیت کرد و شهرداری تبریز 19 امتیازی باقی ماند.

قضاوت این دیدار بر عهده هدایت ممبینی بود. وی به رسول پیرزاده و کمال کامیابی‌نیا از شهرداری و کیانوش رحمتی از استقلال کارت زرد نشان داد.

اسامی بازیکنان شهرداری:
ابراهیم میرزاپور، نبی الله باقری‌ها، بهنام داداش وند، دارکوویچ، محمد ایران پوریان، رسول پیرزاده( 70 مهرداد قنبری)،کمال کامیابی نیا، وریا غفوری، جعفر بذری (46 شهرام گودرزی)، سعید دقیقی و میثم بائو
 سرمربی: میودراک یسیچ

اسامی بازیکنان استقلال:

سید مهدی رحمتی، پژمان منتظری، میثم حسینی، مهدی امیر آبادی، کیانوش رحمتی، حنیف عمران زاده، فریدون زندی( 73 محسن یوسفی)، آندرانیک تیموریان، اسماعیل شریفات(81 میلاد میداوودی)آرش برهانی (3+90 جواد شیرزاد) و فرهاد مجیدی
سرمربی: پرویز مظلومی

* میثم بائو با دسته گل به سمت نیمکت استقلال رفت و با مظلومی خوش و بش کرد. همچنین سعید دقیقی، کمال کامیابی نیا و وریا غفوری با نیمکت نشینان استقلال خوش و بش کردند.

*آندرانیک تیموریان در ابتدای بازی از سوی هواداران شهرداری و استقلال تشویق شد.

* میرمعصوم سهرابی مدیر عامل شهرداری تبریز، علی امیری و علوی مسئول امور فرهنگی باشگاه استقلال در جایگاه ویژه حضور دارند.

*میلودراک یسیچ قبل از بازی با مظلومی صحبت کرد و به وی خوشامد گفت.

* مردود اعلام شدن گل آرش برهانی که در دقیقه 3 به ثمر رسید باعث ناراحتی و اعتراض نیمکت‌نشینان استقلال شد.

* نیمکت نشینی میلاد میداودی در این دیدار از نکات قابل توجه بود

* کیانوش رحمتی با اخطاری که در نیمه اول بازی امروز با شهرداری تبریز گرفت سه کارته شد و دیدار آینده استقلال در لیگ برتر مقابل نفت آبادان را از دست داد.

آرش:فقط خوشحال شدم فرهاد بالاخره گل زد طلسمشو شکست...طبق معمول پاس گلم که داد...خودشو گرم کرد برا جمعه که دوباره به بـــعضـــیا گل بزنه ! گل اول که آرش زد هم اصلا به سر فرهاد نخورد به نظرم اگه کمک داور حرفه ای بود وایمیستاد به سر فرهاد بخوره بعد آفساید میگرفت...جا نمیوفته این قانون آفساید تو ایران...خوشم اومد روی این تبریزی های بیشعور کم شد که اول تا آخر فحش میدادن.زر هم میزدن نماینده بعدی تهرانم فلان میکنیم ولــــی بــــــــــــیـــا !

نصیرزاده کارشناس داوری جام جم : گل اول برهانی که آفساید گرفته شد تصمیم اشتباهی بود  و بازیکنی که روی فرهاد پنالتی کرد باید اخراج می شد

2تا گل زدیم 2تا هم زدیم تیر دروازه شون یاد یه تیتری افتادم...

میگن اختلاف با بعضیا شده 13 امتیاز ! راست میگن؟!

 

پاداش ها واریز شد

در حالی که استقلالی ها تا ساعتی دیگر به مصاف شهرداری تبریز می روند مسئولان این تیم پاداش پیروزی 5 بازی این تیم را حساب بازیکنان و اعضای کادر فنی واریز کردند.

با توجه به اینکه بازیکنان این تیم تا قبل از بازی با شهرداری پاداشی دریافت نکرده بودند امروز پاداش پیروزی در 5 مسابقه را دریافت کردند تا با روحیه مناسب پا به میدان تبریز بگذارند.

قرعه کشی پلی آف لیگ قهرمانان

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه کشی پلی آف لیگ قهرمان آسیا در سال 2012 راس ساعت 15روز سه شنبه پانزدهم آذر در محل کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می شود.

 این مراسم همزمان با قرعه کشی مرحله گروهی AFC CUP است. ضمن اینکه قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نیز راس ساعت 16برگزار می شود.

 با توجه به اینکه تیم های بازنده پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در مرحله گروهی AFC CUP شرکت می کنند، مراسم قرعه کشی دو مسابقه مرحله گروهی AFC CUP و پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به صورت همزمان برگزار می شود.

به تیم های پرسپولیس و سپاهان نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان هستند و استقلال و ذوب آهن باید در پلی آف شرکت کنند.

علیرضا اکبرپور : فوتبالم را مدیون ناصرخان هستم


- چندین سال بعنوان شاگرد در کنار ناصر حجازی بوده اید ، برایمان از وی بگویید. 

همه ناصر حجازی را بخوبی می شناسند. انسانی رک گو که سلامت کاری داشت . در واقع حجازی از معدود مربیانی بود که سالم کار میکرد. وی افراد را بر اساس توانایی و تلاش آنها در ترکیب اصلی تیم قرار میداد. بیاد ندارم که حجازی حق کسی را پایمال کرده باشد.حجازی اگر از کسی ناراحت بود به وی میگفت و تعارف با کسی نداشت . 

- علیرضا اکبرپور همچون علی دایی ، رحمان رضایی ، سعید رمضانی و بسیاری دیگر از فوتبالیستهای مطرح توسط ناصر حجازی به فوتبال ایران معرفی شد ، در اینباره صحبت کنید. 

در ماشین سازی تبریز شاگرد حجازی بودم که ایشان به استقلال آمدند و من را نیز با خود به این تیم آوردند. زمانی که بازیکنی از شهرستان به استقلال یا پرسپولیس می آید ، با شرایط سختی روبرو است . بازیکنان قدیمی کمتر به وی میدان می دهند.من نیز انتظار چنین شرایطی را داشتم اما حجازی قاطعانه از من حمایت کرد و من را در ترکیب تیم قرار داد و از بازیکنان قدیمی می خواست که به من توجه بیشتری داشته باشند. من موفقیتهایی که در فوتبال بدست آوردم را مدیون ناصر حجازی و حمایتهای وی هستم . 

- ناصر حجازی تمام شاگردانش را دوست داشت و برای آنها بهترین آرزوها را میکرد اما به علیرضا اکبرپور در کنار یک یا دو بازیکن دیگر علاقه ویژه ای داشت ، علیرضا اکبرپور دلیل این علاقه را درچه می داند. 

ناصر حجازی همانطور که گفتم سالم و صادق بود و من نیز بعنوان شاگرد ایشان سعی کردم تا سالم زندگی کنم.از حجازی یاد گرفتم تا به کسی دروغ نگویم و حق را نا حق نکنم و امیدوارم که در این الگوبرداری که از مربی خودداشته ام ، موفق بوده باشم. زمانی که شاگرد ایشان بودم ، اگر مصدومیتی داشتم به حجازی در نهایت صداقت میگفتم و زمانی که در ترکیب اصلی تیم قرار می گرفتم از هیچ کوششی برای موفقیت تیم دریغ نمی کردم. شاید بهمین دلایل حجازی نیز من را دوست می داشت .

- از بازی با سایپا در سال 78 که صحبت از تبانی و خیانت برای برکناری حجازی بود برایمان بگویید. 

من بازیکنی بی حاشیه بودم که از تمرین به منزل می رفتم و تا روز بعد که دوباره باید در تمرین حاضر میشدم ، بجز خرید کار دیگری نداشتم و بهمین دلیل از صحبتهایی مبنی بر خیانت یا جلسه شبانه روز قبل از بازی و...اطلاعی ندارم اما بیاد دارم در آن بازی تا 10 دقیقه پایانی با نتیجه 3 بر 1 از حریف پیش بودیم و 5 الی 6 گل دیگر را نزدیم اما در دقایق پایانی بازی ، جو تیم و بازی بیکباره عوض شد و نتیجه را 4 بر 3 به حریف واگذار کردیم که برای من نیز این اتفاق عجیب بود. 

- شاگرد اسطوره ملی ایران دلیل محبوبیت ناصر حجازی را چه می داند. 

صداقت و سلامت کاری ناصر حجازی از مهمترین دلالیل محبوبیت ایشان است .با اطمینان می گویم که در این سالها که حجازی برای فوتبال زحمت کشید بجز خدمت ، نیت دیگری نداشت. حجازی اجازه ورود دلالها را به تیم نمی داد . او حتی یکبار بوقچی تیم را از رختکن به سکوها هدایت کرد و به وی یادآوری نمود که کارش آنجا است.مثل مربیان دیگر نبود که رختکن تیم از لیدرو بوقچی ، دوست و رفیق و ... پر باشد و بازیکن حتی جا برای نفس کشیدن نداشته باشد.کار و وظیفه هر کس مشخص بود .حجازی اهل زدوبند و سفارش نبود . بیاد دارم که قرار بود در بازی با العین در ترکیب اصلی تیم باشم اما 6-7 ساعت مانده به بازی ، صدایم کرد و گفت که برای نیمه دوم من را می خواهد. دلیلش را پرسیدم و حجازی گفت زمان استراحت احساس کردم که در نیمه دوم به بازی بیایی به نفعمان است و اتفاقا در نیمه دوم با ورود به بازی ، زننده تنها گل بازی بودم و باعث برد استقلال شدم . در واقع حجازی بدون سفارش دیگران عمل میکرد و بازیکن می دانست که اگر در ترکیب تیم نیست بدلیل تفکرات حجازی است و مسایل دیگر دخالتی ندارد . این خصوصیات و رفتارهای دیگر وی باعث محبوبیت حجازی در میان مردم بوده است. 

- اگر از ناصر حجازی خاطره ای دارید ، بیان کنید. 

خاطرات که بسیارند.سال 76در یکی از بازیها ناهار را منزل یکی از هواداران بودیم.قرار بود هر کس خودش بعد از بازی راهی ورزشگاه شود اما من مسیر آنجا تا ورزشگاه را نمی دانستم. فرهاد مجیدی گفت که پشت سر من حرکت کن تا به ورزشگاه برسیم.در مسیر مجیدی به شکلی حرکت کرد که من او را گم کنم.من به زحمت و با سوال و پرسش ورزشگاه را پیدا کردم اما ظاهرا قبل از رسیدن من ، مجیدی موضوع را به حجازی گفته بود و اینکه من را سر کار گذاشته است تا خودم به ورزشگاه بیایم.20 دقیقه به بازی مانده بود که رسیدم.حجازی با جدیت گفت که تا الان کجا بودی . بیاد دارم چیزی نمانده بود که گریه کنم اما همه زدند زیر خنده و سپس حجازی با لبخند گفت که لباس بپوشم و خودم را گرم کنم. این خاطره را از آن جهت گفتم که حجازی در عین منظم بودن و جدیت در کار ، رابطه ای گرم با شاگردانش داشت و همه او را دوست داشتند. 

- ناصر حجازی را در یک جمله توصیف نمایید. 

حجازی همواره عدالت را رعایت میکرد. 

- و حرف پایانی. 

واقعا حیف شد که اسطوره از میان ما رفت . افسوس که قدر او را ندانستند .حجازی همیشه برای من عزیز خواهد ماند و فراموش نمی کنم که در فوتبال هر چه بدست آوردم بخواست پروردگار و حمایتهای حجازی است . وقتی نام حجازی را می شنوم ، اقتدار وی برایم تداعی می شود و صدایم می لرزد.در پایان از سایت ایشان نیز سپاسگذاری می کنم که یاد و افکار حجازی را به نسل جوان منتقل می کند


بازار داغ امضا و عکس

به محض ورود كاروان تيم استقلال به هتل پارس تبريز،هواداران اين تيم به سمت آنها رفتند و عكس يادگاري گرفتند.

حدود 100 هوادار استقلال كه از ساعت ها قبل به هتل محل اقامت اين تيم آمده بودند،با مشاهده مربيان و بازيكنان اين تيم فرصت را غنيمت شمرده و بازار عكس و امضا داغ شد.

نكته جالب اينكه تيم شهرداري هم در هتل پارس اقامت دارد و رويارويي بازيكنان دو تيم خالي از لطف نيست.

هواي تبريز سرد است اما خبري از بارش برف و باران نيست

اشک های جباری در تمرین...

Steghlal

تصویر نخست مربوط به لحظه ای است که اشک های مجتبی جباری پس از خاتمه صحبت هایش در جمع بازیکنان و مربیان استقلال جاری می شود و حاضرین به سمت جباری خیره شده اند.

تصویر دوم نیز لحظه روبوسی مظلومی و جباری بعد از خاتمه جلسه سرپایی استقلالی ها را نشان می دهد؛ لحظه ای که لبخند را بر لب سایر بازیکنان حاضر در تصویر نشانده است.

http://www.fcesteghlal.ir/UserFile/Pictures/pp%20(15).jpg

فکر میکردم خبر دروغه واسه همین نمیذاشتم ولی مثکه راسته....

دلم برا مجی سوخت...

خو بچه آدم باش مگه مرض داری هر 1ماه جوش میاری...همیشه همینجور باشه خوبه...

ســـــوز به دل لنگیهایی که فکر میکردن حاشیه افتاد توی تیم ما و میتونن مارو ببرن ولی از این خبرها نیست !


براي راي به فرهاد مجيدي به عنوان محبوب ترين بازيكن قاره ؛ كليك كنيد...

10هزار تا فرهاد عقبه برید رای بدید روزی هرچند تا میتونید...سرجمع 5دقیقه وقتتون رو میگیره.هروقت رای دادید صفحه رو ببندید دوباره باز کنید رای بدید...

 

اول قلعه نویی بعد استقلال !

حالا وقتشه...

اول قلعه نوعی شکست دادن بعدش نوبته استقلال Cool

من که میشناسید متنفرم از قلعه نویی ولی خوشم میاد اینا موندن تو حسرت بردنش ! یکی هم اینکه خواستم تیترهای همیشه ضایع روزنامه هاشونو ضایع تر کنم ! مثل دربی رفت که 1روز قبلش نوشتن خدا به داد استقلال برسد ! ایندفعه هم نوشتن خداروشکر استقلال صعود کرد! ببینیم جمعه چی میشه...

علی کریمی

من خدا را شکر می‌کنم که ورزشگاه‌های ایران شبیه انگلیس نیست که سکوها فقط دو سه متر با زمین بازی فاصله دارند وگرنه شاید هر بازی ایران چهار پنج کشته می‌داد. خوشبختانه قبل از بازی برف باریده بود و هواداران تراکتور وسیله‌ای داشتند که به زمین پرتاب کنند و خدا به صندلی‌های ورزشگاه آزادی رحم کرد.

نمیدونم چرا نمیتونم کریمی رو دوست نداشته باشم....شاگرد ناصرخانه دیگه...حرفشم درباره صندلیا خیلی توپ بود


وساطت فرهاد برای کرار

فرهاد مجيدي پيش از آغاز تمرين امروز در جلسه كادر فني و بازيكنان به نمايندگي از ساير نفرات استقلال دقايقي صحبت كرد و خواست پرويز مظلومي با حضور دوباره كرار در تمرين آبي پوشان موافقت كند و هر دو بازيكن را ببخشد.

سرمربي استقلال در پاسخ به اين درخواست مجيدي گفت :من كينه اي از كسي ندارم و اگر خواستار برخورد شدم فقط به خاطر اصول و ساختار تيم بوده است.من كسي نيستم كه ببخشم و خدا بايد همه ما را ببخشد.
پس از اين اظهار نظر بازيكنان استقلال براي سرمربي تيمشان دست زدند و قرار شد با مراجعت كاروان آبي پوشان از تبريز،كرار هم در تمرينات حاضر شود.

کرار به قم رفت

کرار جاسم،روز پنجشنبه برای حضور در هیات دوستانش به قم رفت.
او قصد دارد تا سه شنبه شب و مراسم شام غریبان سید و سالار شهیدان در قم بماند و پس از آن به تهران مراجعت کند.
کرار این روزها حتی در بین نزدیکانش هم حرفی از فوتبال نمی زند تا شایعات درباره او همچنان وجود داشته باشند.

آرش:مظلوم تر از این ندیده بودم...کی میگه این اخلاقش تنده...تند بود که باید دهن نامردایی که هی بهش حرف میزنن رو سرویس می کرد...


رای گیری نتیجه دربی برای فیس بوکی ها ...برید رای بدید حتما هرکی عضوه

http://www.facebook.com/questions/302485853107572/

 
جباری در تمرینات !!!

در حالي كه قرار بود مجتبي جباري پس از اعلام راي كميته انضباطي باشگاه از روز يكشنبه در تمرينات اين تيم حضور پيدا كند، اما بازيكنان اين تيم از مظلومي درخواست كردند كه به جباري اجازه حضور در تمرينات را بدهد كه اين مساله با موافقت مظلومي همراه شد. پس از موافقت مظلومي، با جباري تماس گرفته شد تا از امروز در تمرينات استقلال حضور پيدا كند.

در حالي كه از قبل اعلام شده بود تمرين استقلال پشت در‌هاي بسته برگزار مي‌شود، اما با وجود اين تعدادي از خبرنگاران به تمرين اين تيم رفتند كه مدير روابط عمومي باشگاه با عذرخواهي از آن‌ها به احترام خبرنگاران ديگري كه با توجه به اعلام باشگاه در تمرين حضور پيدا نكردند، از ورود آن‌ها جلوگيري كرد


بخاطر مردم و منافع تیم مظلومی جباری را بخشید

تمرینات استقلال همچنان پشت درهای بسته است؟
تمرینات تیم فعلا بسته است. امیدوارم هر چه سریع‌تر آرامش به تیم بازگردد و تمرینات با حضور خبرنگاران برگزار شود.

*جباری و کرار از چه زمانی می توانند در تمرینات شرکت کنند؟
جباری از بعد از بازی با شهرداری تبریز می تواند در تمرینات شرکت کند اما مسئولان هنوز جاسم کرار را پیدا نکرده اند که به باشگاه بیاید و با او صحبت کنند. احتمالا شنبه یا یکشنبه با کرار هم صحبت های لازم می شود.

*نظر شما در مورد حکم کمیته انضباطی باشگاه استقلال چیست؟
به هر حال این حکمی است که باشگاه و کمیته انضباطی داده است.

*در خصوص این حکم خیلی‌ها نگاه انتقادی دارند.
ما طبق وضعیت باشگاه و صلاح تیم همه چیز را در نظر گرفتیم. شاید سلیقه ها در این باره فرق داشته باشد. مجبور هستیم به دلیل منافع باشگاه مسائل را جلو ببریم. آنچه که صلاح تیم بود را در نظر گرفتیم. این رای را برای اینکه به نفع باشگاه و بچه ها باشد دادیم و امیدوارم که جلوی این مسائل گرفته شود.

*مظلومی طوری ناراحت بود که به نظر می رسید این بار دیگر از جباری نمی گذرد و جریمه سختی برای او در نظر می گیرد.
با توجه به اینکه صحبت های مطرح شده به او بود، طبیعی بود که ناراحت باشد اما با توجه به اینکه یک بخش قضیه مربوط به او می شد گذشت کرد. مظلومی دیروز در جمع بچه ها هم گفت که از حق خودش برای منافع تیم و مردم گذشت و امیدوار است دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد. او گفت که گذشت کرده است. بقیه مسئله مربوط به باشگاه می شد و مسئولان هم صلاح تیم را در نظر گرفتند.

*جاسم کرار معتقد است بازیکنان استقلال به او پاس نمی دهند و از این بابت ناراحت است.
این طور نیست. جاسم کرار توانایی بالایی دارد و بین بچه ها تفاوتی نیست. من خودم این مورد را چندین بار به کادرفنی گفتم که احساس می کنم کرار نتوانسته با بچه ها هماهنگ شود و خودش را جاب یندازد. مشکلاتی پیش آمده که باعث شده این بازیکن مثل سایرین در اختیار تیم نباشد. کرار مشکلی که دارد این است وقتی عصبی می شود مشکلاتی برای خودش و تیم درست می کند و این دفعه اول هم نبود. بازیکنان همگی با نظر کادرفنی انتخاب می شوند و این دست خود بازیکن است که خودش را با شرایط تطبیق دهد. بازیکنان استقلال در این مدت احترام کرار را نگه داشتند و حتی سعی می کردند که او را با شرایط تطبیق دهند اما متاسفانه کرار خودش این شرایط را پیش آورد. حتی من شنیدم که شایعه شده می خواهد به تراکتورسازی بازگردد اما یکی از بازیکنان این تیم گفته اگر او به تبریز بیاید من از این تیم می روم. اینها نشان می دهد که بازیکن خودش چنین شرایطی را پیش می آورد. کرار بازیکن بزرگی است اما ضعف هایی دارد که باید برطرف کند. امیدوارم هر تصمیمی در مورد او گرفته می شود به نفعش باشد.

*ظاهرا می خواهید در نیم فصل او را معاوضه کنید؟
باید دید باشگاه چه تصمیمی در موردش می گیرد. منافع تیم به بازیکن ارجحیت دارد.

*قرار بود قبل از بازی با شهرداری تبریز پول پاداش بازیکنان پرداخت شود؟
فتح الله زاده قول هایی داده است و مثل اینکه قرار شده در این دو سه روز به حساب بازیکنان واریز شود.

*و بازی فردا با شهرداری تبریز؟
بازی سنگینی است. این مسابقه برای آنها متفاوت خواهد بود. انگیزه ها بالاست و امیدوارم دست پر از تبریز باز گردیم.

پست بالا نظر بدید...

 

معاوضه ی کرار با صادقی؟!

برخي منابع خبري از تمايل مسولان باشگاه استقلال به بازگشت امير حسين صادقي به جمع آبي پوشان در نيم فصل ليگ برتر خبر مي دهند.

به گزارش اوج نيوز،كادر فني استقلال موضوع حضور دوباره صادقي در استقلال را با برخي بازيكنان باتجربه تيم هم طرح كرده تا نظر آنها را در اين باره جويا شود.
گفته مي شود باشگاه استقلال قصد دارد پيشنهاد معاوضه صادقي را با كرار جاسم به مديران تراكتور ارائه بدهد.

پيش تر اخباري مبني بر معاوضه كرار با محمد ابراهيمي انتشار يافته بود كه توسط مديران تراكتور تكذيب شد.

من این خبرو اصلا باور نمیکنم چون نامه ی خدافظی امیرحسین یادم نرفته که هیچ اسمی از مظلومی نیاورد و آخرشم نوشت ایشالله با قلعه نویی (!!)سومین ستاره رو میگیریم...مطمئنا پرویز اینو نمیخواد هرچند سر قضیه جباری نشون داده آدم بی رگیه و هرکی هرچی بهش بگه واسش مهم نیست دوباره بازیش میده پس میتونه امیرحسینم بگیره!

حالا اگه خبر دروغ باشه که هیچ ولی اگه راست باشه شما موافقید با این معاوضه؟!من که نیستم...با اجازه ی داداش عمران که عشقه امیرحسینه! دوس دارم برگرده ولی بجای کرار, اصـــــلا...

 

نتایج نظر سنجی درباره حرفهای تند مجتبی جباری

تعداد رای دهندگان : 330 نفر

1 - حق با او نیست ولی باید در تیم بماند %34 ( 114 رای )

2 - حق با اوست %34 ( 113 رای )

3 - باید از تیم کنار گذاشته شود %32 (103 رای )

دیگه رندشون کردم...

دلیل اینکه زود نظر سنجیو برداشتم هم عذرخواهی جباری بود هم حکمی که واسش اومد و مشخص شد دیگه میاد بازی میکنه شاید خیلیها بخاطر احساسی بودن,بخاطر معذرت خواهیشو حکمش رای هاشون بره سمت گزینه "حق با اوست" چون 7تا رای کمتر از بقیه بود یهو اومد بالا

مهم اینه که الان گزینه 1 و 3 با 217 رای (مجموعشون)مخالف حرفهای مجتبی بودن....نشون میده که مصاحبه های زیاد از حد ایشون خیلیهارو خسته کرده امیدوارم آخریش بوده باشه وگرنه ایشالله بره به تیمی که عمرش تلف نشه و سرمربیش کاربلدباشه

خسرو:امیدوارم به دربی برسم

حيدري ابتدا در مورد وضعيت خودش مي‌گويد:« شرايط من خوب است و از روز گذشته دويدن کنار زمين را آغاز کردم. البته هنوز مشخص نيست که چه زماني در تمرينات گروهي شرکت خواهم کرد ولي هر وقت شرايط تمرين کردن با تيم را پيدا کردم به ديگر بازيکنان اضافه خواهم شد.»

حيدري در پاسخ به اين سوال که آيا همراه با استقلال به تبريز مي‌روي، خاطرنشان مي‌کند:« من نمي‌توانم مقابل شهرداري تبريز بازي کنم به همين دليل همراه تيم نيستم ولي اميدوارم به بازي هفته آينده مقابل پرسپوليس برسم. من دوست دارم در چنين بازي مهمي حضور داشته باشم ولي هنوز چيزي مشخص نيست و بايد مراحل درماني‌ام را پشت سر بگذارم.» شرايط پرسپوليس به گونه‌اي است که خيلي‌ها معتقدند استقلال به راحتي مي‌تواند اين تيم را شکست دهد.

حيدري اما در اين مورد مي‌گويد:« پرسپوليس به هيچ عنوان تيم دست و پا بسته‌اي نيست و ما اگر با خيال راحت مقابل آنها بازي کنيم، بايد بگويم که شکست خواهيم خورد. شما ديديد که تيمي مثل سايپا مهرکرج چقدر خوب مقابل استقلال بازي کرد و اين نشان مي‌دهد که در فوتبال هيچ چيز قابل پيش‌بيني نيست.»

حيدري تأکيد مي‌کند:« هر چند نتيجه اين مسابقه قابل پيش‌بيني نيست ولي شکست نخوردن در دربي براي هواداران ما بسيار مهم است. پرسپوليس هميشه يک تيم بزرگ است و ما بايد با نهايت انگيزه مقابل آنها بازي کنيم.»

از خسرو در مورد اتفاقات اخير که مربوط به مجتبي جباري و جاسم کرار مي‌شود سوال مي‌کنيم که او در جواب مي‌گويد:«‌ من يک بازيکن هستم و در حيطه وظايفم نيست که بخواهم در اين خصوص صحبت کنم. فقط اميدوارم در اين شرايط مقابل شهرداري امتياز از دست ندهيم و سه امتياز را بگيريم.»

کرار:اعتراض ندارم و هیچ جا هم نمی روم

هافبک عراقی تیم استقلال گفت:تا پایان قراردادم در استقلال خواهم ماند.

کرار جاسم درباره وضعیت خود اظهار داشت:من از طریق اخبار متوجه رای باشگاه شدم و باید بگویم تابع آن هستم و امیدوارم بتوانم در آینده جبران مافات کنم.

وی افزود:با استقلال قرارداد دوساله دارم و هرگز به جدایی از این تیم فکر نمی کنم و می خواهم تا پایان این مدت در خدمت استقلال باشم.
کرار درباره وضعیت خود گفت:به شدت دچارسرماخوردگی شده ام و نمی توانم تمرینات اختصاصی ام را انجام بدهم.طبق گفته پزشک،باید چند روز استراحت کنم و بعد از آن کارم را از سر بگیرم

آقای جباری یاد بگیر طرز مصاحبه کردن رو...این الان باید بخاطر این حکم نا عادلانه همه رو به توپ ببنده ولی مثل تو عقده ای نیست...

کرار باید نشون بده حاجی بی جهت بهش نگفت بمب....

با اینکه با جباری مخالفم ولی خوشم اومد لنگیا تو سایتشون خیس کردن خودشونو از اینکه جباری تو دربی هست...

مطلب پایین رو هم حتما ببینید...

 

براي راي به فرهاد مجيدي به عنوان محبوب ترين بازيكن قاره ؛ كليك كنيد...

10هزار تا فرهاد عقبه برید رای بدید روزی هرچند تا میتونید...سرجمع 5دقیقه وقتتون رو میگیره.هروقت رای دادید صفحه رو ببندید دوباره باز کنید رای بدید...


چرا برای پرسپولیس مادرند برای استقلال زن بابا ؟!؟!؟!

درست‌ترين حرف را شايد «فردوسي‌پور» زد؛ آن جا كه گفت: اگر «پاداش» ها پرداخت مي‌شد، شايد جباري اين طور بي‌رحمانه انتقاد نمي‌كرد. اما چرا «پاداش‌»ها پرداخت نشده است؟ آيا پول در حساب باشگاه است و فتح‌اله‌زاده دوست دارد جو رواني تيمش را به هم بريزد؟ آيا سازمان ليگ درآمد ناشي از بليت فروشي را در اختيار باشگاه گذاشته و باشگاه در انتقال اين پول به پرسنلش دچار كاهلي است؟ آيا تلويزيون «حق پخش» را داده و وزارت ورزش نيز به تعهدات مالي خويش جامه عمل پوشانده است؟

پاسخ اين پرسش‌ها را همه مي‌دانيم؛ همه مايي كه شنيده بوديم اگر استقلال داربي دور رفت را مي‌باخت فتح‌اله‌زاده هم با كاشاني مي‌رفت.

اساسا اين يك تاكتيك مديريتي است كه وقتي مي‌خواهند مديري نباشد ابتدا نگاه به نتايجي كه گرفته و كارهايي كه كرده است مي‌كنند و بعدا اگر راهي در اين ميان يافت نشد، به سراغ سياست «رياضت اقتصادي» مي‌روند تا «تحريم» نامحسوس تبديل به بحراني محسوس شود.

دوره سعيدلو با چنين ترفندي امير واعظ آشتياني را در انزوا قرار دادند و امروز اين گونه به نظر مي‌رسد كه وزارت ورزش مي‌كوشد تا با ايجاد تنگناي مالي براي ‌آبي‌ها «حاجي» را به مرز جنون؛ بخوانيد استعفاي اجباري، بكشاند.

باز اگر «شيرنفت» به رويانيان هم لبخند نمي‌زد مي‌نوشتيم كه بودجه نيست و همه از يك سوراخ گزيده مي‌شوند، اما وقتي به قول ميثاق «در پرسپوليس وفور نعمت است و هيچ حركتي بدون پاداش؛ آن هم از نوع نقدي‌اش، باقي نمي‌ماند» آيا نبايد اين تبعيض عيان را تعبير به اين كرد كه شايد «سرداري» را هم براي استقلال در آب نمك خوابانده‌اند؟

بي‌ترديد چون راهي براي اثبات «مسير» كمك‌ها؛ بخوانيد سرچشمه «پولدار» شدن پرسپوليس، وجود ندارد و ديوار حاشا هم بلند است، لذا شك نداشته باشيد آقايان دم از «درآمدزايي» خواهند زد و اين كه هيچ چشمداشتي به كمك‌هاي دولت نداشتند و ندارند اما چگونه مي‌توان اين انكار را پذيرفت زماني كه مديران ارتش سرخ به جد از شاگردان خود مي‌خواهند تا قضيه پول‌داري نوبرانه تيم را جايي بروز ندهند؟

اين «پنهان كاري» را چگونه مي‌توان تفسير كرد؟

وقتي كوچكترين حركت مثبتي چنان در بوق و كرنا مي‌شود تا كسي غير فوتبالي بودن رويانيان را به روي او و انتخاب كنندگانش نياورد، آيا منطقي است باور اين نكته كه آقايان از جايي غير از دولت ارتزاق ‌شوند و نگران اين باشند كه خبر چنين دستاورد مهمي به گوش رسانه‌ها برسد؟!

***

حاشيه اخير مجتبي اگر چند دليل داشته باشد، اصلي‌ترينش بدون شك بي‌پولي است. بي‌پولي مثل خوره به جان استقلال افتاده و روح اين تيم را آهسته و در انزوا مي‌خورد. اين «بي‌پولي» را نمي‌شود با كسي در ميان گذاشت زيرا منطقي در كار نيست كه بتوان اساس  بحث و مطالبات قانوني را بر آن استوار ساخت

امیرشاهی

حکم باشگاه درباره جباری و کرار


مديرعامل باشگاه استقلال درباره حكم كميته انضباطي اين باشگاه پيرامون تخلفات مجتبي جباري و كرار جاسم اظهار كرد: با توجه به اينكه جباري از كار خود عذرخواهي كرده بود و با توجه به اينكه او امسال چه در تيم ملي و چه در استقلال بازي‌هاي بسيار خوبي را انجام داده بود، كميته انضباطي او را 30 ميليون تومان جريمه كرد و تصميم گرفت كه جباري از انجام يك بازي محروم باشد.

فتح‌الله زاده ادامه داد: همچنين كرار جاسم به دليل تخلفاتش 15 ميليون تومان جريمه و تا اطلاع‌ ثانوي از همراهي استقلال محروم شد.

بدين ترتيب باشگاه استقلال ترجيح داد كه جباري را تنها در ديدار با شهرداري تبريز نداشته باشد و شماره 8 استقلال از همراهي اين تيم مقابل پرسپوليس در مرحله يك چهارم جام حذفي محروم نيست

از این همه عدالت حالت تهوع بهم دست داد... کرار بدبخت به خاطر اینکه دوس داشت ضربه ایستگاهی بزنه برا اولین بار تو استقلال تا اطلاع ثانوی محروم اونوقت جباری که اون بساطو تو زمین به راه انداخت بعدشم سرمربی رو شست گذاشت کنار,1 جلسه... این یعنی میخواد تو دربی بازیش بده و دوباره این یعنی خیلی سست عنصری مظلومی...

 
نتایج نظر سنجی درباره بازیکنی که دوست دارید به استقلال بازگردد

تعداد رای دهندگان : 563 نفر

1 - وحید طالبلو %34 ( 194 رای )

2 - امیرحسین صادقی %21 (119 رای )

3 - پیروز قربانی %14 (80 رای )

4 - حسین کاظمی %13 ( 68 رای )

5 - رضا عنایتی %12 ( 62 رای )

6 - سیاوش اکبرپور %6 (40 رای )

جباری:معذرت میخواهم ! 

هافبک تیم فوتبال استقلال ضمن عذرخواهی از پرویز مظلومی و مسئولان این باشگاه گفت: دوست ندارم تیم ما در شرایط فعلی وارد بحران شود و قطعا در دیدارهای آینده با بازی‌های خوبی که برای استقلال خواهم کرد، اتفاقات اخیر را جبران می کنم.

مجتبی جباری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: به خاطر مصاحبه‌ای که علیه سرمربی تیم استقلال انجام دادم عذرخواهی می کنم، چرا که دوست ندارم تیم ما در شرایط فعلی وارد بحران شود. من به قدری از رفتار "جاسم کرار" عصبانی بودم که آن حرف‌های تند را مقابل دوربین‌های تلویزیونی به زبان آوردم.

وی افزود: شاید در آن زمان فکر می کردم که مربیان می بایست زودتر جلوی این بازیکن را می گرفتند تا این اتفاقات پیش نیاید و نتیجه این شد که آن انتقادات شدید را مطرح کردم.

جباری در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر درشرایط بسیار خوبی به سر می برد، گفت: در حال حاضر در شرایط بسیار خوبی هستم و می خواهم همچنان تمرکزم روی تمرینات باشد. شاید زمان گفتن این حرف‌ها نبود اما فشاری که به من آمد باعث شد تا از سرمربی تیم انتقاد کنم. دوست دارم هرچه زودتر این مشکل حل شود، به تمرینات استقلال بازگردم و در کنار هم تیمی‌هایم قرار گیرم.

جباری ادامه داد: هر جریمه‌ای که باشگاه استقلال و آقای فتح الله زاده برای من در نظر بگیرد آن را می پذیرم، چرا که دوست دارم هر چه زودتر به تمرین تیم بازگردم و در کنار هم‌تیمی‌هایم باشم. جریمه مالی مهم نیست و دوست دارم در شرایط خوبی که در آن به سر می برم وقفه‌ای نیفتد. در مجموع دوست ندارم دشمن شاد کن باشم.

بازیکن استقلال تصریح کرد: می دانم این عذرخواهی نمی تواند به اندازه انتقاداتی که من نسبت به آقای مظلومی داشته‌ام، جبران مافات کند. شاید اگر خودم سرمربی تیم بودم جریمه بیشتری در نظر می گرفتم اما ممنون می شوم اگر باشگاه استقلال شرایط را روبه راه کند. من هم قول می دهم با بازی‌های خوب خود این اتفاق را جبران کنم.

وی در ادامه افزود: می خواهم بگویم که در این ماجرا به هیچ وجه قصد خودخواهی نداشتم می دانم که جریمه مالی شامل حال می شود اما بعضی از وقت‌ها موضوعاتی که از گذشته وجود دارد سر باز می کند و چنین اتفاقی روی می دهد.

جباری با انتقاد از جاسم کرار، هافبک عراقی تیم استقلال گفت: جاسم کرار چند سال است که در ایران بازی می کند و رفتار خوبی با بازیکنان نداشته و به جامعه داوری و مربیان توهین کرده است. نحوه عملکرد مربیان ما با او به گونه‌ای بوده که این بازیکن جسارت این را پیدا کرده هر آنچه که می خواهد به زبان بیاورد.

جباری در پایان گفت: بازی حساسی در یک چهارم نهایی جام حذفی با پرسپولیس داریم و قصد داریم که با انجام یک بازی خوب مقابل این تیم به مرحله نیمه نهایی رقابت‌ها صعود کنیم

* فتح الله زاده:انتظار نداشته باشید جباری را از فوتبال دور کنیم.شاید کرار نیم فصل معاوضه شود

آرش:من واقعا متاسفم واسه خودم که تیمم همچین بازیکنی داره...آخه مگه دفعه اولته آدم نا حسابی؟آماده بازی پرسپولیسی؟یعنی خـــــــاک تو سر مظلومی اگر بازی بده تورو...نشون میده 1ذره شعور و فهم مربیگری و مدیریت تو وجودش نیست

واااالا کرار حیفه مفت داریم از دست میدیمش...

 

بازیکنی که بخاطر بازی برای استقلال قید تیم ملی اش را زد و خط خورد ....

بازیکنی که لنگیها در دربی رفت آرزو میکردن کاش بازی نمی کرد ....

بازیکنی که داورها در حق او جفا میکنند و بازیکنهای خودی آدم حسابش نمی کنند ....

ولی هوادارای واقعی استقلال این بازیکن مظلوم را دوست دارند ....


قسمتی از حرف دل یک هوادار قدیمی

هیچ وقت حتی در زمانهایی که برای استقلال گل زد ، مهر این بازیکن به دلم نمی نشست که نمی نشست! چون با نوع رفتار و برخوردهایش کم و بیش آشنا بودم جنس مصاحبه های جباری و مشخص شدن دغدغه اصلی اش که پول بود، برای من از او بازیکنی در ذهنم ساخته بود که به هیچ عنوان نتوانستم،در قالب یک بازیکن دوست داشتنی از وی یاد کنم.

آقای جباری ! دربی 73 این بار حساس تر از پیش برگزار می شود و تو خوب می دانی ارزش ، اهمیت و حساسیت این مسابقه برای هواداران استقلال حد و اندازه ندارد در آستانه این بازی حساس تو نمک خوردی و نمکدان شکستی . آسوده بخواب که استقلال بیدار است با جباری یا بی جباری !


استقلال بزرگ است . مطمئن باش با تکیه بر بازیکنان توانمند خود و با دعای خیر مردم این دربی را نیز با سربلندی پشت سر خواهد داشت اما بترس از روزی که نتیجه ای جز برد برای آبیها رقم بخورد آن روز هیچ هواداری جباری را نخواهد بخشید . تو دانسته یا دانسته در آستانه یک بازی بزرگ تیمی را وارد حاشیه کردی که میلیونها عاشق به آن دل بسته اند باور کن بد کردی ...

راستی آقای جباری ! اگر عمر تو در استقلال تلف می شود چرا سالهاست عمرت را در این باشگاه تلف می کنی تو عمرت را در باشگاهی تلف کردی که در آن به بهترین بازیکن ایران تبدیل شدی ! کاش عمر همه ما اینجوری تلف شود...

آقای جباری ! سالهای سال پولهای چند صد میلیونی از استقلال گرفتی و کج دار مریض در استقلال بازی کردی کسی هم اعتراضی نکرد اما همین که چند بازی دنیا بر وفق مرادت شد و شدی ستاره کاغذی به خاطر پاداش یکی دو میلیونی چهره واقعی ات را نشان دادی .

آقای جباری ! شما اگر کریس رونالدو باشی یا کاکا . حتی به فرض محال مسی هم باشی یادت باشد حفظ حرمت بزرگتر واجب است حفظ حرمت هوادار واجب است و حفظ حرمت تیم و پیراهن واجبتر . شما همه حرمتها را شکستی . متاسفیم آقای شماره 8 . بدرود


کانون هواداران:جباری برای بازی در تیم پایه استقلال گریه میکرد

رامین همتی مسوول امور اجرای کانون هواداران باشگاه استقلال تهران اظهار داشت:مجتبی جباری در حدی نیست که بخواهد علیه کادرفنی مصاحبه کند.این آدم را از کودکی می شناختم و یادم می آید که با بقیه مربیان هم به مشکل برخورده بود.قلعه نوعی نمونه بارز آن است که جباری نتوانست کار کند و حالا با مظلومی به مشکل خورده است.جباری دو سال مصدوم بود اما در استقلال ماند.مظلومی و هواداران استقلال مرد بودند که پای او ایستادند و تشویقش کردند.

وی ادامه داد:جباری فکر می کند چون چند گل زده دیگر بهترین بازیکن دنیاست.اگر او بهترین بازیکن جهان شود دیگر هیچ کسی را نمی شناسد.جباری فراموش نکند زمانی که در تيم های پایه استقلال بود،گریه می کرد تا برای دقایقی بازی کند.او دو سال با پای مصدوم از پول بیت المال باشگاه استقلال ارتزاق کرد.

همتی گفت:استقلال صدرنشین لیگ است و نمی دانم که چرا حاشیه سازی می کنند.در کانون هواداران اجازه نمی دهیم که جباری علیه استقلال و کادر فنی مصاحبه کند. دیروز با لباس سیاه به ورزشگاه رفتیم و به خاطر ایام محرم عزاداری هم کردیم.بیش از 60 لیدر خواهان برخورد با جباری هستند.من به جای هواداران از هوادارن عذرخواهی می کنم و امیدوارم به حق این روزهای عزیز مجتبی جواب کارش را ببیند که دل میلیون ها هوادار را شکست.شماره 8 بر تن بازیکنان بزرگی بوده وجباری نشان داد که لیاقت پوشیدن این پیراهن را ندارد


دندان پوسیده را دور بینداز... (حتما بخونیـــد)

مجتبی جباری را سال هاست که می شناسیم. پسر ترکه ای و لاغر اندامی که با پیراهن راه راه مشکی و قرمز ابومسلم به خوبی توانست خود را به عنوان یک چهره آینده دار نشان دهد. اکبر میثاقیان سرمربی ابومسلم در آن سال ها تیم خوبی را جمع کرده بود. بازیکنانی نظیر تیموریان و خسرو حیدری هم در همین تیم چهره شدند اگر چه این افراد پیش‌تر هم در تیم جوانان استقلال مطرح بودند.

روزهایی که جباری در ابومسلم چهره شد و نگاه ها را به خود جلب کرد و هنوز این قدر در این فوتبال بزرگ نشده بود اولین جرقه های اصلی شخصیت خود را نشان داد.

جباری از همان روزها نشان داد که نمی تواند حرف را در دلش نگه دارد و اگر به این نتیجه می رسد که اتفاقی بد است یا به زعم او کاستی هایی وجود دارد باید بگوید. حرف زدن و چشم بستن روی مسائل اخلاقی و رعایت بزرگتری از همان روزها در جباری شکوفا بود. او همان روزها علیه اکبر میثاقیان موضع گرفت و او را مربی معرفی کرد که هیچ چیز تاکتیکی نمی داند و بازیکنان فقط دور زمین می دوند.

در آن سال ها اکبر ملاحی مدیرعامل باشگاه ابومسلم به اصطلاح برخورد پدرانه ای کرد و خیلی زود این مصاحبه تعدیل شد و جباری حرف هایش را پس گرفت.

جرقه بد افشا کردن های بی موقع و بی دلیل که هیچ ربطی به او به عنوان بازیکن نداشت از همان سال در ذهن پسر ترکه ای زده شد و او آن قدر به لحاظ فنی بزرگ شد که به نظرش آمد این روش درست است.

بماند که وقتی قرار بود جباری به استقلال بازگردد حاضر نبود با هر شرایط مالی پیراهن این تیم را بر تن کند اما سرانجام راضی شد و به استقلال آمد و در همان سال ورودش به این تیم توانست جزو ۱۰ مرد برتر اخلاقی ورزش ایران شود.

شاید بهتر است جباری به همان اندازه که به دیگران جوالدوز می زند به خودش هم سوزنی بزند و پیش خودش فکر کند در این همه سال چه پیشرفت اخلاقی داشته است؟
او چه فکر می کند که به خودش اجازه می دهد مقابل سرمربی تیم خود در هر فصل و  هر شرایطی در آید؟

هنوز از ذهن هواداران استقلال خاطره های چگونگی تمدید قرارداد جباری بیرون نرفته است. او هر سال که می خواست با استقلال قراردادش را تمدید کند یک بازی جدید رو می کرد. هر سال به بهانه افزایش قراردادش هواداران استقلال را دل نگران می کرد و حتی پایش به باشگاه پرسپولیس هم باز می شد و در نهایت با سلام و صلوات در هیئت فوتبال با استقلال قرارداد می بست.

بله؛‌ خود کرده را تدبیر نیست. باشگاه استقلال در رعایت اصول مشکلاتی داشته و دارد. هر مدیرعامل و سرمربی که در این تیم شاهد چنین رفتارهایی از جباری بوده به جای برخورد قهری به دنبال صاف کردن راه برای بازگشت جباری بوده و چه راحت فضا برای انتقادی غیر مسئولانه او بیشر از گذشته فراهم شد.

جباری را به یاد می آوریم که حتی تاب مربیگری امیر قلعه نویی را نداشت و درست در سالی که استقلال در راه رسیدن به قهرمانی بود به یکباره علیه سرمربی وقت آبی پوشان موضعی عجیب گرفت و او را فاقد دانش لازم مربیگری دانست و گفت که او تاکتیک نمی‌ داند.

آن روزها، دیر زمانی نیست که گذشته است. در زمان مدیریت واعظ آشتیانی، جباری علیه سرمربی تیم موضع گرفت ولی به جای برخورد قاطعانه بدون مشکل به کار خود ادامه داد و حتی شادمان بود که حرف دل سایر بازیکنان را زده است.

هر چند که امیر قلعه نویی هرگز به میل خود جباری را در ادامه راه به بازی نگرفت چرا که او در برخورد قاطعانه با چنین بازیکنانی شهره است.

نکته وقتی جالب شد که پس از استعفای واعظ آشتیانی از مدیریت استقلال همین مرد شماره ۸  با وجودی که در طول فصل لب از لب باز نکرد تا از مشکلات تیم بگوید به یکباره تغییر چهره داد و علیه واعظ مصاحبه کرد.

این تمام ماجراهای این بازیکن نیست. جباری که بیشتر یک بازیکن مصدوم بوده تا موثر و همیشه در این سال ها پول قراردادهایش را حتی با وجود عدم بازی برای این تیم گرفته دست از عصیان گری خود برنداشت. البته که در راه رسیدن یک بازیکن در این ورطه اخلاقی نباید نقش باشگاه و کدخدامنشی های بی دلیل را نادیده گرفت.

سال گذشته همین بازیکن بعد از بازی با سپاهان صحبت هایی تندی را علیه مسئولان باشگاه مطرح کرد و انتظار می رفت باشگاه به دلیل سابقه این بازیکن در طرز بیان چنین انتقادهایی برخورد بسیار قاطعی انجام دهد اما این اتفاق رخ نداد.

جباری به مدت چند هفته اجازه تمرین پیدا نکرد اما در حالی که استقلال باید در تعطیلات عید به مصاف پرسپولیس می رفت این بازیکن 35 میلیون جریمه و بخشیده شد. جالب که همزمان با جباری، بیژن کوشکی هم به دلیل بی احترامی به پورحیدری از حضور در تمرینات منع شده بود اما به وی اجازه برگشت به تمرین داده نشد.

هنوز از خاطرمان نرفته است که جباری قبل از بازی فصل جاری با فجر سپاسی به دلیل عدم دریافت مطالباتش در تمرینات شرکت نکرد ولی در این دیدار به میدان رفت اگر چه به عنوان بازیکن ذخیره.

درست یک روز بعد از اینکه مظلومی گفته بود از جباری مقابل فجر استفاده نمی کند به یکباره نام او در لیست ۱۸ نفره قرار گرفت و در نیمه دوم هم به میدان رفت.

آیا جباری که پول حرفه‌ ای می گیرد نمی داند که یک بازیکن حق ندارد درباره مربی و مسئولان باشگاهش این‌گونه صحبت کند؟ آیا نباید این بار بیشتر از اینکه به جباری خرده گرفته شود به مظلومی و باشگاه استقلال و کمیته انضباطی باشگاه خرده بگیریم؟ آقای استقلال! پس چه زمانی یک باشگاه باید به پای اصول خود بایستد؟ نکته جالب و البته تاسف بار اینکه فتح الله زاده به عنوان مدیرعامل باشگاه حق را به جباری داد و گفت که او حق دارد مطالباتش را بخواهد.

...و این بار مرد شماره ۸ که نشان داده هر قدر در امور فنی به کار تیمش می‌آید به همان اندازه از نظر اخلاقی با حرف‌هایش تیم را به حاشیه می‌برد، به خود این اجازه را می دهد که بعد از مسابقه هر چه دل تنگش می خواهد علیه سرمربی بگوید.

مظلومی حرف خوبی می زند؛ جباری در این همه سال علیه همه مربیان خود موضع گرفته است. اینکه این بازیکن بر چه اساس و سیاستی این روش را در پیش گرفته خود سوال بزرگی است.

جباری اگر دلش می خواهد بیش از این پیشرفت کند آیا نباید طی این همه سال به لیگ های معتبر خارجی راه پیدا می کرد؟ اینکه او نتوانسته به چنین جایگاهی دست پیدا کند دلیلی است که از هر مربی ایرانی خرده بگیرد و خود را در چنین جایگاهی ببیند؟

البته که نمی توانیم از سهل انگاری استقلال بابت برخوردهای انضباطی در این باشگاه بگذریم. روزی که عمران زاده و تیموریان در وسط زمین علیه هم موضع گرفتند کمیته انضباطی باشگاه استقلال بر اساس چه مصلحتی تشکیل نشد؟

اکنون مسئولان باشگاه باید در بستری که خود برای جباری و امثال او فراهم کرده اند به دنبال راه حلی باشند.

وقتی قهرمانی، ارزش اصلی یک باشگاه می شود چطور می توانیم انتظار داشته باشیم مقابل زیاده خواهی های یک بازیکن بایستند؟

جباری مرد فنی بزرگی است که اگر اصول تمرینی در دوران بدنسازی را در سال های گذشته رعایت می کرد بزرگتر هم می شد اما افسوس که او یاد نگرفت هر که بارش بیشتر است باید فروتنی اش هم بیشتر و افتاده تر باشد


کرار:مجتبی دلم را شکست مگر من تروریست هستم؟

مجتبی جباری با صحبت هایش دلم را شکست.

جاسم کرار ضمن تکذیب خبر جدایی اش از استقلال اظهار داشت:من هیچ وقت نگفتم که می خواهم از استقلال جدا بشوم این صحبت هایی که انجام شده صحت ندارد.بحث های مطرح شده واقعیت ندارد و آنها را تکذیب می کنم.هوادارن استقلال را دوست دارم و می خواهم در این تیم بمانم.

وی درباره اتفاقاتی که میان خودش و جباری دربازی با سایپامهر افتاد،نیز گفت:من در آن صحنه قصد داشتم که ضربه ایستگاهی بزنم اما جباری نگذاشت این کار را انجام بدهم.اگر مجیدی به من می گفت که کرار تو ضربه ایستگاهی را نزن قبول می کردم ولی جباری مثل من یک بازیکن است و بازوبند کاپیتانی ندارد که حرف زور می زند.

کرار افزود:من هم شیعه و مسلمان هستم.اسم بچه هایم حیدر و آیات است و اهل نجف هستم.این که جباری بحث عراقی بودنم را مطرح می کند درست نیست.مهم این است که دو کشور مسلمان و شیعه هستند و اصلا به این خاطر به فوتبال ایران آمدم که با یکدیگرهم دین هستیم.مگر من تروریست هستم که جباری این طوری صحبت می کند.

بازیکن استقلال گفت:جباری با صحبت هایش دلم را شکست و پنجمین بازیکن برتر آسیا هستم و نباید با من این گونه برخورد شود.

کرار در انتها گفت:از نظر مالی مشکل زیادی با استقلال ندارم و تا حدودی حق و حقوقم را گرفته ام

وااااااااااقعا دلم واسه کرار میسوزه بهش پاس اشتباه میدن , نمیذارن ضربه ایستگاهی بزنه , بازیکنای حریف میزننش داور هیچ کاری نمیکنه.... خیـــلی مظلومه... بعد میره پشت سرمون میگه ایرانیا فلانن...حق داره والا

در ضمن من موندم توی رای هایی که به "حق با اوست" بعضیاتون دادید...یا لنگیا دارن به اون گزینه رای میدن یا.....واقعا موندم گزینه دوم چیه...یارو میگه عمرمو تو استقلال تلف کردم اونوقت میگید حق با اونه...ارزش واسه تیمتون قائل نیستید...

 

حرف جدید آقای پولکی

جباری:کرار بازی کند دیگر 1دقیقه هم در این تیم نمی مانم

گم شو آشغال دیگه اعصابمو خرد کردی...همه آرزوشونه بیان توی این تیمای بزرگ ایران بازی کنن اونوقت توئه بیشعور برای باشگه 66ساله ی ما شرط و شروط میذاری؟

هی پاداش چی شد پاداش چی شد!تو سرت بخوره پاداش.والیبال رفته دهن همه تیمارو سرویس کرده 1 کلام درباره پول حرف میزنن؟مگه چه غلطی کردید که پاداشم میخواید؟صدر جدولید وظیفتونه...

همین نیم فصل گم شو...

شرکت در نظر سنجی فراموش نشه...


سرمربی نداریم...مظلومی فقط نگاه میکند

مجتبی جباری پس از پیروزی یک بر صفر برابر سایپا مهر کرج گفت: بازی خوبی انجام ندادیم چون برنامه‌ای نداشتیم که خوب بازی کنیم و مثل اکثر بازی‌های استقلال روی خلاقیت فردی بازیکنان پیروز شدیم.

وی تاکید کرد: سرمربی تیم ما در تمرین روی نیمکت می‌نشیند و یک قدم هم داخل زمین هم نمی‌گذارد. نتیجه این نداشتن مربی این است که بازیکن عراقی (کرار) برای ما شاخ می‌شود. ماه‌‌ها است که استقلال چنین شرایطی دارد. اگر من حرفی نمی‌زنم دلیل به نفهمی‌ام نیست. همیشه با این شرایط مواجه بودم و هیچ کس نیست که وضعیت را درست کند. هنوز پاداش برد برابر پرسپولیس را نگرفته‌ایم.

جباری ادامه داد: به خاطر نتیجه گرفتن تیم و اینکه بازیکنان با هم هستیم سکوت کردم اما وقت و عمر ما در استقلال تلف می‌شود. برای یک برد باید کلی نخوابی و استرس بکشیم اما هیچ کس به فکر نیست. بازیکن عراقی (کرار) به من می‌گوید بگذار ضربه را من بزنم در حالی که آن منطقه‌ای نبود که کرار بخواهد ضربه بزند اما به من می‌گوید یادتان نیست که پارسال از همین جا به تیم استقلال گل زدم.

بازیکن شماره 8 استقلال تصریح کرد: در تیم ما کادر فنی هیچ کاری نمی‌کند. من اگر با این بازیکن در اوج عصبانیتم برخورد نکردم فقط به این دلیل بود که بازیکنان استقلال گفتند در کشورش نیست و بعد می‌گوید من را زدند و کشتند.

جباری اظهار داشت: اگر یک فرد عادی که فقط کنار زمین تمرین‌مان حضور داشته باشد، به ما می‌گوید نباید در این صحنه شوت می‌زدی و باید پاس می‌دادی و چرا این کار را کردی اما سرمربی ما در تمرین 2 ساعت نگاه می‌کند و می‌رود و هیچ اتفاقی برای ما نمی‌افتد و امروز مجبوریم 120 دقیقه جان بکنیم و پیروز شویم.

این بازیکن افزود: فقط بدانید ما بازیکنان با استعداد و خوبی هستیم که اگر به ما چیزی یاد داده شود یاد می‌گیریم. با این وضعیت اگر جاسم کرار فقط یک دقیقه برای استقلال بازی کند من دیگر برای این تیم بازی نخواهم کرد. بحث من بازیکن عراقی و بازیکن جای دیگری نیست بلکه می‌گویم برنامه‌ای در تمرینات نداریم. فقط قرار است عرق‌مان را در بیاوریم تا بگوییم تمرین کرده‌ایم.

بازیکن ملی پوش استقلال گفت: در تیم ملی مربیان با ما کار می‌کنند و پس از صعود به ما گفته می‌شود باید تصمیم جمعی برای مراحل بعد گرفته شود اما در استقلال هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

جباری در مورد کاهش‌ سهمیه‌های ایران در آسیا گفت: تصور می‌کنم اگر اشتباهی هم صورت گرفته باشد آن اشتباه دادن نمره زیاد به ایران بوده است. شما نگاه نکنید که چه چیز ما درست است. متولیان کار چه چیزی را درست می‌کنند؟


شربفات

اسماعیل شریفات پس از پیروزی یک بر صفر استقلال برابر سایپا مهر کرج در جمع خبرنگاران گفت: حریف خیلی خوب کار کرد و تیم بسیار سرسخت و سخت‌کوشی بود. این سخت‌ترین بازی استقلال در لیگ و جام حذفی بود و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. شاید یکی از دلایل خوب بازی نکردن ما جدی نگرفتن حریف بود اما سایپا مهر هم تیم خوبی است.

وی در مورد دیدار با پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی گفت: این دربی حساس‌ترین دربی دو سال اخیر پایتخت است زیرا فقط یک تیم پیروز می‌شود و اینگونه نیست که مثل لیگ به بازی‌های بعدی بتوانیم امیدوار باشیم. امیدوارم برنده این مسابقه ما باشیم و قهرمان شویم


امیرآبادی:دست کم گرفتیم

مهدی امیر آبادی پس از پیروزی یک بر صفر برابر سایپا مهر کرج در مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: حریف را دست کم گرفته بودیم اما آنها عالی کار کردند. اگر بازیکنان سایپا مهر در دیدارهای لیگ دسته دوم همین گونه بازی کنند می‌توانند به لیگ یک صعود کنند.

وی در مورد نیمکت نشینی خود در این بازی گفت: کادر فنی به برخی از بازیکنان استراحت داده بود و من هم کمی سرما خورده بودم. 

امیرآبادی در مورد اینکه سهمیه ایران در آسیا کم شد و از این بابت استقلال ضربه می‌خورد، تاکید کرد: وقتی امکانات باشگاه‌های قطر و امارات را می‌بینیم خجالت می‌کشیم. به نظر من حق ایران در فوتبال آسیا ضایع نشده است، شاید با این کم شدن سهمیه باشگاه‌های ما سامان بگیرند. حق‌مان بود که سهمیه ما کم شود.
 
وی اضافه کرد: باید ببینیم باشگاه‌ها خصوصی سازی می‌شوند یا نه. اگر شما نگاه کنید استقلال و پرسپولیس که پرطرفدارترین باشگاه‌های ایران هستند یک کمپ اختصاصی ندارند. بهتر است از این مسائل فوتبال ایران را درست کنند و بعد به سقف قراردادها برسند


کرار:حرف خاصی نزدم!

جاسم کرار پس از پایان بازی دو تیم استقلال و سایپای مهر کرج در خصوص درگیری خود در جریان بازی با مجتبی جباری، گفت: هنگامی که پشت محوطه جریمه سایپامهر خطایی به نفع استقلال گرفته شد حرف خاصی به جباری نزدم که او ناراحت شده است.

وی ادامه داد: فقط به جباری گفتم که اگر یادت باشد سال گذشته با پیراهن تراکتورسازی در دقیقه ۸۹ از همین نقطه به استقلال گل زدم.

کرار این چند جمله را گفت و با ناراحتی شدید از کنار خبرنگاران عبور کرد.


برهانی:بازی با پرسپولیس راحت تر از مهر کرج است!


آرش برهانی پس از پیروزی یک بر صفر برابر سایپا مهر کرج در مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: حریف بازی خوبی انجام داد. آنها تیم جوان و آینده‌داری هستند. تجمع آنها در خط دفاعی زیاد بود و نتوانتسیم گل بزنیم. خدا را شکر که توانستیم پیروز شویم و صعود کنیم و مثل راه‌آهن برابر این تیم دچار مشکل نشدیم.

مهاجم استقلال در مورد دیدار با پرسپولیس در یک چهارم نهایی گفت: بازی با پرسپولیس راحت‌تر از سایپا مهر کرج است. ما راه شکست دادن پرسپولیس را بلد هستیم. پرسپولیس تیم خوبی است اما می‌توانیم آن را شکست دهیم. خود من سه گل به این تیم زده‌ام.

 
آخ جــــون پرسپــولیــــــــس !!!

دیدار استقلال و سایپا مهر کرج در مرحله یک هشتم جام حذفی از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 400 تماشاگر برگزار شد. در پایان ۹۰ دقیقه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا استقلال برابر حریف دسته دومی خود بدون گل متوقف و کار به وقت اضافه کشیده شود.

در دقیقه ۱۰۵ علی احمدی بازیکن سایپا مهر به اشتباه دروازه‌ تیم خودی را باز کرد تا استقلال با این گل به خودی به مرحله یک چهارم نهایی برسد و حریف پرسپولیس شود.
به این ترتیب دربی ۷۳ پایتخت در جام جذفی برگزار می‌شود.

سایپا مهر کرج در لیگ دسته دوم حضور دارد و در مرحله قبل جام حذفی راه آهن را شکست داده بود. بازیکنان این تیم بازی قابل قبولی برابر صدرنشین لیگ برتر  ارایه کردند.

یدالله جهانبازی داور مسابقه به جاسم کرار و محسن یوسفی از استقلال و محسن فتحی و رحمان اسفندیاری و روح الله نعمتی از سایپا مهر کرج کارت زرد نشان داد.
در دقیقه ۱۱۳ روح الله نعمتی از سایپا مهر کرج با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد.

ترکیب استقلال:
مهدی رحمتی، پژمان منتظری، حنیف عمران‌زاده، علی حمودی، جواد شیرزاد، کیانوش رحمتی، محسن یوسفی( از دقیقه ۱۰۵ اسماعیل شریفات)، جاسم کرار، فریدون زندی( از دقیقه ۶۷ مجتبی جباری)، آرش برهانی و میلاد میداودی( از دقیقه ۶۵ فرهاد مجیدی)
سرمربی: پرویز مظلومی

ترکیب سایپامهر کرج:
حمید رضا لطف‌الله نژاد، رحمان اسفندیاری، رضا کریمی( از دقیقه ۵۸ رامتین سلیمان‌نژاد)، وحید افرا، محسن فتحی، بابل نوری( از دقیقه ۶۲ رسول ناصربخت)، امیر طاهری‌نیا( از دقیقه ۱۰۲ مهدی ترکمان)، رضا احمدی، ابراهیم کوه افکن، وحید براتی، سید روح‌الله نعمتی
سرمربی: محمد ربیعی

* جاسم کرار با کارت زردی که در نیمه اول بازی با سایپا مهر کرج دریافت کرد دو اخطاره شد و دیدار احتمالی برابر پرسپولیس را از دست داد. استقلال در صورت برتری در بازی امروز در مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف پرسپولیس برود.

* استقلال در دیدار امروز نسبت به بازی با شاهین بوشهر ۵ تغییر دارد. فرهاد مجیدی، میثم حسینی، امیرآبادی و مجتبی جباری نیمکت نشین هستند و آندرانیک تیموریان هم به حکم کمیته انضباطی فدراسیون در این بازی محروم است.

* در جایگاه ویژه آرش کوشا مدیرعامل و مهدی دادرس و حمید صدر مشاور‌ان باشگاه سایپا حضور دارند.

* علی فتح‌الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال امروز ظهر در اردوی تیم استقلال حضور یافت.

*حدود ۴۰۰ تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند که ۵۰ هوادار طرفدار سایپا مهر است.

*هواداران استقلال در نیمه اول برای پرسپولیس و دربی احتمالی در جام حذفی کری می‌خواندند

*در دقیقه ۱۱۶ مسابقه، استقلال صاحب یک ضربه کاشته پشت محوطه جریمه سایپا مهر کرج شد. جاسم کرار می‌خواست این ضربه را بزند که مجتبی جباری این اجازه را به او نداد تا این بازیکن عراقی با جباری درگیری لفظی پیدا کند و با حرکت دست از پرویز مظلومی بخواهد که او را تعویض کند. کرار در این فصل یک بار دیگر برای استقلال حاشیه سازی کرده بود.

یواش یواش دارم به اینکاره نبودن مظلومی ایمان میارم ... چه وضعیه اگه 4تا بازیکن نباشن با تیم دسته دومی نباید یه فرقی داشته باشیم!؟!؟ پرویزخان نشد پرسپولیس رو هی ببری و فکر کنی همه چی تمومه.پرسپولیسم یکی مثل تیمای دسته دومی بردنش دیگه بی ارزش شده ...

صبر هوادارا یه روزی تموم میشه.صدر جدول بودن که نشد دلیل خوب بودنه تیم ...

به فکر تیم باش

جدیدا هم که دیگه جام حذفی مهم تر از لیگ برتر شده

به قول هوادارا :

شب تـــــــاره ,  بی قـــراره , تیمی کـــه چــــاره نـــداره , لنگیـــا بـــاید بدونـــن استـــقلال .... میــــذاره , شب تــــــاره........

بزن بر سیــــنه و بر ســـر به حـــال تیــــمه پرسپـــولیـــس در و دیـــوار مـــی گریـــد

بیاید پست بالا نظر بدید

 

*حرفهای استیلی در رختکن پس از بازی

استیلی بعد از پایان شور و هیجان برد مقابل ذوب در رختکن: بچه ها حریف بعدی ما کیه؟ کریمی :زرشککک حمید جون نمیدونی احتمال زیاد استقلاله دیگه استیلی:علی بیخیال. شوخی میکنی؟؟ کریمی: نه به جان شیث از بچه ها بپرس استیلی: بابا شما که میدونستید پس واسه چی بردید بجه ها:حمید خان فکر کردیم میدونی!! استیلی:غلط کردید که فکر کردید میدونم!!.مازیار حالا واسه من از 30 متری گل میزنی؟نمیدونستی با هزار بدبختی با کمک بروبچ(قهرمانی و مظفری) دو برد اوردیم؟حالا من چیکار کنم.چه خاکی تو سرم بریزم..هیچی دیگه نباید میبردیم که بردیم اه.یالا جمع کنین بساطتون رو بریم تهران برم پیش سردار ببینم میشه دوباره سعید رو داور کنن...از شما که بخاری بلند نمیشه لااقل سعید هستش

*یه چیز جالب رفیقم نوشته بود :

اگر تک تک بازیکنان پرسپولیس ، تعصب سعید مظفری زاده رو داشتند الان پرسپولیس تو اروپا بازی میکرد ...... ههههه!

*یه چیز جالب دیگه !

به خبری که هم اکنون از فدراسیون فوتبال و کمیته ی انضباطی رسیده توجه کنین: اگه تحت هر شرایطی استقلال فردا پیروز بشه بازی بعدی جام حذفی هم تیموریان و حنیف محروم میشن.ارش برهانی چون ناراحت بود از تعویضش محروم میشه.میداوودی چون موهاش بد ارایش شده بود تو. بازی با فولاد برای همین محرومه.سید مهدی باید 4 ماه زود تر به اردویه تیم ملی بره.پزشک تیم ملی هم میگه اگه خسرو بازی کنه پاش قطع میشه و باید بیاد پیش خودم تا دوا درمونش کنم

حالا بعد از این واقعیت های تلخ ! میریم سراغ مشروح خبر !

مگه میشه تو داور باشی و پرسپولیس برنده نشه؟! / دربی 18 اذر

ماشالله ماشالله چقد همه چیز عادی بود !

پنالتیو تا کارشناسا نظر ندن چیزی نمیگم ولی گل دوم...

بازیکن لنگ میوفته زمین آقا سوت میزنه! بعدش بادامکی میره توپ رو زود بزنه سوت رو میاره دم دهنش که بازی رو متوقف کنه و بگه بذار من سوت بزنم بعد ضربه رو بزن!بعد خیلی جالبه یه نگاه به کمک داور میکنه یه نگاهم به موقعیت گل پرسپولیس!وقتی میبینه تیمش در آستانه گل زدن قرار داره به طرز خوشگلی سوت رو از تو دهنش میندازه!....... و گل !

حالا 3دقیقه بعد ماچادو بازیکن ذوب آهن میره یه ضربه رو بدون سوت زدن داور بزنه که داور بازی رو نگه میداره و تازه کارتم میده به ماچادو !!!

بالاخره باید پرسپولیس با کاهش سهمیه ها یه فکری برا سال بعدش بکنه!چه فکری بهتر از جام حذفی!میدن بهش جام رو و خلاص !

ولی از این خبرا نیست چون حریف مرحله بعدتون ماییم...

ایشون هم منتظرن تشریف بیارید ,داره براتون... (پوسترشو حتما بگیرید خوشگله)

این دیگه آخرشه

نصیر زاده:گل دوم شبیه کارهایی است که فقط منچستر و چلسی میکنند و منتظر نمیشوند داور سوت را بزند ! گل درست بود (!!!)

خدا شفاتون بده بابا...یارو سوت رو آورده دهنش که بگه وایسید و بعدش پشیمون شده آخه این زر زر ها چیه...!کارشناسارم مثل خود داور میخرن مگه؟!

تیتر روزنامه فردا پیروزی : حالا خدا به داد استقلال برسد (!!!!!!!)

کلیپ پسر آبی رو در روی هوادارای آبی

اینم کلیپی که قولشو داده بودم...

توی استادیوم با گوشیم از گل آوردن وحید و هادی فیلم گرفتم.کلیپ قشنگیه ولی با اینکه 1دقیقه و 8ثانیه اس,حجمش 25 مگابایته...بخاطر کیفیت بالای فیلم برداری ( چه نوشابه ای برای گوشیم باز کردم! )حجمش زیاد شده.

اگه سرعتتون بالاست و حجم دانلود واستون مهم نیست بگیرینش...

من اونجایی که وحید داره برمیگرده به زمین و از رو تبلیغات می پره بهش میگیم " وحید با معرفت " رو خیلی دوس دارم

 لینک دانلود

میدونم بخاطر هات فایل بودنش فحشم میدید! ولی مدیافایر باز نمیشد واسم نمیدونم چرا. picofile هم تا 20مگابایت بیشتر آپلود نمیکنه! هات فایلم خوبه دیگه بگیر غر نزن!

نمیدونم چرا توی کامپیوتر صداش زیاد خوب نیست...اگه گوشیتون از این گوشی ردیفاس! بریزید تو گوشیتون نگاه کنید

 

برهانی:نباید مصاحبه می کردم

آرش برهانی در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین مصاحبه‌ای که پس از بازی با شاهین بوشهر انجام داده بود اظهار داشت: متاسفانه از تعویض خود ناراحت بودم و پس از بازی آن صحبت‌ها را انجام دادم اما امروز با مظلومی صحبت کردم و ایشان گفت که از عملکرد من راضی بوده و به خاطر مسائل تاکتیکی در بازی با شاهین بوشهر من را تعویض کرده است.

وی تاکید کرد: سرمربی استقلال در آن شرایط ترجیح داد یک نیروی تازه نفس را به زمین مسابقه بفرستد و از همین رو به خاطر مسائل تاکتیکی من را عوض کرد ولی من نباید بعد از بازی آن مصاحبه را انجام می دادم چون تصور می‌کردم زحماتم نادیده گرفته شده است.

مهاجم تیم فوتبال استقلال با اشاره به آخرین وضعیت این تیم گفت: بعد از بازی با شاهین روحیه خوبی کسب کرده‌ایم و فعلا مجبور هستیم در سالن تمرین کنیم چون شرایط جوی اجازه نمی‌دهد تمرینات تاکتیکی را پشت سر بگذاریم. با این حال با تمام قوا به مصاف سایپا مهر کرج می‌رویم و در جام حذفی هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم


گزارش تمرین

تمرین امروز استقلال که قرار بود از ساعت ۱۵ در زمین دستگردی برگزار شود، ساعت ۱۳ آغاز شد.

* هوای برفی تهران سبب شد استقلالی ها به سالن پناه ببرند.

* خسرو حیدری به دلیل مصدومیت غایب تمرین بود. مهدی رحمتی دیگر غایب تمرین استقلال بود.

* تیموریان که به دلیل محرومیت در جام حذفی حضور ندارد پس از صحبت با پزشک استقلال به سالن وزنه رفت. او پس از وزنه زدن در سالن حاضر شد و نظاره گر تمرین شد. این بازیکن به گفته مظلومی در دیدار با شاهین دچار آسیب دیدگی و به همین دلیل تعویض شد.

* مظلومی قبل از اینکه برنامه تمرینی را اعلام کند ۲۵ دقیقه با بازیکنان صحبت کرد. او در مورد مسائل مختلف از جمله موفقیت در جام حذفی حرف زد.

* یک گروه فیلمبرداری در تمرین استقلال حاضر شد. آنها در حال ساخت فیلمی مستند در مورد این که چرا ورود خانم ها به ورزشگاه ممنوع است، هستند. این گروه ۳۰ نفره که تعدادی خانم هم در بین آنها دیده می شد، در سالن حضور پیدا نکردند. ظاهرا منصور پورحیدری سرپرست استقلال به آنها گفته بود که قرارشان برای ادامه فیلمبرداری در اینجا نبوده و نمی توانند وارد سالن شوند اما در نهایت این گروه فیلمبرداری بخشی از کار خود را به تصویر کشیدند و از تمرین استقلال هم استفاده کردند.

* فرهاد مجیدی پس از تمرین در سالن برای دقایقی هم به سالن وزنه رفت.

* بهتاش فریبا در فوتبالی که در سالن بازیکنان انجام می دادند شرکت کرد.

*تمرین استقلال فردا ساعت ۱۲ برگزار می شود و پس از تمرین اعضای تیم در مراسم ختم پدر جواد زرینچه شرکت می کنند.

* الونگ الونگ همچنان در تمرین استقلال حضور دارد.

* در پایان تمرین مجیدی با مظلومی و هنکه صحبت کرد.


احتمال رفتن استقلال به شرق آسیا

الان یه چیزی فهمیدم...از 2تیمی که توی غرب آسیا صعود میکنن به لیگ قهرمانان,یکیشون میره به گروه های شرق آسیا چون سهمیه غربی ها با 1تیم پر میشه (عین پارسال که العین رفت توی گروه های شرق آسیا) خدا رحم کنه...!

(یه چیزی دیدم درباره اینکه ازبکستان 1سهمیه قطعیش میره شرق آسیا ! حالا نمیدونم این 2تا تیمی که از پلی آف غرب میان بالا,جفتشون توی غرب میمونن یا یکیشون میره شرق.فعلا هیچکدوم از خبرها قطعی نیست ولی خبر اولی که خودم نوشتم احتمالش بیشتره)

* یوسفی:مظلومی بقیه هافبک ها را بیشتر از من دوست دارد

* ویسی:اگر عنایتی بخواهد به استقلال برود جلوی او را نمیگیرم

آوردن عنایتی بین اینهمه مهاجم که داریم و هر دفعه که میشینن رو نیمکت غر میزنن,خریت محضه به نظرم...

اخره شب فیلمی که توی استادیوم از لحظه گل انداختن وحید و هادی گرفتم,میذارم...  coming soon !!!

 

فردا قرعه کشی پلی آف لیگ قهرمانان

قرعه‌کشی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید فردا در محل کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام می‌شود.

در منطقه غرب آسیا ۵ تیم در مرحله پلی‌آف حضور دارند. نمایندگان کشورهای امارات، عربستان، ازبکستان و ایران در این مرحله به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. از ایران دو تیم استقلال و ذوب آهن در مرحله پلی‌آف شرکت می‌کنند.

نحوه برگزاری مسابقات به این صورت است که پس از قرعه‌کشی دو تیم با همدیگر بازی می‌کنند و تیم بازنده از دور مسابقات کنار می‌رود تا تعداد تیم‌ها به چهار برسد.

چهار تیم باقی‌مانده نیز پس از قرعه‌کشی دو به دو با هم بازی می‌کنند. دو تیم برنده به لیگ قهرمانان آسیا صعود و تیم‌های بازنده به AFC کاپ راه پیدا می‌کنند

الان فهمیدم چی شد !مرحله اول فقط 1 بازی برگزار میشه برنده اش میاد بالا که بشیم 4تا تیم...خوبه شانسمون زیاد شد!خداکنه جز این 2تا تیم مرحله اول نباشیم!

دانلود صحنه هایی از بازی با شاهین

کلیپ تیرک فرهاد به وحید

سرور اول

سرور دوم

******

واکنش دیدنی مهدی رحمتی دقیقه ۸۶

سرور اول

سرور دوم

******

صحنه های پایان بازی

سرور اول

سرور دوم

******

اگرم کلا میخواید بگیرید این خلاصه رو بگیرید منتها صحنه های پایان بازیو نداره

خلاصه بازی

http://www.bornanews.ir/Media/Image/Gallery/4109/634577591286457873.flv

خلاصه رو از برنامه 90 هم میذارم کیفیتشم بهتره

 

لینک صحبتهای پرویز مظلومی در برنامه ورزش و مردم

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900904000288


زانو زدن یک ابر قدرت دیگر / تیم ولاسکو هر روز یک سورپرایز دارد

والیبال - تیم والیبال ایران موفق شد یکی دیگر از قدرت های جهان را از پیش رو بردارد.

یک بار دیگر گیم پنجم و یک بار دیگر پیروزی ایران.دقیقا اتفاقی که در بازی با لهستان افتاده بود تکرار شد تا شاگردان ولاسکو یک ابر قدرت دیگر را از پیش رو بردارند.آرژانتین که خیلی ها امید زیادی به پیروزی آن مقابل ایران داشتند با نتیجه 3 بر دو مقابل ایران شکست خورد تا شگفتی ها برای تیم ما یک بار دیگر رقم بخورد.سرمربی آرژانتینی تیم ایران که مقابل تیم ملی خودش قرار گرفته بود این بار هم به قولش عمل کرد و سورپرایزی دیگر را تقدیم مردم ایران کرد.

والیبالیست های کشورمان فردا را استراحت خواهند کرد و روز یک شنبه به مصاف تیم ملی آمریکا خواهند رفت.

نتایج گیم های این دیدار به شرح زیر است:

گیم نخست:ایران 15 _ آرژانتین 25

گیم دوم:ایران 25 _ آرژانتین 21

گیم سوم:ایران 24 _آرژانتین 26

گیم چهارم:ایران 25 _ آرژانتین 16

گیم پنجم:ایران 15 _آرژانتین12 

آرش:دیگه دلم نیومد اینو نذارم....من این تیم والیبالو خیلی دوست دارم خدایی خیلی دارن حال میدن تا الان ژاپن(توی زمین خودش) - صربستان قهرمان اروپا - لهستان یکی از 4قدرت اول جهان - امروز صبحم که آرژانتین تیم پنجم جهان رو لوله کرد گذاشت کنار دمشون گرم....

پس فردا هم با آمریکا شیطان بزرگ (هه!) بازی داریم اونارو که دیگه باید جر بدن به معنای واقعی...

بازم دمشون گرم که بدون هیچ چشمداشتی به پول و اینا میرن افتخار ملت میشن.قابل توجه بازیکنای فوتبال که تا تیم تشتک سازی قزوین رو می برن میگن ما پاداش میخوایم !!!


هجدهمین هت تریک آبی

این اولین هت تریک استقلالی ها در لیگ برتر در 3 فصل اخیر بود. آخرین باری که یک بازیکن استقلال هت تریک کرد به لیگ برتر 87 بر می گردد که سیاوش اکبرپور مقابل پیام مشهد 3 گل به ثمر رساند. رضا عنایتی گلزن سابق استقلال نیز با 3 هت تریک در لیگ برتر رکوردار است.
 
 از سال 49 تاکنون استقلالی ها 18 بار موفق به هت تریک در لیگ شده اند:
 
علی جباری(1350- مقابل تاج مسجد سلیمان) رضا عادلخانی(1352- مقابل برق تهران) صمد مرفاوی(1368- مقابل خیبر خرم آباد)  مرتضی یکه(1368- مقابل استقلال انزلی) علی اکبریان(1373- مقابل نفت آبادان) ادموند اختر( 1374- مقابل ملوان) علی اکبریان(1374- مقابل پلی اکریل) علیرضا اکبرپور(1376- مقابل تراکتورسازی) علی سامره( 1379- مقابل پیکان) فرهاد مجیدی(1379- مقابل تراکتورسازی) علی سامره(1379- مقابل فولاد)
 
لیگ برتر:

رضا عنایتی( 1383- مقابل صبا، 1384- مقابل ملوان - فولاد) آرش برهانی(1387- مقابل پیکان - استقلال اهواز) سیاوش اکبرپور(1387- مقابل پیام مشهد)


امکان قرعه بد برای نمایندگان ایران

فقط دعا کنید استقلال توی پلی اف آسیا بازیش بیوفته توی مرحله دوم...اگه قرعه بد دربیاد و مرحله اول بیوفتیم اگه بازیو ببریم تازه میریم مرحله دوم باید یکی دیگه رو هم ببریم...ولی اگه مستقیم بریم مرحله دوم فقط 1 بازیه....گل بگیرن در AFC که همه چیش مسخره بازیه...

کلیپ گلهای استقلال به شاهین بوشهر

هت تریک شیرین مجتبی زیدان

دانلود گل اول

سرور اول

سرور دوم

******

دانلود گل دوم

سرور اول

سرور دوم

******

دانلود گل سوم

سرور اول

سرور دوم

نکته: سرور دوم رو برای این گذاشتم چون خیلی ها بهم میگن هات فایل نذار البته مشکلشو بهم نمیگن !لینکاش همیشه سالمه.شایدم واسه این باشه که وقتی ازش دانلود میکنی واسه دانلود فایل بعدی باید نیم ساعت بگذره.منم به دلیل حجم کم نمیتونم هم گلهارو دانلود کنم هم از یه جای دیگه آپلود کنم.برای همین از 2shared هم گذاشتم منتها فیل تره باید بشکنیدش !!!


حریفان استقلال در پلی آف

الاتفاق عربستان - نفتچی ازبکستان - الشباب امارات - ذوب آهن

با یکی از اینا بازی میکنیم.آسونه...

 
جاییگاه در صدر مستحکم شد / عشق است زیدان آسیا

تیم‌های فوتبال استقلال و شاهین بوشهر از هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 16:20 و در حضور حدود 10 هزار نفر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت.

در نیمه اول و در دقیقه 45 وحید طالب‌لو توپ را در اختیار گرفت و با ضربه‌ای محکم آن را به میانه زمین فرستاد ولی داور مسابقه اعتقاد داشت وی توپ را با دست به بیرون محوطه آورده و به همین دلیل به سود استقلال خطا اعلام کرد. مجتبی جباری این ضربه ایستگاهی را به گل تبدیل کرد.

در دقیقه 54 استقلال توسط مجتبی جباری از روی نقطه پنالتی به گل دوم رسید.
در دقیقه 66 مسعود نظرزاده یکی از دو گل را جبران کرد تا شاهین به بازی برگردد. در دقیقه 88 نیز لک چیرا گل تساوی را وارد دروازه استقلال کرد اما این پایان کار نبود و جباری در دقیقه 4+90 گل سوم استقلال را به ثمر رساند تا آبی‌پوشان با هت‌تریک این بازیکن به برتری برسند.

احمد صالحی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت. وی به میلاد میداودی از استقلال و وحید طالب‌لو از شاهین کارت زرد نشان داد.

استقلال با این برد با 30 امتیاز به صدرنشینی‌اش تداوم بخشید و شاهین بوشهر 18 امتیازی ماند.

ترکیب استقلال:
سید مهدی رحمتی - پژمان منتظری - مهدی امیرآبادی - کیانوش رحمتی - علی حمودی - سید میثم حسینی - آندرانیک تیموریان (63- فریدون زندی) - میلاد میداودی (72- جاسم کرار) - مجتبی جباری - فرهاد مجیدی - آرش برهانی (72- اسماعیل شریفات)
سرمربی: پرویز مظلومی

ترکیب شاهین بوشهر:
وحید طالب‌لو، هادی شکوری - مسعود نظرزاده - محسن ایران‌نژاد (50- میثم منیعی) - لک چیرا - سعید بیات - ایوان پتروویچ - مرتضی عزیزمحمدی (57- مهدی نوری) - محمدعلی اکبر‌خواه (52- حمیدرضا سلیمانی) - منصور تنهایی - محسن حمیدی.
سرمربی: فیروز کریمی

کنفرانس مطبوعاتی مظلومی

خبرگزاری فارس: مظلومی: فوتبال نبود،

مظلومی: به طالب‌لو فرصت دادم؛ رحمتی را از دل شیر بیرون کشیدیم/گل استثنایی خوردیم!

به گزارش خبرگزاری فارس، پرویز مظلومی پس از برتری 3 بر 2 مقابل شاهین بوشهر گفت: فوتبال شناوری ارائه کردیم و متاسفانه موقعیت‌هایمان را یکی پس از دیگری از دست دادیم. بعد از گل دوم دستور تهاجم و حمله داده بودیم اما تیموریان در بین دو نیمه دچار کشیدگی پا شد و به این خاطر که برای او پارگی از ناحیه کشاله ایجاد نشود این بازیکن را تعویض کردم.

وی اضافه کرد: فکر می‌کنم فریدون زندی خوب گرم نکرده بود و چند دقیقه‌ای دچار مشکل شد. با این حال از نحوه بازی تیمم راضی هستم و فکر می‌کنم گلی که خوردیم استثنایی بود و گل دوم را نیز روی اشتباهی که از جناحین مرتکب شدیم به حریف دادیم.

سرمربی استقلال گفت: اگر فرصت داشتیم گل چهارم را می‌زدیم. سال گذشته در مصاحبه‌هایم گفتم 2 گل بخوریم اما 3 یا 4 گل بزنیم مردم از این فوتبال راضی می‌شوند. فوتبال ما به این جور بازی‌ها نیاز دارد. به حریف‌مان تبریک می‌گویم که فوتبال خوبی ارائه کرد هر چند فیروز کریمی معتقد بود تیمش خوب بازی نکرده و شاید منظور او نیمه اول باشد. چون آنها در نیمه اول اسیر برنامه‌های تاکتیکی ما شده بودند.

مظلومی در پاسخ به این سؤال که آرش برهانی از تعویض خود ناراحت بود گفت: کسی نمی‌تواند از تعویض شدن ناراضی باشد. تیموریان تعویض اجباری ما بود و مجبور بودم دو هافبک کناری خود را تعویض کنم و نیاز داشتیم دو بازیکن تازه نفس به ترکیب‌مان اضافه کنم. آنها از جناح راست فشار زیادی به تیم ما وارد کردند و همین گونه هم به گل رسیدد.

مظلومی با اشاره به روند مسابقه تاکید کرد: می‌توانستیم راحت بازی را کنترل کنیم ولی از روی یک ضربه استثنایی گل دریافت کردیم. با این حال عقب ننشستیم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم که تا دقایق پایانی برای پیروزی بازی کردند.

وی در پاسخ به این سؤال که با کم شدن سهمیه ایران استقلال باید در پلی آف به میدان برود گفت: فوتبال ایران جزء 4 تیم برتر آسیا است و این برخوردها صحیح نیست. استقلال در 3 سال گذشته پر تماشاگرترین تیم آسیا بوده ولی من شنیده‌ام برخی‌ از تیم‌ها مدارک خود را به کنفدراسیون دیر تحویل دادند. از سازمان لیگ می‌خواهم این مسئله را بررسی کند و با باشگاه‌هایی که کوتاهی کردند برخورد کند. من اعتقاد دارم باشگاه‌ها مقصر هستند چون سازمان لیگ تذکر داده بود اما تذکر کافی نیست و با آنها باید برخورد شود. حق ما نیست که این گونه با استقلال برخورد شود.

سرمربی استقلال تصریح کرد: السد قطر سال گذشته در پلی آف حضور داشت و توانست قهرمان شود. ما هم که می‌خواهیم قهرمان آسیا شویم نباید به پلی آف و این جور مسائل فکر کنیم. البته فکر می‌کنم ما و ذوب آهن به خاطر فشردگی بازی‌ها ضربه بخوریم چون در بازی‌های لیگ هم باید بازی کنیم و در مسابقات پلی آف نیز شرکت کنیم.

وی در خصوص اظهار نظر وحید طالب‌لو مبنی بر اینکه در زمان حضور این دروازه بان در استقلال مظلومی به او فرصت نداده و عامل جدایی او از این تیم شده گفت: طالب‌لو نظر خودش را گفته است. او برای فوتبال ایران زحمات زیادی کشیده و این تصمیمی بود که کادر فنی گرفت. یادتان می‌آید که ما رحمتی را در دقایق پایانی از دل شیر بیرون کشیدیم و در آخرین لحظه او را جذب استقلال کردیم و صلاح دیدیم که دروازه بان‌هایمان را تغییر دهیم. به هر دو دروازه بان خسته نباشید می‌گویم ولی اعتقاد دارم این برداشت وحید طالب‌لو است.

در ادامه یکی از خبرنگاران پرسید طالب لو اعتقاد دارد شما در اواسط فصل قبل با رحمتی مذاکره کردید که مظلومی در پاسخ گفت: این حرف‌ها نیست. فکر می‌کنم اتفاقاتی رخ داد که در درون باشگاه بود اما شما سال قبل را با دو فصل پیش در نظر بگیرید و ببینید که چقدر به طالب لو میدان دادم. فکر می‌کنم او در نیمی از بازی‌های فصل گذشته درون دروازه بود. ضمن آنکه ما دو گلر خوب داشتیم و محمدی هم شرایط بسیار خوبی داشت اما چرا محمدی این حرف‌ها را نزد؟ من اعتقاد دارم که دروازه‌بان همیشه باید خودش را آماده نگه دارد.

وی در پایان در خصوص فاصله 4 روزه مسابقات لیگ برتر گفت: باید تلاش کنیم که تماشاگران را جذب فوتبال کنیم. امروز ظهر حدود نیم ساعت بازی را جلو کشیدند و تقریبا تمام برنامه‌های ما به هم ریخت. حتی اطلاع رسانی خوبی صورت نگرفت و ما باید کاری کنیم که تماشاگران به ورزشگاه بیایند. مگر قرار نبود بازی‌های امسال در روزهای تعطیل انجام شود؟ وقتی بازی شنبه ساعت 3 باشد کسی به ورزشگاه نمی‌آید. من فکر می‌کنم آنها می‌خواهند بهانه دست مربی تیم ملی ندهند و همه چیز را روی تیم ملی تنظیم کرده‌اند.

جباری:مصدومیت ها مانعی برایم بود

خبرگزاری فارس: جباری: فرصت خوبی است که استقلال نتیجه بگیرد

مجتبی جباری پس از برتری 3 بر 2 استقلال مقابل شاهین در مورد اینکه چگونه این فصل تا این اندازه متحول شده گفت: مصدومیت همیشه جلوی من را می‌گرفت و اجازه نمی‌داد این اندازه بازی کنم. آسیب دیدگی برایم مانعی بود تا نتوانم به موفقیت‌های بیشتر برسم اما امسال اینطور نیست و در آینده بهتر هم خواهم شد.

وی در مورد اینکه پس از دریافت گل دوم فکرش را می‌کرد که استقلال پیروز میدان شود تصریح کرد: سخت بود اما فکر می‌کردم می‌توانیم باز هم گل بزنیم. در مجموع بازی خوبی انجام دادیم اما در نیمه دوم با از دست دادن دقایقی از بازی دو گل دریافت کردیم.

جباری در مورد تعویض تیموریان یادآور شد: آندو سرما خورده بود و از ناحیه پشت عضله پا هم مصدوم بود و معتقدم باید تعویض می‌شد تا مصدومیت وی بیشتر نشود. مظلومی به ناچار وی را تعویض کرد تا برای بازی‌های بعدی تیموریان را داشته باشد

رحمتی:به جان پسرم دروغ است

خبرگزاری فارس: زیر ذره‌بین هستم و از من توقع دارند/ برنامه‌های تیم ملی و باشگاه‌ها تداخل دارد

سید مهدی رحمتی پس از برتری 3 بر 2 استقلال مقابل شاهین گفت: نیمه اول موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم. پس از گل اول شاهین کمی به تیم استرس وارد شد و گل تساوی را خوردیم اما خوشحالم که در نهایت هر سه امتیاز را کسب کردیم.

وی در مورد گلی که از روی شوت از راه دور دریافت کرد اظهار داشت: فاصله زیاد نبود اما لحظه شوت، توپ با برخورد به پای میثم حسینی تغییر جهت داد و کارم را سخت‌ کرد.

رحمتی در مورد صحبت‌های وحید طالب‌لو که گفته بود پرویز مظلومی از اواسط فصل گذشته با وی برای حضور در استقلال مذاکره کرده تأکید کرد: به جان پسرم چنین چیزی صحت ندارد و این موضوع که از آن موقع می‌خواستم به استقلال بپیوندم درست نیست. اصلا مشخص نبود که می‌خواهم در این فصل به استقلال بیایم. من مشکلی با کسی ندارم.

دروازه‌بان استقلال در مورد هواداران این تیم گفت: تمام سعی خود را می‌کنیم تا جایگاهمان را در صدر جدول تثبیت کنیم. هواداران امروز به خاطر سردی هوا کمتر به ورزشگاه آمدند ولی مطمئنم در بازی بعدی تعداد بیشتری به ورزشگاه خواهند آمد.

برهانی:باید با مظلومی صحبت کنم

آرش برهانی پس از پیروزی 3 بر 2 استقلال برابر شاهین در مورد ناراحتی‌اش پس از تعویض گفت: در این مورد دیگر نمی‌خواهم صحبت کنم و خسته شده‌ام که بارها در مورد این موضوع صحبت کرده‌ام. سعی و تلاش خودم را می‌کنم تا فیکس باقی بمانم اما این اتفاق نمی‌افتد. همه هواداران هم سعی و تلاش من را می‌بینند.

وی تأکید کرد: تلاش خودم را می‌کنم و نمی‌دانم چرا تعویض می‌شوم. باید در مورد این موضوع با مظلومی صحبت کنم. کجای دنیا بازیکنی که زحمت می‌کشد را همیشه تعویض می‌کنند. در بازی با صبا هم خیلی خوب بودم و تعویض شدم و امروز هم همین اتفاق افتاد.

مهاجم استقلال در مورد طالب‌لو گفت: وحید بازیکن خوبی است که روی هیچ‌کدام از سه گلی که دریافت کرد مقصر نبود (مردیکه گند زده بودی به بازی ول کن دیگه توئم...)

میلاد

میلاد میداودی پس از برتری 3 بر 2 مقابل شاهین بوشهر گفت: بازی خوبی انجام دادیم و فرصت‌های زیادی را روی دروازه حریف ایجاد کردیم. در نیمه دوم می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

وی ادامه داد: دو گل دریافت کردیم با این حال خدا را شکر می‌کنم که در لحظات آخر توانستیم به هر سه امتیاز برسیم.

میداودی در مورد اعتراض‌اش به داور که منجر به گرفتن کارت زرد شد گفت: به داور گفتم توپ به دست بازیکن شاهین برخورد کرده که وی در جواب به من گفت حرف نزنم. نمی‌دانم چرا همیشه بازیکنان مقصر هستند و چه زمان داور مقصر است. داور کارت می‌دهد، هر جور دلش می‌خواهد صحبت می‌کند و بعد اگر ما هم حرفی بزنیم باید به کمیته انضباطی برویم در حالی که به نظرم داور باید احترام خودش را نگه دارد.

وی خاطرنشان کرد: در اروپا امکان دارد بازیکن به داور حتی فحاشی کند اما در مقابل داور هیچ کاری انجام نمی‌دهد و در این مورد همیشه بازیکنان مقصر هستند.

وحید:مرا از استقلال دور کردند

وحید طالب‌لو پس از شکست 3 بر 2 شاهین بوشهر برابر استقلال گفت: به تمام هواداران استقلال تبریک می‌گویم. امروز شاهد یک بازی زیبا بودیم اما متاسفانه در دقایق پایانی گلی دریافت کردیم که فقط می‌توانم بگویم روی اتفاق بود.

وی در خصوص انگیزه خود تصریح کرد: نمی‌دانم اسمش را چه می‌گذارید، من مقابل تیم قدیمی‌ام بازی می‌کردم و به هر حال دوست داشتم تا با تمام قدرت برابر این تیم ظاهر شوم.

دروازه‌بان شاهین در مورد عدم رویارویی با مظلومی پیش از دیدار گفت: من به هیچ عنوان بلد نیستم ادا دربیاورم و هیچ گاه "شو" بازی نمی‌کنم و دوست ندارم چنین کاری انجام دهم. این کار را انجام دادم که مردم بدانند چه دلیلی باعث شد که من از استقلال دور شوم. مدت‌ها برنامه‌ریزی‌هایی انجام دادند تا من از استقلال دور شوم.

وی افزود: به تمام پیشکسوتان استقلال احترام می‌گذارم اما مسائلی است که باعث شد از استقلال دور شوم.

طالب‌لو گفت: بازی برابر استقلال سخت بود. استقلال تیم بزرگی است و پتانسیل‌ زیادی دارد. بازی 2 بر صفر باخته را به تساوی کشاندیم و در دقایق پایانی و روی یک اتفاق گل سوم را دریافت کردیم. به نظرم تنها هنر استقلال این است که در این فصل قهرمان نشود.

دروازه‌بان شاهین در پاسخ به این سؤال که آیا از سرمربی استقلال ناراحت است، گفت: طبیعی است که ناراحت باشم زیرا با برنامه ریزی باعث دوری من از استقلال شدند. بازی ندادن به موقع من و در ترکیب قرار دادن من زمانی که در اوج نبودم یکی از دلایلی بود که باعث شد از استقلال دور شوم زیرا مردم روز بد من را می‌دیدند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از دلایلی که می‌گویم با برنامه ریزی مرا از استقلال دور کردند، این بود که مظلومی در میانه‌های فصل در پروازی که از اصفهان به تهران داشت با دروازه بان مد نظر خود صحبت کرد و قول و قرارهای خود را گذاشت.

طالب‌لو در پاسخ به این سؤال این دروازه بان مهدی رحمتی بوده گفت: بله حتما رحمتی بوده؛ من از این موضوع مطمئن هستم. دوست ندارم گناه دیگران را بشویم زیرا خودم آنقدر گناهکار هستم اما از این امر مطمئن هستم.

وی در مورد صحنه‌ای که منجر به گل اول استقلال شد خاطرنشان کرد: در مورد داوری صحبت نمی‌کنم و کارشناسان در مورد آن نظر بدهند. استقلال پتانسیل‌ بالایی و بازیکنان کلیدی دارد که هر کدام می‌توانند گره بازی را باز کنند اما این تیم باید به یاد داشته باشد که کار گروهی نیز در دستور کار خود قرار دهد.

طالب‌لو در مورد بازگشت به استقلال اظهار داشت: هم اکنون تمام تمرکزم روی شاهین است و نمی‌توانم در مورد این موضوع صحبت کنم، شاید مظلومی از من خوشش نمی‌آید ولی این رابطه متقابل است.

دروازه بان شاهین درباره مشکلش با رحمتی گفت: من هیچ مشکلی فنی با دروازه‌بان تیم ملی ندارم ولی به زودی تمام حقایق را خواهم گفت

**************

* استقلالی‌ها وحید طالب‌لو که پس از چندین سال حضور در ترکیب آبی پوشان، فصل جاری به شاهین پیوست را با شعارهای "وحید استقلالی" و "طالب‌لوی کاسیاس" مورد تشویق قرار دادند. آنها همچنین هادی شکوری مدافع فصل گذشته استقلال را تشویق کردند و از او درخواست کردند به همراه طالب‌لو به سمت آنها بیایند که این درخواست با رفتن این دو به سمت هواداران استقلال و تعظیم آنها پاسخ داده شد. 

* حنیف عمران‌زاده مدافع استقلال که در این دیدار به علت سه اخطاره بودن محروم است نیم ساعت مانده به آغاز بازی به ورزشگاه آزادی رسید و در جایگاه ویژه مستقر شد. فرزند سید مهدی رحمتی نیز در کنار وی قرار دارد.

* ورودی ورزشگاه آزادی مزین به بنر‌های شهدای بسیج شده است.

* قبل از آغاز مسابقه به مناسبت هفته بسیج آهنگ‌های حماسی در همین مورد پخش شد.

* فریدون زندی و جاسم کرار نیمکت نشین هستند و علی حمودی که بیشتر در این فصل نیمکت نشین بوده به دلیل مصدومیت خسرو حیدری در ترکیب استقلال به میدان رفته است.

* سام درخشانی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون که در حال بازی در فیلم زندگی فیروز کریمی به نام "آقای خاص" است در ورزشگاه آزادی حاضر شده و در جایگاه ویژه این بازی را از نزدیک تماشا می‌کند.

* قبل از آغاز مسابقه به مناسبت هفته بسیج در ورزشگاه مراسم مداحی برگزار شد.

* دو تیم با چفیه و گل وارد زمین شدند.

* قبل از آغاز بازی کادر فنی 2 تیم قبل از اینکه روی نیمکت‌ مستقر شوند به سمت یکدیگر رفته و احوال‌پرسی گرمی با هم انجام دادند. خوش و بش پرویز مظلومی و فیروز کریمی قابل توجه بود ضمن اینکه غلامحسین مظلومی برادر بزرگتر پرویز به سمت وی رفت و با وی خوش و بش کرد.

* تمام بازیکنان استقلال به جز فرهاد مجیدی برای فیروز کریمی دسته گل بردند و در آن سو نیز تمام بازیکنان شاهین به جز وحید طالب‌لو کاپیتان تیم شاهین، به سمت پرویز مظلومی رفتند.

* طالب‌لو قبل از آغاز بازی برای هواداران هر دو تیم گل پرتاب کرد.

* فیروز کریمی نیز دسته گلی که مظلومی به وی هدیه کرده بود را به سمت هواداران استقلال پرتاب کرد.

* قبل از آغاز بازی بازیکنان 2 تیم به نشانه احترام به سمت عکس شهید تهرانی مقدم رفته و گل‌های خود را تقدیم وی کردند.

*زمانی که طالب لو در دقایق پایانی بازی توپ را در دست گرفت، به فرهاد مجیدی گفت :آقا فرهاد برو عقب سريع توپ را می زنم.


*تماشاگران که از تعویض آندرانیک تیموریان نارحت بودند،این بازیکن را تشویق کردند.آندو هم از تعویضش چندان راضی نبود.

*بعد از گل لحظات پایانی جباری،تصویر تلویزیونی قطع شد.

*استقلالی ها علیه حمید استیلی هم شعار سر دادند.

*در پايان بازي،مهدي رحمتي در مقابل چشمان وحيد طالب لو با در آغوش گرفتن مجتبي جباري به شكلي عجيب به شادي پرداخت

آرش:عجب حالی داد !!!

جاتون خالی استادیوم سر گل سوم (البته دشمنتون اونجا باشه!)رو پله ها بودیم داشتیم میومدیم بالا که بریم بیرون گل رو زد همه رفتن رو هم پای منم یه 10باری لگد شد منم 10بار بقیه رو لگد کردم خلاصه بساطی بود...قبل از گل خیلی ها تک تک به مظلومی فحش میدادن بخاطر تعویضاش مخصوصا آندو البته نمیدونستن آندو مصدوم شد.

اولش وحید رو وقتی اومد تمرین اصلا تشویق نکردن لیدر اصلی ها نبودن ولی بعد که اومدن شروع کردن تشویق وحید...

بعد از خوندن قرآن هم وحید و هادی اومدن واسمون گل انداختن که فیلم گرفتم منتها چون خونه نیستم فیلمشو 1شنبه میذارم واسه دانلود...

بازی که راحت میشد 4-0 بزنیم 3-2 شد ولی مهم برد بود...

نظرا دیگه بره پست بالا...

 
بازهم دیر فرستادن لیست بازهم قلعه نویی!فوقش جریمه شو میدیم!

عزیزمحمدی درباره اشکالات مدارک ارسالی به کمیته ای اف سی گفت:« متأسفانه باشگاه تراکتورسازی روی این اتفاق تأثیر گذاشت چرا که با ارسال ناقص مدارک خود باعث شد ناظران و بازرسان ای اف سی در این کسر امتیاز از سوی ناظران ای اف سی شد اما در هر صورت بنده و آقای کفاشیان امشب تمام سعیمان را خواهیم کرد تا نظر رئیس موقت ای اف سی را جلب کنیم و آبشن 3+1 را دوباره ایجاد کنیم.»

چه جالب تاریخ داره بعد از 5سال تکرار میشه...یه 4کلاس اگه سواد داشتی میفهمیدی لیست یعنی چی تاریخش یعنی چی ما اوضاعمون این نبود آقای جنرال !


شوک دوباره به ایران/سهمیه بازهم کم شد ! استقلال هم مثل ذوب آهن در پلی آف لیگ قهرمانان

سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 2+2 شد؛ یعنی دو تیم به صورت مستقیم به این رقابت ها می روند و دو تیم نیز راهی پلی آف رقابت ها خواهند شد.
به گزارش خبر آنلاین، در دو روز گذشته اعلام شده بود سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 3 + 1 خواهد بود، یعنی سه تیم به صورت مستقیم به رقابت ها می روند و تنها تیم چهارم یعنی ذوب آهن راهی پلی آف خواهد شد اما تصمیم دیروز کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا، سهمیه ایران را باز هم کاهش داد. عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ برتر با تائید این موضوع در گفت و گوی اختصاصی با خبر آنلاین می گوید: «واقعا ناراحت هستیم. عجیب بود که این اتفاق افتاد. با این وضعیت استقلال و ذوب آهن باید به پلی آف بروند.»
البته رقابت‌های لیگ قهرمانان هنوز قرعه‌کشی نشده و استقلال و ذوب‌آهن حریفان خود را در پلی‌آف نمی‌شناسند. بی‌شک حالا این دو تیم کار دشوارتری دارند و اگر در این مرحله موفق نباشند، اصلا به لیگ قهرمانان آسیا صعود نمی‌کنند. 

خــــاک تو سرتون با این مدیریتتون....با این مملکتتون....میلیارد میلیارد میدزدید ولی 4تا استادیوم نمیتونید درست کنید که وقتی میان میبینن حالشون بهم نخوره

ای بر پدرتون لعنت که تیم تخمی تخیلی پرسپولیس باید مستقیم بره با 4تا بازی جام حذفی ولی نایب قهرمان لیگ باید بره پلی آف....

البته پلی آف زیاد سخت نیست تیمایی که میان راحته بردنشون...ولی زور داره اون انگشتی ها مستقیم برن!


مظلومی:با 4تا بازی به آسیا می روند ما باید پلی آف بازی کنیم ! نگران نیستم

پرویز مظلومی در نشست خبری قبل از بازی با شاهین گفت: امیدوارم بتوانیم 3 امتیاز مسابقه فردا را بگیریم. با تیم خوبی بازی داریم ولی این بازی خانگی است و باید از امتیاز آن استفاده کنیم.

وی درباره وضعیت محرومان و مصدومان این تیم گفت: فقط حنیف عمران زاده محروم است و خسرو حیدری مصدوم. وضعیت آرش برهانی را هم باید امروز بررسی کنیم.

سرمربی استقلال درباره حضور آندو تیموریان در بازی فردا تصریح کرد: زیاد روی او حساب نمی‌کردیم. امروز به ما اعلام کردند می‌تواند بازی کند و دیگر فرقی برای ما ندارد چرا که روی نفرات دیگر حساب کرده بودیم.

وی درباره اینکه توانسته‌اند در این چند روز به خوبی تمرین کنند عنوان کرد: تمرین ما یا پشت دروازه بود یا در نصف زمین و همین باعث شده چند نفر مصدوم داشته باشیم اما در همان نصف زمین هم به خوبی کار کرده‌ایم.

مظلومی در ادامه این نشست با بیان اینکه یک سهمیه دیگر از ایران در لیگ قهرمانان آسیا کاهش پیدا ادامه داد: متاسفانه AFC این تصمیم را گرفته و ما باید در پلی آف بازی کنیم. نگران این مسئله نیستم. السد قطر هم از مرحله پلی آف به لیگ قهرمانان آسیا آمد و قهرمان شد. از این پس باید جام حذفی را جدی بگیریم. یک تیم با 4 بازی قهرمان حذفی شد و حالا به صورت مستقیم در لیگ قهرمانان حاضر می‌شود ولی ما باید در پلی آف بازی کنیم.

وی اضافه کرد: باشگاه‌ها باید به خودشان بیایند و نواقصی که دارند را درست کنند تا چنین اتفاقاتی رخ ندهد. سازمان لیگ چقدر باید به باشگاه‌ها تذکر دهد؟ نمی‌دانم با این شرایطی که هست به کجا می‌خواهیم پیش رویم.

مظلومی در پاسخ به این سؤال که از حضور ملی پوشانش در تیم ملی ناراضی است گفت: از خدایم هست که ملی پوش زیاد داشته باشیم اما وقتی این بازیکنان به تمرینات باشگاهی باز می‌گردند باید جان داشته باشند که بازی کنند. باشگاه پول می‌دهد تا از بازیکنانش استفاده کند. تیم‌ها نمی‌توانند بازیکن ملی پوش نگیرند. زمانی که ملی پوشان را به باشگاه‌ها دادند زمان مناسبی نبود. دیدید همان دقایقی هم که از آنها استفاده کردیم چه عملکردی داشتند.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: می‌گویند فاصله بازی های ملی با باشگاهی 4 روز است. کجای این 4 روز بود؟ ساعت خواب بازیکنان تغییر کرده بود و ما فقط جمعه صبح یک تمرین سبک با آنها انجام دادیم. اگر از همه آنها استفاده می‌کردم مثل حیدری مصدوم می‌شدند. 4 روز فاصله خوب است اما به شرطی که تعامل دو طرفه باشد. تیم‌های دیگر هم چنین مشکلاتی دارند. به این توجه باشید که ما ملی پوش خارجی هم داریم. به هر حال باشگاه روی آنها حساب می‌کند.

مظلومی در خصوص اینکه پزشک تیم ملی گفته بود از خسرو حیدری استفاده نشود، گفت: ما یک پزشک در تیم استقلال داریم و آن دکتر رضایی است. او را می‌شناسیم نه دکتر شهاب را، خسرو مصدومیتی که برایش پیش آمده از ناحیه دیگری است. همانطور که ما حق نداریم در کار تیم ملی دخالت کنیم پزشک تیم ملی هم حق ندارد در امور باشگاهی دخالت کند. من پزشک تیم ملی را دوست دارم و به او احترام می‌گذارم اما نباید در کار ما دخالت کند. تیم ملی 3 ماه دیگر بازی دارد و او می‌گوید می‌خواهند بازیکن تیم ملی را زیر نظر داشته باشند در صورتی که تا آن موقع ما بازیکن را سرحال می‌کنیم و به تیم ملی می‌دهیم اما خسته تحویل می‌گیریم.

مظلومی در پاسخ به این سؤال که چه دلایلی باعث شده سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا کاهش پیدا کند و راه حل برای خارج شدن از این شرایط چیست اظهار داشت: باید حرفه‌ای باشیم. سازمان لیگ در این چند سال اخیر این تلاش را داشته است. باشگاه‌ها باید وظایف خود را انجام دهند. شاید لازم باشد برخورد چکشی شود. همیشه می‌گذاریم اتفاق که رخ داد به دنبال درمان می‌رویم. عزیز محمدی بارها هشدار داده بود اما کسی توجهی نداشت و اکنون کار به اینجا رسیده است. فوتبال ما که حداقل در آسیا جزء 4 تیم اول است سهمیه کمی داشته باشد.

مظلومی در پایان نشست در خصوص سقوط ایران در رنکینگ فیفا گفت: به مرحله دور دوم مقدماتی جام جهانی صعود کردیم اما نمی‌دانم چرا در رنکینگ فیفا سقوط کردیم. شاید رنکینگ فیفا سیاسی است. در هر حال شما رسانه‌ها صعود ایران را به مرحله دوم را بزرگ کردید. من فردای بازی با اندونزی که رسانه‌ها را می‌دیدم طوری مطلب نوشته شده بود که انگار شق القمر انجام شده است. ما قبلا هم از این صعودها حتی راحت‌تر از این داشتیم.


آندو محروم نیست

اسماعیل حسن‌زاده اظهار داشت: آندرانیک تیموریان فردا می‌تواند برای استقلال مقابل شاهین بوشهر به میدان برود. همچنین فیروز کریمی هم فردا می‌تواند روی نیمکت شاهین بنشیند.

وی دلیل این موضوع را دیر ابلاغ شدن احکام انضباطی به 2 باشگاه استقلال و شاهین بوشهر اعلام کرد و گفت: حکم آندرانیک تیموریان مبنی بر محرومیت یک جلسه‌ای او در روز گذشته ابلاغ شد و اگر این حکم امروز به باشگاه استقلال برسد تا 72 ساعت بعد از ابلاغ حکم باشگاه موظف است این رای را اجرا کند اما با توجه به اینکه تا فردا از ابلاغ حکم 48 ساعت می‌گذرد باشگاه استقلال می‌تواند از تیموریان استفاده کند اما در بازی آینده این بازیکن محروم است.

حسن زاده ادامه داد: حکم فیروز کریمی نیز تازه امضا شده و این باشگاه هم 72 ساعت بعد از ابلاغ حکم موظف است آن را رعایت کند و بدین ترتیب فیروز کریمی فردا می‌تواند روی نیمکت بنشیند


ثبت نام فرهاد در کلاس مربیگری منچستریونایتد

فرهاد مجیدى، مهاجم تیم استقلال قصد دارد پیش از خداحافظى از میادین فوتبال در کلاسهاى مربیگرى پیشرفته حضور یابد و تجربیات مناسب و درخور توجهى را به دست بیاورد، مهاجم تیم استقلال براى آینده خود برنامه ریزى کرده است و قصد دارد دوران آموزشى مربیگرى از کشورهاى پیشرفته اروپایى آغاز کند و پس از آن مشغول به فعالیت شود.گفتنى است، مجیدى قصد دارد در آینده در فوتبال ایران و یا خارج از ایران مربیگرى کند و به همین دلیل ، با پرداخت هزینه اى براى ثبت نام دوره هاى پیشرفته اقدامات لازم را انجام داده و هر چه سریعتر بتواند با تجربیات مربیگرى آشنا شود و پس از خداحافظى از فوتبال حرفه اى کار خود را به صورت رسمى و با دراختیار داشتن مدرک آغاز کند

آرش:من فردا میرم استادیوم بعد از بازی شااااید نتونم بیام نت اگه نیومدم رفیقم یا عمران میاد آپ میکنه

 

خسرو حیدری:2هفته دیگر بازی میکنم


خسرو حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش، تیم ملی و استقلال ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: شایعات زیادی در خصوص مصدومیت من مطرح شده و اینکه تا یک ماه و حتی دو ماه دیگر آسیب دیدگی‌ام ادامه پیدا می کند. حتی عنوان شده بود که من برای درمانم قرار است به آلمان بروم اما باید بگویم هیچکدام از این مطالبی که در خصوص مصدومیتم مطرح شده است، صحت ندارد.

وی در ادامه افزود: تا دو هفته دیگر مصدومیت من کاملا برطرف می شود و اگر کادر فنی صلاح بداند بدون هیچ مشکلی می توانم برای استقلال بازی کنم.

مدافع - هافبک تیم استقلال در خصوص عملکرد این تیم در رقابت‌های لیگ برتر در فصل جاری اظهار داشت: استقلال در این فصل نشان داده که شخصیت قهرمانی دارد و به نظر من در بین تیم‌های حاضر در لیگ برتر تراکتورسازی، پرسپولیس، صبا و حتی نفت تهران می توانند رقبای جدی استقلال برای کسب عنوان قهرمانی باشند.

وی با اشاره به دیدار استقلال مقابل شاهین بوشهر در هفته چهاردهم لیگ برتر گفت: شکست تیم شاهین می تواند پل صعودی برای قهرمانی استقلال در نیم فصل باشد. بدون شک بازی با شاهین که در حال حاضر بهترین خط دفاعی لیگ را دارد سخت است اما سه امتیاز این بازی خانگی نیز برای ما ارزش زیادی دارد و باید شاهین را شکست دهیم.

مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال ایران در خصوص صعود این تیم به مرحله نهایی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی فوتبال تاکید کرد: خوشبختانه تیم ملی مقتدرانه به مرحله نهایی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی صعود کرد از حالا به بعد باید به فکر بازی‌های مهمتر و سخت تری باشیم. نباید در ذهن‌مان تیم‌های استرالیا، ژاپن و کره جنوبی را خیلی بزرگ کنیم چون با توجه به آمادگی که در حال حاضر بازیکنان تیم ملی از هر نظر دارند شکست این تیمها دور از ذهن نیست.

وی در خاتمه در خصوص تاثیر حضور کی روش در تیم ملی فوتبال ایران گفت: کی‌روش مربی حرفه ای و بزرگی است. او می داند که در هر مقطع زمانی برای رسیدن به موفقیت به چه ابزاری نیاز دارد تا تیم ملی بتواند بدون دغدغه به جام جهانی 2014 برزیل راه پیدا کند. او از نظر شخصیتی تاثیر زیادی روی بازیکنان تیم ملی و از جمله من گذاشته است.

دیدار تیم‌های استقلال و شاهین بوشهر در چارچوب هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور ساعت 16:45 فردا پنجشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود


شکوری:من و وحید جزیی از استقلال هستیم


هادی شکوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با اشاره به آخرین وضعیت شاهین بوشهر در آستانه دیدار با استقلال اظهار داشت: در مقابل مس یک برد خوب کسب کردیم و برای این بازی یک دل شده‌ایم و خوشبختانه گوشه‌ای از مشکلات حل شده است.

وی افزود: خاطرات بازی در استقلال باعث شده تا انگیزه‌های مضاعف داشته باشیم ولی امیدوارم این انگیزه ما تبدیل به هیجان کاذب برای بازیکنان جوان شاهین بوشهر نشود.

مدافع فصل گذشته تیم استقلال در خصوص رویارویی با تیم سابق خود گفت: خوشحالم که پس از چند وقت دوستانم را از نزدیک می‌بینم اما این مسابقه حساسیت خاصی برای من ندارد. من اهل ادا درآوردن نیستم و بلد نیستم که بگویم بعد از گلزنی خوشحالی می‌کنم یا اینکار را انجام نمی‌دهم و یا حتی بگویم برای کسی گل می‌برم یا خیر.
فقط این را می‌دانم مثل همیشه که به دنبال بردن پول حلال به خانه‌ام هستم بر حسب وظیفه باتمام وجود مقابل استقلال بازی می‌کنم و خوشحالم که هواداران استقلال هنوز من را دوست دارند.

شکوری در خصوص انگیزه‌های وحید طالب‌لو در این مسابقه گفت: من و وحید در بوشهر با هم زندگی می‌کنیم و همیشه از خاطرات خوبمان با استقلال حرف می‌زنیم. من و طالب‌لو خودمان را جزو استقلال می‌دانیم و امیدواریم در بازی روز پنجشنبه عملکرد قابل قبولی به نمایش بگذاریم.

وی در پایان در خصوص محرومیت کریمی در دیدار با استقلال گفت: فکر نمی‌کنم کریمی در بازی با استقلال محروم باشد چرا که حکم کمیته انضباطی تازه امروز به باشگاه ابلاغ شده و روز گذشته خبرگزاری‌ها این خبر را اعلام کرده‌اند.
طبق قانون محرومیت باید دو روز قبل به اطلاع باشگاه برسد و اگر من اشتباه نکنم کریمی در بازی آینده ما در جام حذفی محروم خواهد بود اما اگر این اتفاق نیفتد، بی‌انصافی است چون قانون رعایت نشده است.

اینم برای لنگی های بدبخت که یه چیزی دیدن که باهاش مارو مسخره کنن ولی خورد تو پوزشون...بابا شما سر تا پاتون طنز و سوژه اس بشینید به خودتون بخندید!

ترابیان:اخراج مجیدی از تیم ملی کذب محض است

سرپرست پیشین تیم ملی گفت: امروز روزنامه ها مطلبی از من منتشر کرده بودند که مربوط به حضور من در یک برنامه رادیویی می شد. این برنامه رادیویی با مجری گری مازیار ناظمی، ورزش بدون ویرایش نام دارد و از رادیو گفت وگو پخش می شود.من چند دقیقه ای میهمان این برنامه بودم و درباره کناره گیری ام از سرپرستی تیم ملی صحبت کردم و همانطور که ناظمی در وبلاگش آورده گفتم احساس کردم به من نیازی نیست و برای همین رفتم سراغ کارهای بر زمین مانده خودم در فدراسیون فوتبال.

ترابیان ادامه داد:من اعلام کردم که ماموریتم تمام شده اما مجری برنامه درباره ماجرای خداحافظی فرهاد مجیدی پرسید و من هم جواب دادم.اما متاسقانه رسانه ها از این صحبت ها سو تعبیر کرده اند.باید بگویم که فرهاد مجیدی ساعت 16 یکی از روزهایی که ما در هتل المپیک اردو داشتیم به من اعلام کرد که ساعت 17 در وسط شهر نوبت ام آر آی دارد و باید برود.اصلا این اتفاق شب نیقتاده که روزنامه ها نوشته اند شب بوده و فرهاد مجیدی رفته است.من به فرهاد گفتم به کروش باید اطلاع بدهد اما مجیدی گفت کارش فوری است و ما در آن لحظه به دلیل اینکه نتوانستیم کروش را پیدا کنیم ، من از اختیارات خودم استفاده کردم و به مجیدی اجازه دادم و قرار شد او برگردد اما او رفت و نه تنها شب برنگشت بلکه هرگز برنگشت.خود کروش هم اصلا فرهاد مجیدی را اخراج نکرده و از من هم پرسید چرا فرهاد به اردو برنگشت و حتی نگران وضعیت ام آر آی مجیدی بود.صبح روز بعد که خواستیم پیگیر شویم مجیدی خداحافظی اش را اعلام کرد.

وی ادامه داد:اینکه از این ماجرا تیتر بسازند به این خاطر بوده که مازیار ناظمی از زبان من طعنه زده و مطلبش را در وبلاگش نوشته است و رسانه ها هم به زعمشان از این ماجرا تعبیرکرده اند و برخی دوستان مطبوعاتی هم مسایلی که ساخته و پرداخته ذهنشان بوده را مطرح کرده اند.کروش علاقه مند به حضور مجیدی بود و مجیدی اگر در تیم ملی می ماند می توانست مثمر ثمر باشد.اما خودش خداحافظی کرد و هیچ اخراجی در کار نبود.جالب اینجاست که این روزها مطرح شده که من با مدیر رسانه ای تیم ملی درگیر شده ام و پرخاش کرده ام یا حتی با خود کروش درگیری داشته ام که من همینجا تکذیب می کنم.